Promovat
Apartament 3 camere decomandat, et. 2, Valea Lupului
10
2

Apartament 3 camere decomandat, et. 2, Valea Lupului

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat in Valea Lupului, la etajul 2 al unui bloc construit in anul 1994, in vecinatatea Primariei. Cu o suprafata utila de 68 mp, totala de 78 mp, este situat la etajul 2 2 cu pod (acoperis în două ape cu tablă) si ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
Casă elegantă de vânzare în Hlincea
20

Casă elegantă de vânzare în Hlincea

Vă prezint o proprietate deosebită situată într-o zonă liniștită din Hlincea, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și intimitate, dar în același timp acces rapid către oraș. Casa este compartimentată inteligent, oferind un echilibru perfect între zona de zi și spațiile destinate ...

2226 EUR/m2 | 137 m2

Hlincea, Iasi

Promovat
Afacere de Vânzare - Curățătoria OMNICLEAN - Randament 33% - IAȘI
11
4

Oportunitate de Investiție - Randament de 33% pe an - 0% Comision Vă propun spre vânzare o afacere, una din cele mai mari Curățătorii/Spălătorii din zona Iași. Este vorba despre OMNICLEAN, o afacere înființată in 2012 și a cărei cifră de afaceri si profitabilitate este într-un continuu trend ascendent. Detalii ...

1160 EUR/m2 | 500 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
Casa de Vânzare 164mp, Teren 548mp - Lunca Cetățuii - Cartier Astoria
20

Comision 0% Vă propun pentru vânzare o casa în Lunca Cetățuii pe str. Trifoiului Nr. 1, cu o poziționare foarte bună la 50m de asfalt și cu acces privat. Casa a fost construită in 2022 din cărămidă, cu materiale premium și cu un design interesant pe un Teren de 548mp. Este amplasată eficient într-un ...

1311 EUR/m2 | 164 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou
10
2

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou

Vanzare apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 58 mp si se afla la etajul 5 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se vinde partial mobilat sau complet mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii, in functie ...

2034 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi-Green Park
10
1

Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat in 2009. Apartamentul se afla la etajul 1 din 9 intr-un bloc dotat cu 2 lifturi moderne, supraveghere video, paza, loc de joaca pentru copii, magazin alimentar in complex, Kaufland in apropiere,etc. Este compus dintr-o ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui
2
1

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui

Apartament 2 camere nedecomandat, 48 mp; situat in zona Podu Ros Splai Bahlui Mal Drept vis-a-vis de Universitatea Gheorghe Asachi. Blocul nu prezinta risc seismic. Apartamentul are ca si imbunatatiri centrala termica, aer conditionat, tamplarie din PVC; necesita renovare. Pretul este de 67900 euro ...

1543 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl
8
1

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA GALATA - Descriere: - Suprafață utilă: 23 m - Etaj intermediar în bloc de apartamente - Baie proprie cu cadă - Bucătărie separată - Balcon - Imobil întreținut - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - Zonă cu acces facil la mijloace de transport în comun - ...

1979 EUR/m2 | 24 m2

Galata, Iasi, Iasi

 Garsonieră zona Podu Roș   DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată,
13
1

Garsonieră zona Podu Roș DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată,

Garsonieră zona Podu Roș DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată, mobilată și utilată complet. Imobilul este racordat la gaz metan.Localizare: Zona Podu Roș DedemanPreț: 28.500 ușor negociabilContact : AG Imobiliare 0731 950 450

321 EUR/m2 | 17 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

 Garsoniera - Podu Ros Cantemir
16

Garsoniera - Podu Ros Cantemir

Age imob te731950450 Podu Ros CANTEMIR Garsoniera 14 mp , recent renovata ,baie din constructie , libera mutare imediata, pret 21000 euro negociabi iddealpentru investitii

1493 EUR/m2 | 14 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere, 71 mp, Visoianu
13
2

Apartament 3 camere, 71 mp, Visoianu

Blitz propune spre vânzare un apartament cu 3 camere + mansardă, situat la etajul 3 în zona Lunca Cetățuii, cu o suprafață de 71 mp. Locuința este complet mobilată și utilată, oferind un spațiu practic și bine organizat pentru o familie. Compartimentarea include o bucătărie open-space cu living și ...

1692 EUR/m2 | 71 m2

Iasi, Iasi

Apartament o camer #259; - complex Baroque Residence
6

Apartament o camer #259; - complex Baroque Residence

Vanzare Apartament 1 Camera Decomandat ndash; Baroque Residence Pret: 73.900 euro; Locatie: Iasi - Str. Trei Fantani (la cateva minute de centrul orasului) Suprafata: 35 mp Etaj: 2 An constructie: Bloc nou (post-2015) Status: Liber, mutare imediata Descriere Proprietate Imobil.Ro va propune spre vanzare ...

2111 EUR/m2 | 35 m2

bucium, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Pacurari
10

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Pacurari

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Toma Cozma, într-una dintre cele mai căutate zone ale Iașului, apreciată pentru accesul rapid către centru, universități, zone culturale și parcuri. Locuința se află la etajul 4 și are 42 mp, oferind un spațiu parțial renovat, ...

2595 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Case Iasi Valea Lupului Miroslava
10
2

Case Iasi Valea Lupului Miroslava

Locuințele se află la 300 m de pensiunea Iriss si fiecare are 120 mp utili cu 360 mp teren.Se pot adauga mp teren in plus in functie de disponibilitatea de moment. Casele sunt construite din cărămidă, bine izolate,au 4 camere , doua băi , cameră tehnică,terase,balcon... Zona este foarte linistită,cu ...

1400 EUR/m2 | 120 m2

Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere T #259;t #259;ra #537;i - Ciric
7

Apartament 2 camere T #259;t #259;ra #537;i - Ciric

Agentia Imobil.Ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Tatarasi - Ciric, o locatie deosebita care imbina linistea padurii cu accesul rapid catre toate punctele de interes ale orasului. Se vinde MOBILAT si UTILAT, exact asa cum apare in fotografii! Detalii proprietate: Suprafata: ...

1764 EUR/m2 | 36 m2

ciric, Iasi, Iasi

Salvează căutarea