Imobiliare Orastie Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de Vanzare
1
2

Apartament de Vanzare

APARTAMENT DE VÂNZARE ORĂȘTIE Strada Mureșului, nr.17, etaj 1 Preț: 55.000 EURO Apartament compus din: Bucătărie open-space cu sufragerie 1 dormitor Cămară Baie Se vinde complet mobilat Centrală termică prin condensare montată anul acesta Pentru mai multe detalii sunați la numărul ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Orastie, Hunedoara

Vand casa în Orăștie
2
4

Vand casa în Orăștie

Vand casa în Orăștie în centru. Casa compusa din trei apartamente, curte, anexe și grădină. Informati la numărul de telefon

560 EUR/m2 | 268 m2

Central, Orastie, Hunedoara

Proprietar - vand cabana si teren langa 2 noduri importante de autostrada
6
6

Imobil in suprafata de 9500 mp situate langa DN 7( E 68) in apropierre de intrarea/coborarea pe autostrada, Orastie – Deva / Sebes, avand acces la mijloace de transport in comun, cale ferata ( Halta Geoagiu) si statii de autobuz. Avand amplasat pe teren constructiile urmatoare: 1. Cabana turistica-restaurant ...

0 EUR/m2 | 612 m2

Orastie, Hunedoara

De vânzare
1
1

De vânzare

CASĂ DE VÂNZARE, STR. TUDOR_VLADIMIRESCU, NR. 31,ORĂȘTIE

216 EUR/m2 | 281 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament 4 camere
8
2

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere decomandat in Orastie ,Str. Muresului,langa Penny Market,an constructie 1985,suprafata 80 m2,2 bai,2 balcoane,centrala proprie,termopane,din caramida etaj 4,usi interioare de lemn,usa intrare stejar.Apartamentul se vinde mobilat complet.Mai multe detalii si informtii la tele ...

900 EUR/m2 | 80 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
10

Apartament 3 camere decomandat

Apartament situat in Orastie, 3 camere decomandat suprrafata utila. 64 mp, 2 bai, ( baie mica si baie mare cu ccada) cămară,balcon dublat, 2 dormitoare 1 cammera de zi Bucatarie si hol central in forma de ,L centrala termica. Etc. Se vinde mobilat sau nemobilat Fără frigider, masina de spălat si ...

1039 EUR/m2 | 64 m2

Orastie, Hunedoara

Teren Intravilan
1
1

Teren Intravilan

Vând teren intravilan în Orastie. 3000mp.

Orastie, Hunedoara

Vand Casă Tradițională cu Șură
4
14

Vand Casă Tradițională cu Șură

VÂND CASA TRADIȚIONALĂ PLUS ȘURĂ CU GRĂDINA TRADIȚIONALĂ 6 H ÎN JURUL CASEI. SITUATĂ ÎN HOMOROD, GEOAGIU JUD. HUNEDOARA. TEL.

783 EUR/m2 | 60 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament nou 3 camere de vânzare
10

Apartament nou 3 camere de vânzare

Vând apartament 3 camere in suprafata de 105mp, compus din 2 dormitoare, sufragerie 50mp, baie și bucatarie. Este situat central, pe strada G.Cosbuc, într-un imobil nou construit cu 6 apartamente, curte închisă de 1000mp cu poarta cu telecomanda, izolatie exterioară cu polistiren și geamuri termopan. Incalzire ...

619 EUR/m2 | 105 m2

Orastie, Hunedoara

Casa de vanzare
10
3

Casa de vanzare

!!!PRET NOU. 98000EURO!!! Casa de vanzare in Orastie 3 + 2 camere, zona semi-centrala in apropiere de scoli si Colegiul Aurel Vlaicu, cu multiple imbunatatiri (izolatie interioara si exterioara, geamuri si usi termopane, acoperis complet refacut in ultimii 10 ani, 2 bai complete, cada cu hydromasaj cu ...

135 EUR/m2 | 726 m2

Orastie, Hunedoara

Vanzare teren intravilan
3
1

Vanzare teren intravilan

Teren intravilan de 2000mp cu casa la rosu de 100mp si vie in Feldioara jud Vrancea 8 mp.Mai multe detalii la telefon .

Orastie, Hunedoara

Apartament 3 camere, 50 mp, complet mobilat și utilat, zona Ultracentral
10

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, în format semidecomandat, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc solid din cărămidă, reabilitat complet anul trecut. Imobilul a beneficiat de lucrări ample de modernizare: anvelopare termică, renovare fațadă, înlocuire tâmplărie, refacere acoperiș ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Orastie, Hunedoara

teren intraviran constructii case
2
5

teren intraviran constructii case

Vind 4300 mp teren intraviran constructii case in Orastie in spate la magazinul Kaufland,utilitati in apropiere (apa ,gaz,canalizare)Pret informativ 18e/mp Informatiii telefon , suprafata totala: 4300, Front stradal: 26

4,300 m2

Orastie, Hunedoara

Vand teren intarvilan Orastie
3
2

Vand teren intarvilan Orastie

De vanzare parcele de teren intravilan, de circa 500 mp in Orastie, intre drumul Pricazului si Sumustau, pentru constructie case sau cu destinatie mixta - rezidential comercial. Exista PUZ realizat si drum de acces cedat catre Primaria Orastie pentru asigurarea utilitatilor si a iluminatului public. Parcelele ...

Orastie, Hunedoara

De vanzare apartament 3 camere Orastie
10
17

De vanzare apartament 3 camere Orastie

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, conf. 1 doua balcoane , bloc din caramida, anul constructiei 1986, etaj 4 din 4, incalzire pe gaz, cu centrala termica Pret: 49.900 Euro (negociabil)

745 EUR/m2 | 67 m2

Orastie, Hunedoara

Casă în Orăștie, zonă cu vad
10
11

Casă în Orăștie, zonă cu vad

Casă de vânzare Reprezentare Exclusivă Orăștie, Zona 1, str. Nicolae Bălcescu Preț: 72.000 EUR usor negociabil Ideală pentru sediu firmă, cabinete, birouri sau locuință! Se vinde în reprezentare exclusivă o proprietate cu potențial ridicat, situată într-o zonă cu vad comercial Poziționarea ...

847 EUR/m2 | 85 m2

Orastie, Hunedoara

Casă de vânzare în centrul orașului Orăștie
10
11

Casă de vânzare în centrul orașului Orăștie

Proprietar , vând casă în centrul orașului Orăștie, Jud.Hunedoara, str. Nicolae Bălcescu, nr.27, cu suprafața utilă de 360 mp. suprafața teren 265 mp. Casa se pretează și pentru spații comerciale. Este foarte aproape de centru, școli și grădinițe. Este compusă din: Parter: 2 bucătării Hol 1 cămară 1 ...

375 EUR/m2 | 360 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament modern,2 camere, dotari premium, tehnologie smart
7
1

Blitz vă prezintă în exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, cu suprafață utilă de 43 mp, situat la etajul 1/4, în compartimentare semidecomandată, într-un ansamblu rezidențial nou care oferă facilități premium precum lift, locuri de parcare și o cafenea la parterul clădirii. Apartamentul este ...

1674 EUR/m2 | 43 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament 2 camere Smart, situat in Ansamblu Nou
14
1

Apartament 2 camere Smart, situat in Ansamblu Nou

Blitz vă prezintă în exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, cu suprafață utilă de 43 mp, situat la Parterul Ansamblului , în compartimentare semidecomandată, într-un ansamblu rezidențial nou care oferă facilități premium precum lift, locuri de parcare și o cafenea la parterul clădirii. Apartamentul ...

1674 EUR/m2 | 43 m2

Orastie, Hunedoara

cultura de aluni pentru trufe
5
1

cultura de aluni pentru trufe

de vânzare o cultură de 238 aluni pe un teren intravilan cu frontul stradal de 15 metri și lungimea de 200 metri. Cultura are 8 ani și pe teren este o fântână într o anexă gospodărească iar lângă ea este stâlpul de curent (avantaj rapid la racordare). În celălalt capăt al terenului este un drum de pământ ...

3,000 m2

Orastie, Hunedoara

Salvează căutarea