Promovat
Afacere la cheie, in apropierea Castelului Corvinilor in Hunedoara
20

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera o oportunitate de investitie rara: un restaurant-operativ în centrul municipiului Hunedoara, in apropierea Castelului Corvinilor, cu adresa pe Bulevardul Libertatii 25. Afacerea functioneaza sub brandul „La Crama”, un local recunoscut pentru bucataria romanească ...

411 EUR/m2 | 900 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Decomandat în zona Piața Dunărea-Supeco, Bd. M Viteazu.
16
4

La bulevard, apartament cu trei camere decomandat, situat pe Bd Mihai Viteazu, lângă Piața Dunărea, spre magazinul Supeco, etajul patru din 4, Hunedoara. Sunt trei camere decomandate, în stare bună, expunere Nord și Sud. Parcări în jurul blocului, piața Dunărea la 30 metri, magazin Supeco la 100 metri, ...

845 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Cameră de cămin
8

Cameră de cămin

Vând cameră de cămin mobilată cu bucatarie, baie la comun la etajul 3 pe strada Ciprian Porumbescu, mai multe detalii în privat și la numărul de telefon

Hunedoara, Hunedoara

vand apartament m5 2

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

632 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Intravilan Hunedoara
4
18

Intravilan Hunedoara

Inchiriere Vanzare Teren intravilan rezidential, curent, apa pe teren, canalizare in fata gardului, gaz aproape. Disponibile 1 lot de 580, 1 lot de 1740 mp Zona cu case noi finalizate in apropiere si altele in constructie. Aleea Biciclistilor. Terenul e in spate la Tiffany, acces de pe 3 strazi. ...

Hunedoara, Hunedoara

teren extravilan
1
3

teren extravilan

teren extravilan 2250mp cu posibilitate de racordare la toate utilitatile

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vanzare in Hunedoara
10
7

Casa de vanzare in Hunedoara

Casa se vanzare in Hunedoara, descrierea casei se afla la poze, particular

1316 EUR/m2 | 95 m2

Hunedoara, Hunedoara

Propuetar Apartament 3 camere 4

Propuetar Apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat Situat pe strada Batiz partea de jos catre stadion foarte multa liniste Etaj P 4 Apartamentul trebuie renovat (este inceput ) Esential pentru investitie sau AirBnb Toate actele necesare pt vanzare Mai multe detalii la telefon !

520 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spatiu comercial
10

Vand spatiu comercial

Spatiu comercial situat in Hunedoara, B-dul Libertatii, nr.2, Bl.9, Parter - in suprafata de 148 mp. Preț-Vânzare 210000 euro. Spațiul este închiriat unei societăți deci din prima zi de cumpărare generează profit lunar ! Obs: contractul de inchiriere este incheiat pe 2 ani, noul cumparator nu poate ...

1419 EUR/m2 | 148 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare
5
1

Casă de vânzare

Casă de vânzare în Hunedoara Cartier Gheorghe Apostol Zonă liniștită 3 camere și bucătărie + o camera pe garaj cu baie Grădină Curte mare tel : Preț 95.000 euro negociabil

380 EUR/m2 | 250 m2

Hunedoara, Hunedoara

Teren intravilan
7

Teren intravilan

Vând teren intravilan în Hunedoara, sat Josani, st=1029mp,pe teren se află un garaj, foișor, fântână, pomi fructiferi și ornamentali, dețin proiect casă!

1,029 m2

Hunedoara, Hunedoara

Imobil vanzare Hunedoara
10
5

Imobil vanzare Hunedoara

Apartament de vânzare Hunedoara, zonă liniștită Se oferă spre vânzare un apartament situat pe Bulevardul 1848, scara 1, parter, cu o suprafață utilă de 46 mp. Imobilul nu este racordat la utilități, însă toate rețelele sunt disponibile în apropiere și permit branșare rapidă. Locația este una liniștită, ...

522 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare Nădăstia de jos
10
11

Casă de vânzare Nădăstia de jos

Persoana fizică vând casă din cărămidă ,cu două încăperi, baie și terasă. Casa este racordată la curent Apa și cablu TV. Strada este asfaltată E odată cu gresie , faianță geamuri și uși termopan inclusiv la anexe Casa se afla in Nădăstia de Jos la 2 km de Călan și la 7 km de Hunedoara Se vinde mobilata ...

1037 EUR/m2 | 27 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament ,2 camere,hunedoara 1

Vând apartament ,2 camere,hunedoara

Ap se afla in centrul Hunedoarei și are 2 camere decomandate. Are ușa noua la intrare,gresie in camere,centrala proprie.Conductele de apa schimbate,noi,,este izolat blocul. Pt alte informații sunați la Tf de mai jos.

920 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 cam, Hunedoara
5
6

Vand apartament 2 cam, Hunedoara

Sunt persoana fizica si vand ap.2 cam in centrul hunedoarei langa parcul Gmbrinus. Ap se afla in bl.CM 3 la parter. Este dotat cu toate utilitatile. Pt alte info. sunati la nr de tf de mai jis. Va multumesc!

776 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă de vânzare Hunedoara
5
4

Casă de vânzare Hunedoara

Vând casă în Hunedoara str Răcăștia preț 85.000 euro sau schimb cu garsoniera+ diferență Florin mobilată și utilată

425 EUR/m2 | 200 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casă in Hunedoara, Buituri, ST= 866 mp, 4 camere. Pret 85000 euro neg
5
10

Vând în Hunedoara, zona Buituri, casa de cărămidă compusă din 4 camere, beci și pod. Și casa compusă din camera, bucătărie, baie și debara. Necesită renovare. Ocupabila imediat. Preț 85000 EUR neg. Contact Mihaela

102 EUR/m2 | 833 m2

Hunedoara, Hunedoara

URGENT Casa de vanzare Hunedoara Pestisu Mare 47a
10
5

URGENT Casa de vanzare Hunedoara Pestisu Mare 47a

Casa de vanzare hunedoara pestisu mare Ocazie ocazie ocazie 3 camere ,bucararie ,baie,hol mare,beci,afumatoare Descriere in poze Comtact telwgonic sau watup

785 EUR/m2 | 100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand (schimb) casa, Hunedoara str Romanilor 37
8
1

Vand (schimb) casa, Hunedoara str Romanilor 37

Vand casa in Hunedoara zona centrala 3 camere si spatiu cabinet medical, curte, gradina , pret145000 euro, negociabil.Tel .zero șapte patru unu unu opt sase trei sase noua . Exista și varianta unui schimb imobiliar 2 camere+ diferenta.

1208 EUR/m2 | 120 m2

Hunedoara, Hunedoara

Salvează căutarea