Promovat
Casă + Apartament Separat - 5 Camere - Hlincea - 0% COMISION 0% TVA
20
1

Există case care bifează specificații și există case care devin „acasă” din primul moment. Această vilă individuală din Hlincea este gândită pentru familii care vor mai mult spațiu, mai multă liniște și flexibilitate reală de viață – fără compromisuri și fără renovări. Un loc unde copiii cresc, părinții ...

1565 EUR/m2 | 115 m2

Sud, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament
20
1

Apartament

Ansamblu rezidențial Răsărit de Soare – Copou Situat într-una dintre cele mai apreciate zone ale Iașului, Copou, ansamblul rezidențial Răsărit de Soare oferă un echilibru reușit între liniștea naturii și accesul rapid către facilitățile urbane. Amplasarea este ideală pentru cei care își doresc un stil ...

2201 EUR/m2 | 46 m2

Copou, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament elegant de 3 camere I Rediu Comision 0%
20
1

Apartament elegant de 3 camere I Rediu Comision 0%

Apartament elegant de 3 camere situat într-o zonă liniștită și ferită de aglomerația orașului Iași, pe șoseaua Valea Rediului, în imediata apropiere a Rondului Păcurari, având o vedere panoramică asupra împrejurimilor, cu un cadru spectaculos. Apartamentul este format din 3 camere, cu o structură decomandată ...

1851 EUR/m2 | 91 m2

Rediu, Iasi

Promovat
76000euro!Ap 2 camere, et 3, Mircea cel Batran, mobilat!
6
2

76000euro!Ap 2 camere, et 3, Mircea cel Batran, mobilat!

Dacă îți dorești un apartament primitor, complet mobilat și utilat, intr-o zona linistită, unde să te poți muta imediat fără investiții suplimentare, această proprietate este ideală. ✨ Situat la etajul 3/5, apartamentul oferă confort, liniște și acces rapid către toate punctele de interes. Dotări apartament: ✔ ...

1854 EUR/m2 | 41 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Oportunitate! Casa individuala, cu autorizatie, de vanzare, zona Pacurari - Iasi
6

Casa cu autorizatie + Teren 649 m.p. de Vânzare – Zona Pacurari-Fundatie, Iași Opera Imobiliare va propune spre vanzare o proprietate versatila, situata in zona Pacurari-Fundatie, una dintre cele mai bine cotate si accesibile zone ale Iasului. Ideala pentru locuinta, birouri sau investitie – Proiect ...

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere la parter-mobilat utilat – Dacia
11

Apartament 3 camere la parter-mobilat utilat – Dacia

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, în zona Dacia, ideal pentru familii sau pentru persoane care își doresc confort și acces facil. Apartamentul este semidecomandat și are următoarea compartimentare: 1 living 2 dormitoare 1 bucătărie 1 baie 1 balcon beci Locuința ...

2345 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Casă tip A-Frame cu priveliște panoramică fabuloasa.
4
1

Casă tip A-Frame cu priveliște panoramică fabuloasa.

Vă prezentăm o casă tip A-Frame, cu o suprafață utilă de 100 mp, situată pe un teren generos de 1000 mp, într-o zonă liniștită, cu o priveliște panoramică fabuloasă. Locuința se află în curs de compartimentare și amenajare, oferindu-vă posibilitatea de a personaliza fiecare spațiu după propriul gust ...

670 EUR/m2 | 100 m2

Tomesti, Iasi

DE VÂNZARE – Apartament 2 camere | Lunca Cetățuii | Bloc nou | 44,8 mp
9

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Lunca Cetățuii – Ciurea, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locație: Strada Agricultorilor nr. 2, Lunca Cetățuii, comuna Ciurea, județul Iași Etaj: 2 Suprafață totală: 44,80 ...

2148 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Baza 3,Silk District, hala 600 mp utili si teren 1000 mp
2

Baza 3,Silk District, hala 600 mp utili si teren 1000 mp

Cladire tip hala productie, constructie din zidarie, P+1E, suprafata totala 600 mp, si teren 1000 mp ( inclusiv constructia) situata in zona Baza 3, in apropierea ansamblului rezidential Silk District si Carrefour Felicia. Hala are o inaltime utila la parter de 4 metri iar la etaj de 3,5 metri, este ...

1667 EUR/m2 | 600 m2

baza 3, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere   58,55 mp în Complexul Freya Home
5
1

Apartament 2 camere 58,55 mp în Complexul Freya Home

Apartament cu 2 camere 58,55 mp (cu balcon inclus) în Complexul Freya Home- direct de la dezvoltator Preț: 99.384 ( fara TVA ) Prețurile pot varia în funcție de suprafață și avansul ales. Despre Freya Home: Freya Home este un ansamblu rezidențial modern, inspirat din stilul scandinav, cu accent ...

17 EUR/m2 | 5,855 m2

Iasi, Iasi

Oferta unica! Apartament nou, 2 camere decomandat, PResidence Garden
10
13

Oferta unica! Apartament PREMIUM, 2 camere decomandat, cu terasa, in complexul rezidential PResidence Garden, situat pe Soseaua Bucium, vis-a-vis de Plopii fara Sot. Nou, in complex rezidential premium. Apartament 2 camere decomandat, situat in zona Bucium, complex rezidential PResidence Garden, ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Nicolina, bulevard, apartament 1 camera, bloc nou
8
12

Nicolina, bulevard, apartament 1 camera, bloc nou

Ofertă nouă! Nicolina, bulevard, bloc nou pe cadre, apartament 1 camera, etaj 3. Suprafata utila: 41mp Suprafata balcon: 5mp Suprafata totala: 46,40mp. Se preda la cheie: -pardoseli si placari baie bucatarie gresie si faianta -pardoseli parchet camera -centrala termica individuala -aer conditionat Apartament ...

1933 EUR/m2 | 46 m2

Nicolina, Iasi, Iasi

Vila eleganta P+E Bucium
10
17

Vila eleganta P+E Bucium

Oferta noua! O proprietate superba cu arhitectura deosebita, inconjurata de spatii verzi, construita in stil mediteranean pe un teren generos de 956mp, amplasat in zona Bucium, la strada principala. La exterior, acoperisul din tigla metalica Wetterbest si suprafetele vitrate extrem de generoase ...

3415 EUR/m2 | 260 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 Camere   Complex Rezidențial Nou Galata
7
7

Apartament 3 Camere Complex Rezidențial Nou Galata

Apartament 3 Camere Complex Rezidențial Nou Se vinde apartament cu 3 camere într-un complex rezidențial nou, modern, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, ideal pentru un start în viață sau o investiție profitabilă. Detalii: Suprafață: 86,59mp, din care un balcon de 5,01mp cu ieșire din ldormitor, ...

1692 EUR/m2 | 87 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere Tudor Vladimirescu
20

Apartament 2 camere Tudor Vladimirescu

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Tudor Vladimirescu Apartament modern 2 camere Open Space | Icirc;n proximitatea Complexului Studentesc - Tudor (Bloc Nou) Pret: 94500 euro; Locatie: Iasi, Zona Tudor Vladimirescu (langa Iulius Mall) Suprafata: 37 mp utili Etaj: 2 din ...

2554 EUR/m2 | 37 m2

tudor vladimirescu, Iasi, Iasi

Salvează căutarea