Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara
6
1

Apartament 2 camere, 45mp utili, zona Stadion, Hunedoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje cu acoperis, situat in zona Stadion, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, renovat, etaj 8, panoramica, Stadion - Hunedoara
16
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate aflat la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, situat chiat in fata stadionului din Hunedoara, aproape de scoala generala numarul 2. Actualul proprietar a renovat complet apartamentul anul trecut, fiind ...

1266 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe strada Buituri, Hunedoara
8
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan, aflat in orasul Hunedoara, pe strada Buituri. Actualul proprietar a detinut o parcela mai mare, pe care a dezmembrat-o. Aceasta proprietate are si 2 constructii in curte, un garaj si o sura, facute din caramida. Frontul stradal ...

2,880 m2

Nord, Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit 3

Vând apartament 2 camere suprafață 36mp etaj 3 decomandat. balcon.debara..geam la baie spre rasarit

Apartament cu doua camere suprafață 36mp.etaj3 decomandat. geam la baie .debara.situat spre răsărit.termopane la camere .baie.bucatarie.centrala de 4 ani pe cupru

840 EUR/m2 | 36 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând casă în Hunedoara 10

Vând casă în Hunedoara

Vând casă P+1, 6 camere, 1 bucătărie, 2 băi, balcon, mansardă (pote fi utilată și folosită ca spațiu de locuit), 2 beciuri. Toate utilitățile disponibile (centrală), curte 200 mp grădină 800 mp. Informații pe mail. Preț negociabil.

620 EUR/m2 | 242 m2

Hunedoara, Hunedoara

teren extravilan Racastie Hunedoara 2

teren extravilan Racastie Hunedoara

Vand teren extravilan la Răcăștie, bun pentru gradina, jud. Hunedoara.

Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera de vânzare
5
2

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera decomandata de 34m în Hunedoara pe Str Munteniei aproape de Supeco, Lidl,Kaufland,școli și grădinițe...etc. Se poate vedea oricând. Prețul este negociabil

941 EUR/m2 | 34 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial
2
4

Spatiu comercial

Spatiu comercial pe str. George Enescu, nr.16, amplasat pe colțul blocului, la intersecția cu aleea pietonala Ciprian Porumbescu, vizavi de intersecția cu str. Ion Creanga. Se pot amenaja doua spații separate pt.inchiriere, sau se poate amenaja o cafenea cu terasa cu suprafata mare, fiind pe colt.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu Comercial 124 m
5

Spatiu Comercial 124 m

Se vinde spatiu comercial în orașul Hunedoara zona Parâng deasupra de pizza Hott se acceptă și variante în unele cazuri mai multe detalii la telefon

681 EUR/m2 | 124 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie ! Casă de vânzare în Hunedoara, zona Draxlmaier. Ideala ptr diverse afaceri. Pret 79900 euro
10
15

Casa situata in Hunedoara, zona Draxlmaier, cu iesire la 2 strazi. - Zona cu potential ridicat pentru diverse afaceri. - Este formata din parter si masarda, beci, pod, garaj si anexa. - Suprafata totala a terenului este de 276,48 mp. - La parter se află 3 incaperi, hol si baie. - La etaj jumatate ...

289 EUR/m2 | 276 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
6

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare în zona Chizit

Casă de vânzare în zona Chizit

Ofer spre vânzare casă cu 3 camere, baie, bucătărie, beci, garaj cu teren de 543 metri pătrați, situată în zona foarte frumoasa, liniștită și aproape de centrul orașului.

2000 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren intravilan Hunedoara
2
1

Vand teren intravilan Hunedoara

Vand teren intravilan,situat in Hunedoara,zona castel,deasupra hotelului Werk,str.Urcusului Nr.113.Utilitati apa si curent.Suprafata totala 2947 mp.Pret 34 euro mp.Negociabil.

2,947 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, zona Traian vuia, etaj 3. Pret 31500
5
11

Vând apartament cu 2 camere, situat în Hunedoara, la 5 minute de pietonala Corvin, la etajul 3 într-un bloc de cărămidă cu următoarele dotări: * centrala termica proprie * aer condiționat * ușa antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * gresie și faianță * zugrăvit in lavabil ...

808 EUR/m2 | 39 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea