Promovat
Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit
8
3

Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Alexandru ndash; Ocazie! Caracteristici principale: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 55 mp utili Etaj: 2 intr-un bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1978 (panouri prefabricate) Avantaje si Locatie: Apartament de 3 camere, ...

2242 EUR/m2 | 55 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

Promovat
Casă individuală cu teren de 3.414 mp, Comuna Comarna
15
16

Casă individuală cu teren de 3.414 mp, Comuna Comarna

Casă individuală cu teren de 3.414 mp, vie și pomi fructiferi – ideală pentru locuire și activități gospodărești Vă propunem spre vânzare o casă individuală cu destinație rezidențială, situată într-o zonă liniștită, potrivită pentru cei care își doresc intimitate și spațiu generos. Construită în 1965 ...

730 EUR/m2 | 82 m2

Comarna, Iasi

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
7
3

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare

Spre vânzare! Casă spațioasă la doar 8 km de Târgu Frumos – oportunitate excelentă! Casă solidă, construită în 1993, cu fundație din beton și structură din BCA, având o amprentă la sol de 125 mp. Casa este compartimentată în 5 camere și dependințe, ideală pentru o familie sau pentru transformare după ...

250 EUR/m2 | 100 m2

Boureni (Targu Frumos), Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit
16
1

Apartament 2 camere Canta - Lidl - Deosebit

Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Canta - Ocazie Caracteristici: Compartimentare: Decomandat Suprafata: 55 mp Etaj: parter (inalt) in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1989 Avantaje: Apartament 2 camere lux - 55 mp et. parter din 4, intr-un bloc construit ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

canta, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsonier #259; Camera de c #259;min - Podu de Piatr #259; Cantemir
6
3

Garsoniera quot;Smartquot; ndash; Investitie Ideala in Zona Podu de Piatra (Central Semicentral) Agentia Imobil.Ro va propune spre achizitie o garsoniera compacta si modernizata, situata strategic la parterul unui imobil solid (constructie 1970, fara risc seismic), intr-o zona cu cerere ridicata pentru ...

1955 EUR/m2 | 11 m2

podul de piatra, Iasi, Iasi

Apartament 3 cam D, Dacia
5

Apartament 3 cam D, Dacia

Se vinde apartament cu 3 camere, model decomandat, cu geam la baie, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1982, fără risc seismic, cu vedere la bulevard, în zona Dacia. Apartamentul dispune de următoarele îmbunătățiri: gresie și faianță; parchet; tâmplărie PVC cu geam termopan; geam ...

1645 EUR/m2 | 57 m2

Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Teren fe vinzare. 8

Teren fe vinzare.

Vind teren intravilan, 3551m in centrul localitatii BADENI, COM. SCOBINTI, JUD. IASI. Pret 4 euro m. p.. Contact Rosca. Iulian. Tel. . Aștept doritori. Se adaugă Apa curente a,gazul metan și curind canalizare.Terenul situat la 200 m de strada principals.

Iasi, Iasi

Vilă 100 mp, teren 400 mp, aproape de 5 drumuri, zona Valea Adâncă
10

BLITZ vă propune spre achiziție o proprietate deosebită, situată într-o zonă exclusivistă din Valea Adâncă, ce impresionează prin priveliștea panoramică superbă asupra zonei valea Adâncă, liniștea cadrului natural și standardul ridicat al construcției. Cu o suprafață utilă de 100 mp și amplasată pe un ...

2156 EUR/m2 | 109 m2

Valea Adanca, Iasi

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz
6

Casă individuală cochetă | 75mp utili | 350 mp teren Horpaz

BLITZ vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, amplasată într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare din satul Horpaz, comuna Miroslava, într-un cadru natural deosebit, aproape de lac și departe de agitația orașului. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, suprafețele ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Horpaz, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Apartament 3 cam. Parter ! 79 Mp cu Loc de parcare si gradina !
20

APARTAMENTUL ÎN CARE NU DOAR LOCUIEȘTI… CI TRĂIEȘTI CU ADEVARAT !! BLITZ iti propune un apartament care să îți ofere confort, intimitate și acel sentiment de „acasă” din prima secundă, această proprietate este exact ce cauți! 3 camere | 79 mp inteligent compartimentați Complet mobilat ...

1961 EUR/m2 | 79 m2

Iasi, Iasi

Apartament 2 camere decomandat, 54 mp, zona Gara Mare
8

Apartament 2 camere decomandat, 54 mp, zona Gara Mare

Blitz ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Gara Mare, la etajul 4 al unui bloc construit in anul 1986. Zona este una foarte accesibila, cu legaturi rapide catre mijloace de transport, magazine si alte puncte de interes ale orasului. Locuinta are o suprafata de 54 mp ...

2120 EUR/m2 | 50 m2

Iasi, Iasi

Promovat
45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!
3

45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!

45500euro!Garsonieră situata intr-un bloc la etajul 3/4, gata de mutare! Garsoniera este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind situată în Păcurari, o zona linistita cu acces facil catre toate punctele de interes. imobilul dispune de: - tamplarie PVC - baie cu dus - mobila noua -Electrocasnice ...

2144 EUR/m2 | 21 m2

Iasi, Iasi

Salvează căutarea