Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand apartament ,2 camere, Hunedoara
8
2

Vand apartament ,2 camere, Hunedoara

Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...

789 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa in Hunedoara, Centru Vechi cu vedere spre Castel 110000 euro
10
7

Vand casa în Hunedoara: - 3 camere decomandate, su=125 mp - baie mare cu vana si geam, gresie si faianta - bucatarie spațioasă - instalatie electrica cupru - parchet laminat - geamuri tripan cu tamplarie PVC - usa intrare PVC cu geam tripan - constructie din caramida - acoperis tip Pod cu tigla - ...

440 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 55000 EUR negociabil
6

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1196 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur
9
16

Vând apartament in Hunedoara, zona Micro 4, 43000 eur

Vând apartament cu 2 camere in Hunedoara, decomandat, zona micro 4. Dotat cu: - centrala termica - parchet laminat - ușa intrare antiefracție - uși interioare celulare - geamuri termopan cu tâmplărie PVC - balcon închis în termopan - instalație electrica cupru - zugrăvit in lavabil - mobilat și ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare în zona Chizit

Casă de vânzare în zona Chizit

Ofer spre vânzare casă cu 3 camere, baie, bucătărie, beci, garaj cu teren de 543 metri pătrați, situată în zona foarte frumoasa, liniștită și aproape de centrul orașului.

2000 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand teren intravilan Hunedoara
2
1

Vand teren intravilan Hunedoara

Vand teren intravilan,situat in Hunedoara,zona castel,deasupra hotelului Werk,str.Urcusului Nr.113.Utilitati apa si curent.Suprafata totala 2947 mp.Pret 34 euro mp.Negociabil.

2,947 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa cu 4 camere, zona centrala Hunedoara, renovata, mobilata si utilata
10
11

De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament Decomandat
10

Apartament Decomandat

Apartament decomandat zona1 două camere decomandate parchetate pereți renovați glet plus lavabil centrală nouă calorifere mari peste tot baie bucătărie camerebaie mare gresie faianță cadă mare lavoar wc hol destul de mare gletuit și lavabil bucătărie cu gresie faianță bucătărie destul de mare balcon ...

1115 EUR/m2 | 52 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Casă de vacanță NOUĂ
10
25

Casă de vacanță NOUĂ

Vand CASĂ NOUA!de vacanta in Serbia,pe clisura Dunarii(aprox.in fața oras.Orșova)cu doua camere,baie,hol,bucatarie, open space,cămară si terasa de 10m lungime.Toate f.mari!Suprafata=86 m2.Instalatia sanitara si electrica noua,izolata interior si exterior plus hidroizolata.Totul NOU!Platforma ptr.parcat ...

794 EUR/m2 | 83 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând,urgent casa cu etaj P+1in Hunedoara
10
29

Vând,urgent casa cu etaj P+1in Hunedoara

Vand CASĂ P+1 construita anul 2000 in Loc.Hunedoara(Zona Chizid,lângă "Botul Calului") in suprafata de 119 m2,compusă din:PARTER (Living-38 m2,Hol,Bucătărie mare Cu cămară mare si 1 Baie ,utilate complet !.ETAJ: Dormitor living mare, încă 2 dormitoare mari,Dresing generos, 1Baie mare,utilate complet ...

1133 EUR/m2 | 119 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!
10
2

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!

Vând apartament cu două camere în Hunedoara, strada Eliberării Nr.7, bloc 1,în apropiere de Casa Vânătorului, de școlii, magazie, spital, piață,se vinde mobilat și utilat, prețul este negociabil!

987 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan
9
1

Teren intravilan

Teren intravilan de vanzare in Municipiul Hunedoara, jud Hunedoara, 1716 mp, 21.62 m front stradal. Terenul se afla langa o casa familiala si vis-a-vis de alte case familiale. Utilitatile sunt in fata parcelei. Pretul este de 35 Euro mp negociabil

1,716 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând Apartament 2camere 7

Vând Apartament 2camere

Vand apartament 2 camere la parter 33mp in Hunedoara strada Batiz nr2 bl G, pret 24000 ,apartamentul este în stare de renovare, este cumpărată gresie de 120x60 pentru baie și bucătărie, parchet ambele camere și 2 uși din lemn..

727 EUR/m2 | 33 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat | Micro 5 | Hunedoara | Renovat | Mobilat
11
2

Blitz Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către școli, magazine și mijloace de transport. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp și este amplasat la etajul 3 din 10, într-un ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere zona Supeco
7
2

Apartament 2 camere zona Supeco

Apartament 2 camere semidecomandat de vânzare, situat în zona Supeco, la etajul 4 din 10, într-un bloc reabilitat termic, cu lift nou. Locuința este luminoasă și bine întreținută, având un balcon foarte mare, ideal pentru relaxare sau spațiu suplimentar de depozitare. Apartamentul se vinde complet mobilat ...

1011 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat
9
10

Vand apartament 3 camere decomandat

apartament de vânzare 3 camere decomandat renovat complet parchet laminat usa noua intrare metalica foarte rezistenta Usi interioare schimbate Centrala termica noua schimbata de 6 luni Aparat aer condiționat nou Se vinde complet mobilat Pentru detalii suplimentare sunati la numarul afisat

846 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă in Gros cu potențial afacere (Camping,Pensiune, etc)
5
4

Casă in Gros cu potențial afacere (Camping,Pensiune, etc)

Vând Casă P+1 în Gros cu 8610 Mp teren intravilan, Hunedoara, cu potențial Camping sau alte idei de afaceri. Casa este renovată, construcția este din 2011, suprafața construită este de 231 Mp. Are panouri solare, centrala pe lemne, 4 camere, 2 bai, living cu bucătărie open space, balcon, anexe. ...

24 EUR/m2 | 8,610 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând garsonieră la un preț avantajos.
10
24

Vând garsonieră la un preț avantajos.

Locuinta se află in apropiere de Stațiunea Turistică Straja.Vând garsonieră confort1 in Lupeni situată pe Str Vitoș Gavrilă ,Bl105 ScC,Et4 Ap103cu posibilitate de mansardare.Dotări: centrală pe gaz locuința este mobilată parțial,are geamuri termopan,balcon închis cu termopan,parchet laminat,garsoniera ...

303 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea