Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cladire In suprafata construita de 163 mp curte suprafata de 577 mp
10
2

Cladire In suprafata construita de 163 mp cu suprafata utila de 124,27 mp, curte imprejmuita cu gard cu suprafata totala de de 577 mp, platforma betonata, apa-canal, bransament electric monofazat 220v si trifazat 380v, sistem alarma si sistem supraveghere video profesional, internet, sistem incalzire ...

939 EUR/m2 | 163 m2

Slobozia, Ialomita

Redus de la 90000 Euro, la 45000 euro, pentru 2500mp  pământ INTRAVILAN, in Slobozia.
9
11

Redus de la 90000 Euro, la 45000 euro, pentru 2500mp pământ INTRAVILAN, in Slobozia.

Pământul este situat în intravilanul municipiului Slobozia, pe strada ȘCHEIA NR.2A. Strada este ACUM în amenajare: apa si canalizarea este trasă, se lucreaza în 2026 de tras curentu electric și gazul metan... Terenul are dimensiunile de 25 metri deschidere la stradă și 100 metri în adâncime si este ...

2,500 m2

Nord-Vest, Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6

1329 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 4 camere
1
6

Vand apartament 4 camere

Vand apart.4 camere compus din living,3dormitoare,1 bucatarie,1 debara pe hol,2 bai,balcon. vis-a -vi de manastire,la 5 minute de mers spre scoala nr.1 si aproape de liceul de arte "Ionel Perlea" pe bulevard matei basarab,etaj 4 4 placat int.si ext.,acoperis schimbat,balcon inchis,apa separat ,aer conditionat.Apart.este ...

1164 EUR/m2 | 73 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 3 camere decomandat Slobozia Ialomita
1

Vând apartament 3 camere decomandat Slobozia Ialomita

Vând apartament 3 camere decomandat ,posibilitate transformare 4 camere(balcon f mare )zona Central bl U28, et 7 din10 ,lift nou, 68,37 mp utili ,balcon de 6,6 mp.,3 debarale .Ferestre exterior și balcon termopan ,centrala termica și toate utilitățile individuale. Apartamentul necesita renovare totala ...

1191 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Teren intravilan  arabil ( destinatie ) 7

Teren intravilan arabil ( destinatie )

Vand 5000 mp teren intravilan pe drumul dintre Slobozia - Amara

5 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
11

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

teren agricol intravilan
3
3

teren agricol intravilan

Vand teren agricol intravilan cu o suprafață de 708 mp. Terenul este poziționat in zona de nord a municipiului Slobozia, jud. Ialomita. Tarla T-519 3, Parcela P-60 . Toate actele la zi .

708 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 2 camere Central   Mutare Imediată   Complet Mobilat
10

Vând apartament 2 camere Central Mutare Imediată Complet Mobilat

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona centrală a orașului. Proprietatea reprezinta o solutie ideala pentru cei care isi doresc o locuinta gata de utilizat sau o investitie imobiliara sigura. Apartamentul dispune de centrala termica proprie si unitate de aer ...

1509 EUR/m2 | 45 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 4 camere Slobozia
10
24

Apartament 4 camere Slobozia

Vând apartament 4 camere ultracentral,3 4,recent renovat ,cu centrala,spatios(80 m2),parchet ,gresie,faianță,separație de apa și gaze,instalații noi .Blocul este anvelopat.Apartamentul se vinde utilat și mobilat.Relatii la tel

1038 EUR/m2 | 80 m2

Slobozia, Ialomita

Vand teren intravilan 1500 m2 com Ciulnita, sat Ion Ghica 5

Vand teren intravilan 1500 m2 com Ciulnita, sat Ion Ghica

Proprietar, vand teren intravilan, 1500 m2, sat Ion Ghica, com. Ciulnita, la sosea, apa, curent, gaze la poarta, cabana weekend, pomi fructiferi, gazon, vie pe spalieri. Pret negociabil 25000 euro. Relatii la telefon

Slobozia, Ialomita

 De vanzare Teren intravilan
2
4

De vanzare Teren intravilan

Vand teren intravilan, 5000 mp, carte funciara, intabulat, deschidere pe doua laturi 50m 100 m ; utilitati existente (apa, en electrica, gaze) in imediata vecinatate. Acest teren este pretabil pentru parc eolian, constructii industriale, hale, depozite, etc. Se poate parcela. Locatia : - municipiul ...

5,000 m2

Slobozia%25252525252bNoua, Slobozia, Ialomita

Vand teren in  Paltinisu , comuna Perieti
5
15

Vand teren in Paltinisu , comuna Perieti

Vand teren in satul Paltinisu, comuna Perieti, Ialomita, suprafata 1500mp, deschidere 16m,incadrat de case locuite. Spatiul este intretinut - pomi fructiferi, gard plasa in spate, gard plasa si tuia pe lateral si gard metalic la strada. Utilitati la poarta. Strada este supravegheata video . Documentele ...

1,500 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere Slobozia, Jud. Ialomita, zona Casa Verde
10
2

Vand apartament 3 camere, decomandat, renovat recent, partial mobilat, etaj 5 din 10. Tamplarie termopan, parchet, aer conditionat, centrala termica noua, balcon inchis.

1271 EUR/m2 | 59 m2

Slobozia, Ialomita

0,5 Ha teren agricol de vânzare,sau variante schimburi
2
2

0,5 Ha teren agricol de vânzare,sau variante schimburi

0,5 Ha teren agricol de vânzare zona Sl Noua. documente pregătite ptr vanzare, deschis si la variante cu sau fara diferența

5,000 m2

Slobozia, Ialomita

Teren 2 ha lângă intravilan   Slobozia, județul Ialomița
2

Teren 2 ha lângă intravilan Slobozia, județul Ialomița

Investiție teren 2 ha Slobozia, poziție strategică lângă intravilan Se oferă spre vânzare teren extravilan în suprafață de 20.000 mp, situat în Slobozia, județul Ialomița, în imediata vecinătate a intravilanului. Terenul este delimitat de oraș prin digul Sloboziei, ceea ce oferă un avantaj clar pentru ...

Slobozia, Ialomita

Slobozia, centru
2
24

Slobozia, centru

Slobozia, centru, apartament 3 camere, semidecomandat, orientare S-SV

25 EUR/m2 | 60 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere  decomandat
6
1

Apartament 3 camere decomandat

Apartament cu 3 camere, parter ,decomandat ,renovat, lângă Colibri ,aproape de tribunal (100 m), ideal pentru cabinet notarial sau avocat , birouri etc

1570 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Apartment cu 2 camere
5
1

Apartment cu 2 camere

Vand apartament cu doua camere complet mobilat in slobozia pe strada garii etaj 1 in blocurile de la icmi in bloc saco

744 EUR/m2 | 39 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 4 camere, suprafata contruita 125mp, lift, constructie anti-seism, 2 balcoane, 2 toalete. 2

Apartament 4 camere, suprafata contruita 125mp, lift, constructie anti-seism, 2 balcoane, 2 toalete.

Apartament 4 camere decomandate, constructie anti-seism, suprafata utila 85mp, suprafata construita 125mp, plus boxa subsol, 2 toalete, 2 balcoane, centrala termica, termopane, lift, necesita renovari, vecini seriosi si linistiti, cel mai bun si solid bloc din Slobozia.

1294 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Vânzare apartament 3 camere
5

Vânzare apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, orientare către sud, mobilat, decomandat, 2 balcoane, centrală, apă individual - b-dul Unirii, bl. U7 (lift nou)

1000 EUR/m2 | 65 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere cu spatiu generos
8

Vand apartament 3 camere cu spatiu generos

Vand apartament excelent compartimentat,luminos,spatios cu vedere panoramica. Are 2 dormitoare generoase,un living deschis cu bucataria,2 aparate de aer conditionat,2 bai care ofera un plus de confort. Apartamentul este disponibil imediat(nu se locuieste in el) si in plus este eliberat de mobila . Apartamentul ...

988 EUR/m2 | 86 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament două camere 8

Apartament două camere

Situat in spatele centrului cultural Ionel Perlea bloc B9 , balcon închis termopan, ferestre termopan, parchet stejar in ambele camer,gresie , faianță, centrală gaze,aier condiționat

1300 EUR/m2 | 40 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

De vanzare Apartament 3 camere decomandat, zona Piața , etaj 3, str. Mihail Sadoveanu, bloc b31. Va propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil aflat intr-o zona liniștită , în imediata apropiere a pietei. Apartamentul este curat și bine întreținut. ...

1270 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Vand teren intravilan 1280 m2
1
4

Vand teren intravilan 1280 m2

Vând teren 1280 m2, situat în Slobozia - cartier Bora, jud. Ialomița, pe str Stânjenei nr.1, cu posibilitate de racordare la canalizare, apa curentă și gaze. Accesul se face pe străzi nou asfaltate, iar în apropiere se afla un loc de joacă pentru copii. Preț: 29.000 EUR negociabil.

Slobozia, Ialomita

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Apartament de 3 camere decomandat zonă centrală, Slobozia Locație: Bulevardul Matei Basarab, bloc F1, vis-a-vis de Supermarket Ialomița. Preț: 110.000 , negociabil Detalii generale:
Apartamentul are 3 camere, este decomandat si se află la etajul 6 din 7 al unui imobil construit după 1980, care dispune ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Slobozia, Ialomita

Vand teren intravilan in municipiul Slobozia judetul Ialomita
1
24

Teren intravilan intabulat Liber de sarcini Pregatit pentru constructii Proprietar Terenul are deschidere 25 ml drumul national Slobozia Amara Buzau latura de vest si 25 ml pe latura de Est la drum pietruit Utilitatile :Gaze naturale energie electrica 380 la poarta .Apa .energie electrica 220 la 100 ...

5,000 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament doua camere

Apartament doua camere

Vind apartament cu 2camere semidecomandat, zona centrala cu utilitati,centala noua,apa individuala

1407 EUR/m2 | 54 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere Slobozia
5
2

Apartament 3 camere Slobozia

Apartament 3 camere de inchiriat vânzare in Slobozia in apropiere de scoala nr 2( Sf Andrei) Etajul 3 din 4 Apartamentul are 65 mp 2 bai si 2 balcoane, complet utilat si mobilat. 2400 lei luna Pt mai multe detalii la telefon se oferă si spre vanzare

7 EUR/m2 | 65 m2

Slobozia, Ialomita

Garsonieră Comfort 1
5
8

Garsonieră Comfort 1

Vand Garsonieră Comfort 1 Complet Renovata anul trecut de la 0 absolut tot ( instalatie electrica + sanitară ), Garsoniera se afla la Bloc G100 pe Strada Gării etajul 3 cu vedere pe față, se vinde mobilata si utilata cu electrocasnice noi, asa cum se vede, la acest preț ( totul este NOU cu garanție la ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Slobozia, Ialomita

Vand casă in Slobozia Nouă
5
5

Vand casă in Slobozia Nouă

Vând casă in Slobozia Nouă, județul Ialomița, str.Marului, nr.16. Casa are o suprafață de 86 mp si dispune de o curte 1759 mp, deschidere la strada 24 m. Casa este compusă din 3 camere,2 holuri,bucatarie,baie ; are toate utilitățile: curent,gaze,canalizare, centrala,aer condiționat, geamuri si uși termopan. Anexa ...

802 EUR/m2 | 86 m2

Slobozia, Ialomita

Vând teren 1083m cu casa Slobozia 3

Vând teren 1083m cu casa Slobozia

Vând teren 1083 mp, pe el existând o casă de 124 mp (cu gaze, centrală, apă, canalizare, curent electric), ce necesită renovare accentuată. Locația se află în mun. Slobozia - Ialomița, str. Zimbrului nr. 1. Preț 145000 ușor negociabil. Posibilități la schimb cu ap. 2 camere modest (fără zona 500 APT ...

1169 EUR/m2 | 124 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
8
14

Apartament 2 camere

Pentru mai multe detalii in privat

1038 EUR/m2 | 53 m2

Slobozia, Ialomita

Vand garsoniera confort 1,decomandata,Slobozia,Ialomita,37500 euro,usor negociabil
6
15

Vând garsoniera confort 1,decomandata,Slobozia,zona Central,27 mp,etaj 6,cu centrala termica,balcon închis termopan,37500 euro,usor negociabil.

1389 EUR/m2 | 27 m2

Slobozia, Ialomita

Vand casa Cartier Transmim
9
4

Vand casa Cartier Transmim

Vând casă în Cartierul Transmim în zonă liniștită cu următoarele casă P+1 cu garaj și anexă cu suprafața casei 160m2 utili și suprafața teren 980 m2 restul detaliilor la vizită . Telefon :

2656 EUR/m2 | 160 m2

Slobozia, Ialomita

Casă tip duplex de vânzare!!
3
1

Casă tip duplex de vânzare!!

Vând casă complet utilată și mobilată! Teren 300mp. Utilități:gaze,curent,apă, canalizare. Dețin panouri fotovoltaice 3kw,prosumator! Mai multe detalii la telefon . Rog și ofer seriozitate!

1643 EUR/m2 | 140 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu trei camere

Vând apartament cu trei camere

Apartament cu trei camere, semidecomandat, etaj 4. A fost renovat.Bloc U39, strada Lacului, nr.1. Detalii la telefon.

1105 EUR/m2 | 86 m2

Slobozia, Ialomita

Vând casa Ciulnita Ialomita 2

Vând casa Ciulnita Ialomita

Teren 2300 m2 , solar, garaj, beci,livada, vie

583 EUR/m2 | 120 m2

Slobozia, Ialomita

Vând schimb apartament 2 camere
5
6

Vând schimb apartament 2 camere

Vând Schimb apartament cu 2 camere, decomandat, 2 debarale, balcon inchis, acoperiș cu țiglă, etaj 4 4. Str. Rovine, Slobozia, Ialomița. Schimb cu garsoniera confort 1+diferența. Preț 52.000 euro negociabil.

1000 EUR/m2 | 52 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
5
2

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere,etaj unu, parțial mobilat,centrală termica,izolatie exterioara,AC,cartier linistit cu umbra,magazin la parter

1267 EUR/m2 | 45 m2

Slobozia, Ialomita

Vânzare, închiriere Spațiu comercial central Slobozia   lângă Tribunal   parter, parcare
5
1

Vânzare, închiriere Spațiu comercial central Slobozia lângă Tribunal parter, parcare

De vânzare sau închiriere spațiu comercial situat la parter, în zonă centrală Slobozia, ideal pentru activități comerciale sau profesionale. Adresă: Aleea Cosminului nr. 2, Slobozia, jud. Ialomița Reper: DSP, magazin Avicola, în apropiere de Tribunalul Ialomița și cabinete notariale. Detalii spațiu: Suprafață ...

1667 EUR/m2 | 35 m2

Slobozia, Ialomita

Vând garsoniera cf 1
4

Vând garsoniera cf 1

Vând garsoniera cf1, parter, zona Lacului, 30 mp, renovată recent, semimobilată, centrală termică nouă, instalație termică si electrică nouă, apă individual, totul nou. Preț fix. Nu deranjați inutil.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere slobozia 1

Apartament 2 camere slobozia

Vand apartament 2 camere, semidecomandat. Imobilul se afla pe strada Mihail Sadoveanu, in vecinătatea liceului Pedagogic și a Muzeului Agriculturii Apartamentul nu are îmbunătățiri, are centrală proprie și aer condiționat .

1250 EUR/m2 | 44 m2

Slobozia, Ialomita

Teren de vânzare Amara 812mp
6

Teren de vânzare Amara 812mp

Teren intravilan Amara 812 mp Strada Victoriei colț cu Traian Carte funciară Utilități la stradă Deschidere față 10 metri

812 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament trei camere decomandat 7

Vând apartament trei camere decomandat

Vând apartament trei camere decomandat situat central pe Matei Basarab Slobozia, Ialomița, spațios etaj trei.detalii la telefon

1000 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Ofer complex vila  parter , etaj , mansarda de inchiriat ,vânzare.
1
2

Ofer complex vila parter , etaj , mansarda de inchiriat ,vânzare.

Ofer complex vila și spațiu comercia de inchiriat 5000eur de vanzare 1.200.000eur acte pe loc l parter 300mp, etaj 300mp,mansarda 150 mp toate dotările necesare apa curenta canalizare , gaze , curent , cablu TV și internet 10 bai ,14 camere detalii tel wassap centru slobozia str viilor

7 EUR/m2 | 750 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
3
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere Decomandat, bine compartimentat 2 dormitoare Living spațios Bucătărie mare 2 băi 2 balcoane 84 mp construiți 72 mp utili Etaj 4 din 4, zona liniștită, doar 2 apartamente pe etaj. Situat lângă inspectoratul școlar. Preț negociabil. Disponibil imediat. Acceptam și prin credit ...

1097 EUR/m2 | 72 m2

Slobozia, Ialomita

Teren si casa batraneasca
4
14

Teren si casa batraneasca

Vand teren cu casa batraneasca Casa se afla in comuna Albesti,jud Ialomita,la strada principala,strada asfaltata. Casa este racordata la lunima si apa. Pentru apa exista camin -apometru izolat! Terenul are 3409 metri2 Impozit la zi Casa si terenul intabulate Certificat energetic Pretul este 16.000 euro ...

5 EUR/m2 | 3,409 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere de vânzare Slobozia
10
5

Apartament 3 camere de vânzare Slobozia

De vânzare apartament 3 camere mobilat, decomandat,etaj 8 10,vis-a-vis de Feroviarul(Slobozia). Preț 70.000 EUR. Relații la telefon .

1148 EUR/m2 | 61 m2

Slobozia, Ialomita

Salvează căutarea