De Vanzare Casa Parter Slobozia
5
1

De Vanzare Casa Parter Slobozia

Casa de vanzare Parter Slobozia cu pod utilizabil pentru depozitare. Casa dispune de 3 dormitoare, 2 bai, living si bucatarie open space, terasa exterioara acoperita in spatele casei. SE VINDE LA GATA CHEIE (in pretul afisat), cu baile complet utilate, usi cu pervaze, parchet, incalzire in pardoseala ...

1423 EUR/m2 | 110 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament
10
4

vand apartament

vând apartament 3 camere etaj 4 4, zona azur, apartamentul se vinde mobilat

1242 EUR/m2 | 62 m2

Slobozia, Ialomita

Vand garsoniera Slobozia
5
23

Vand garsoniera Slobozia

Vand garsoniera confort 1 situata in Slobozia , Strada Garii Nr. 5 , bloc Saco , etaj 4 , complet mobilată . Este racordata la curentul electric si apa . Se poate racorda si la gaz . Este dotata cu boiler electric , calorifele electrice , plita electrica cu inductie , frigider , masina de spalat rufe ...

794 EUR/m2 | 34 m2

Slobozia, Ialomita

Teren intravilan Slobozia 14

Teren intravilan Slobozia

Vând teren intravilan, 2400 metri pătrați pe strada Scheia nr 7, în spate la ICIL vechi în oras Slobozia, județ Ialomița. Preț avantajos metru pătrat. Exista apa curenta trasă și canalizare la strada. Pentru mai multe detalii va rog sunați la nr de tel. Preț 15 euro mp. Usor Negociabil

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu 3 camere în Slobozia
2
1

Vând apartament cu 3 camere în Slobozia

Apartamentul este decomandat fără îmbunătățiri, situat în zona centrală la etajul 4 4.

970 EUR/m2 | 67 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Apartament de vânzare
10

Apartament de vânzare

Apartament de 3 camere decomandat zonă centrală, Slobozia Locație: Bulevardul Matei Basarab, bloc F1, vis-a-vis de Supermarket Ialomița. Preț: 110.000 , negociabil Detalii generale:
Apartamentul are 3 camere, este decomandat si se află la etajul 6 din 7 al unui imobil construit după 1980, care dispune ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Slobozia, Ialomita

Vând teren 600mp
1
2

Vând teren 600mp

Vând teren intravilan în municipiul Slobozia, Str. Luncii nr. 1, ideal pentru construcția unei locuințe! Preț: 25 euro mp Suprafață: 600 mp Utilități la poartă: curent, gaz, canalizare Apa este deja racordată

600 m2

Slobozia, Ialomita

Teren intravilan pozitie centrala
7

Teren intravilan pozitie centrala

Vand teren intravilan situat in zona centrala a orasului Cazanesti, la 50 m de DN 2A Urziceni-Constanta cu deschidere la strada 31 m, langa biserica, suprafata 1002 m. Pe teren este amplasata constructia de 103 mp. (casa batraneasca din caramida) compusa din 3 camere, care necesita renovare, baie si ...

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
9
2

Apartament 2 camere

Vând apartament două camere nedecomandat , pe Aleea Pieții, parter, posibilități de utilizare multiple. Ca dotări are ușa de intrare metalică, geamuri termopan și centrală termică aproape nouă. Preț 44.500 euro. Informații la telefon

927 EUR/m2 | 48 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere Bazar
10
16

Apartament 3 camere Bazar

Apartament 3 camere ,etaj 4,acoperis suprapus nou ,pret 53.000 euro

1019 EUR/m2 | 52 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere
5
2

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere,etaj unu, parțial mobilat,centrală termica,izolatie exterioara,AC,cartier linistit cu umbra,magazin la parter

1267 EUR/m2 | 45 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 4 camere, bloc E1, Parc Ialomita
5
8

Vand apartament 4 camere, bloc E1, Parc Ialomita

Apartament 4 camere, etaj 3 4, suprafata utila 75 mp. Vis-a-vis de Supermarket Ialomita. Vedere spre Parc Ialomita. Zona linistita. Usa metalica noua, centrala termica, parchet lemn, neamenajat. An constructie 1984.

1173 EUR/m2 | 75 m2

Slobozia, Ialomita

DOAR PÂNĂ LA SFÂRȘITUL LUI MAI: 45000 euro, pentru 2500mp  pământ INTRAVILAN, in Slobozia.
9
11

DOAR PÂNĂ LA SFÂRȘITUL LUI MAI: 45000 euro, pentru 2500mp pământ INTRAVILAN, in Slobozia.

Pământul este situat în intravilanul municipiului Slobozia, pe strada ȘCHEIA NR.2A. Strada este ACUM în amenajare: apa si canalizarea este trasă, se lucreaza în 2026 de tras curentu electric și gazul metan... Terenul are dimensiunile de 25 metri deschidere la stradă și 100 metri în adâncime si este ...

2,500 m2

Nord-Vest, Slobozia, Ialomita

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp. suprafata utila
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, 50 mp. suprafata utila

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, la etajul 4 4, suprafață utila 50 mp. In zona centrală a orașului, lângă consiliul județean, seria de blocuri C1, in spatele casei de modă. Acoperiș refăcut cu hidroizolație! Izolație exterioară de 10 cm. Instalația electrică a fost refăcută complet în toată ...

1340 EUR/m2 | 50 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
13

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Promovat
De Vanzare Casa Parter Slobozia
5
1

De Vanzare Casa Parter Slobozia

1423 EUR/m2 | 110 m2

Central, Slobozia, Ialomita

Vânzare, închiriere Spațiu comercial central Slobozia   lângă Tribunal   parter, parcare
5
2

Vânzare, închiriere Spațiu comercial central Slobozia lângă Tribunal parter, parcare

De vânzare sau închiriere spațiu comercial situat la parter, în zonă centrală Slobozia, ideal pentru activități comerciale sau profesionale. Adresă: Aleea Cosminului nr. 2, Slobozia, jud. Ialomița Reper: DSP, magazin Avicola, în apropiere de Tribunalul Ialomița și cabinete notariale. Detalii spațiu: Suprafață ...

1646 EUR/m2 | 35 m2

Slobozia, Ialomita

Imobiliare
10
9

Imobiliare

Vând apartament 3 camere zona Dobrogeanu Gherea. Centrala, ac, instalația sanitara și electrică schimbata. Nu necesita investii. Apartamentul se vinde cu s au fără mobila, electrocasnice

1000 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Teren intravilan  arabil ( destinatie ) 7

Teren intravilan arabil ( destinatie )

Vand 5000 mp teren intravilan pe drumul dintre Slobozia - Amara

5 m2

Slobozia, Ialomita

Cladire In suprafata construita de 163 mp curte suprafata de 577 mp
10
3

Cladire In suprafata construita de 163 mp cu suprafata utila de 124,27 mp, curte imprejmuita cu gard cu suprafata totala de de 577 mp, platforma betonata, apa-canal, bransament electric monofazat 220v si trifazat 380v, sistem alarma si sistem supraveghere video profesional, internet, sistem incalzire ...

939 EUR/m2 | 163 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Salvează căutarea