Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
FILM! Vila rafinata, intr- un mediu natural de elita, Pestisu Mic, Valea Nandrului
20

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila deosebita, pozitionata intr-un cadru natural de exceptie, la poalele muntilor Poiana Rusca, pe Valea Nandrului, Hunedoara. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, ...

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
casa de vanzare in Hunedoara
10
4

casa de vanzare in Hunedoara

Casă complet renovată în 2026,acoperiș,termosistem,instalație de termoficare,apă caldă și rece,geamuri termopan,bai,îngrădiri,toate noi în garanție. Suprafață construită 172 mp pe două niveluri,teren 275 mp,zona frumoasa și liniștită pe str.Primaverii in Hunedoara. Compartimentare moderna și funcțională. Parter ...

1041 EUR/m2 | 172 m2

Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie. Vand ap cu 2 camere, 50 mp, ETAJ 2, Hunedoara , Centru, Langa Pietonală 56500 euro neg
8
15

Vând apartament cu 2 camere, decomandat in inima orașului. Este situat la etajul 2 într-un bloc cu trei nivele. Are o boxa trecuta in acte de 2,68 MP. Apartamentul are următoarele dotări: * centrala termica proprie * ușa termopan la intrare * geamuri TRIPAN cu tâmplărie PVC * ...

1130 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere în Hunedoara, Micro 4, etaj 5. Pret 46.000 EUR neg
6
10

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie și balcon, la etajul 5 pe BD Dacia. Apartamentul deține: * ușa la intrare lemn * centrala termica proprie * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * zugravit in lavabil * gresie și faianță ...

979 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Intravilan Hunedoara
4
18

Intravilan Hunedoara

Inchiriere Vanzare Teren intravilan rezidential, curent, apa pe teren, canalizare in fata gardului, gaz aproape. Disponibile 1 lot de 580, 1 lot de 1740 mp Zona cu case noi finalizate in apropiere si altele in constructie. Aleea Biciclistilor. Terenul e in spate la Tiffany, acces de pe 3 strazi. ...

Hunedoara, Hunedoara

Teren Intravilan Hunedoara
4
1

Teren Intravilan Hunedoara

Teren Intravilan Hunedoara, str. Dimitrie Cantemir-- Dealul Plesului Teren Intravilan intabulat. Suprafata 7389 mp Acces de pe 2 strazi Zona cu case noi. Apa si curent aproape- 50 m Panorama deosebita, vedere directa Masivul Retezat. Se vinde integral - 40 euro mp negociabil

7,389 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat 64 mp*mobilat+utilat in zona centrala!
10
5

== proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat == zona ultra centrala, aproape de supermarket-uri, scoala, piata, gradinita, pietonala, parcuri, restaurante si mare parte a institutiilor publice == situat pe strada Piata Florilor in ultimul bloc construit in Hunedoara == 64 mp cu dormitor, ...

1138 EUR/m2 | 64 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Cameră la camin  bloc  x2 20

Cameră la camin bloc x2

Vand cameră cămin bloc x 2 Strada Ciprian Porumbescu Preț 18 mii euro negociabil

600 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor
13
1

Teren 24.381 mp - Castelul Corvinilor

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Terenul este situat in Hunedoara, pe Str. Urcusului, la doar 450 metri de Castelul Corvinilor, unul dintre cele mai vizitate, valoroase si importante obiective istorice turistice din Romania. Localizare excelenta, cu pozitionare ...

24,381 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa si curte in Centrul vechi
5
1

Casa si curte in Centrul vechi

vând casă în centrul vechi al Hunedoarei 8 camere-7bai 700mp

571 EUR/m2 | 700 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament etaj 4
5
2

Vand apartament etaj 4

Apartament de vanzare etaj 4 micro 5 Hunedoara jud Hunedoara complet renovat si mobilat

922 EUR/m2 | 64 m2

Hunedoara, Hunedoara

Propuetar Apartament 3 camere 5

Propuetar Apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat Situat pe strada Batiz partea de jos catre stadion foarte multa liniste Etaj P 4 Apartamentul trebuie renovat (este inceput ) Esential pentru investitie sau AirBnb Toate actele necesare pt vanzare Mai multe detalii la telefon !

520 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă
10
5

Vând casă D+P în Hunedoara, zona Chizid, teren 436mp, garaj, anexă compusă din 3 încăperi pentru depozitare, construcție cărămidă, acoperiș cu țiglă. Casa se află într-o zonă liniștită, cu vedere atât spre oraș cât și spre pădure, dispune de 135mp suprafață construită, anexe cu suprafața de 36mp și este ...

852 EUR/m2 | 135 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial
10

Vand spatiu comercial

Spatiu comercial situat in Hunedoara, B-dul Libertatii, nr.2, Bl.9, Parter - in suprafata de 148 mp. Preț-Vânzare 210000 euro. Spațiul este închiriat unei societăți deci din prima zi de cumpărare generează profit lunar ! Obs: contractul de inchiriere este incheiat pe 2 ani, noul cumparator nu poate ...

1419 EUR/m2 | 148 m2

Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera de vanzare
5
5

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera ultramoderna, compartimentata in: zona de dormit, zona living, zona office, baie si bucatarie. Are instalatie electrica pe cupru si instalatii sanitare noi, izolata termic, mobilata și utilata doar cu produse noi, de calitate și în garanție (plita, frigider Electrolux), TV LG 4K, 108 ...

1417 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial hunedoara 1

Vand spatiu comercial hunedoara

Vand spatiu comercial in Hunedoara pe Bd Dacia nr 27 in blocul V 2 in suprafata de 63 mp

Hunedoara, Hunedoara

Teren extravilan Racastia - Hunedoara
1
2

Teren extravilan Racastia - Hunedoara

Vand teren extravilan bun pentru gradina cu suprafata de 943 mp. Localizarea terenului este marcata pe harta din poza atasata.

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
20

1091 EUR/m2 | 330 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând 360 mp teren intravilan în oraș Hunedoara
2
7

Vând 360 mp teren intravilan în oraș Hunedoara

Vând 360 mp teren intravilan în oraș Hunedoara cu toate utilitățile

360 m2

Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea