Promovat
Hală industrială modernă de vânzare – Tomesti, Iași - 0% Comision
20
2

Locul perfect pentru producție, depozitare sau investiție industrială! Situată în zona Tomesti – Strada Prof. Petru Olteanu nr. 77B, această proprietate industrială formată din două clădiri moderne (C1 + C2) oferă toate facilitățile esențiale pentru desfășurarea unei afaceri eficiente. Acces facil la ...

751 EUR/m2 | 905 m2

Tomesti, Iasi

Promovat
Spațiu comercial tip vilă cu terasă – Frumoasa, Iasi
14

Spațiu comercial tip vilă cu terasă – Frumoasa, Iasi

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial cu personalitate, situat în cartierul Frumoasa, pe Stradela Cetățuia, într-o zonă accesibilă și în continuă dezvoltare. Imobilul este construit în anul 2003 și este dispus pe parter și etaj, având o suprafață construită de 118 mp și o suprafață utilă de 98 ...

1735 EUR/m2 | 98 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Promovat
79900euro! Apartament 2 camere, 48mp,decomandat,balcon, parcare!
5
1

79900euro! Apartament 2 camere decomandat – Valea Lupului | Ideal atat pentru locuit cat si pentru investiție! Situat in Valea Lupului,o zonă în plină dezvoltare , acest apartament reprezintă alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Datorită compartimentării decomandate și poziționării ...

1665 EUR/m2 | 48 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District
5
4

Garsoniera, 22mp., Bularga, langa Silk District

Zona Bularga, langa Silk District, in spatele magazinului JUMBO, Garsoniera (camera de camin modificata), suprafata 22mp., are baie si bucatarie amenajate in camera, este la parter, se vinde mobilata si utilata, pretul de vanzare este de 31500 euro. Consilier imobiliar. Tel. .

1432 EUR/m2 | 22 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga   intersectia Granit Center
5

Camera camin,17mp.,et.3,cu cabina dus,Bularga intersectia Granit Center

Camera de camin, suprafata 17mp., la etajul 3, in zona Bularga, foarte aproape de Intersectia Granit Center Frigorifer. Camera este renovata, are cabina de dus in camera, grupul sanitar este pe hol in spatiile comune, se vinde mobilata, pretul de vanzare este de 29500 euro. Consilier imobiliar. Tel. ...

1735 EUR/m2 | 17 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere ideal pt locuinta spatiu birou cabinet
8
1

Apartament 2 camere ideal pt locuinta spatiu birou cabinet

Plus Imobiliare:Va propun spre cumparare un apartament cu 2 camere, 50 mp, situat la parterul unui bloc din 2024 situat in Valea Lupului. Perfect pentru locuit sau pentru activități comerciale (birou, cabinet, salon). Loc de parcare inclus. Avantaje: Parter acces ușor Spațiu generos Camera de zi + ...

1598 EUR/m2 | 50 m2

Valea Lupului, Iasi

Promovat
45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!
3

45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!

45500euro!Garsonieră situata intr-un bloc la etajul 3/4, gata de mutare! Garsoniera este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind situată în Păcurari, o zona linistita cu acces facil catre toate punctele de interes. imobilul dispune de: - tamplarie PVC - baie cu dus - mobila noua -Electrocasnice ...

2144 EUR/m2 | 21 m2

Iasi, Iasi

Apartament cu 3 camere, 70 mp, Mircea cel Batran
7
1

Apartament cu 3 camere, 70 mp, Mircea cel Batran

BLITZ propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Mircea cel Bătrân, la etajul 9 al unui bloc construit în 1978. Apartamentul este spațios și luminos, având o compartimentare practică ce răspunde nevoilor unei familii sau celor care caută o investiție sigură. Locuința se predă utilată ...

1743 EUR/m2 | 70 m2

Iasi, Iasi

Casa Horpaz, 130 mp totali, terasa, la strada asfalata
14
1

Casa Horpaz, 130 mp totali, terasa, la strada asfalata

Catalin Manolache- Specialist Broker Blitz va propun spre vanzare o casa tip triplex, excelent pozitionata, la strada asfaltata, aproape de statii de autobuz transport public CTP Iasi, magazine. Constructie 2016, din beton si caramida, aceasta proprietate este potrivita pentru o familie sau cuplu. La ...

1485 EUR/m2 | 97 m2

Horpaz, Iasi

Apartament 2 camere, 64.50 mp, etaj intermediar, Copou Garden Residence
5
2

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere în exclusivistul complex Copou Garden Residence, situat în una dintre cele mai apreciate zone ale Iașului – Copou. Ansamblul se evidențiază prin design modern, finisaje premium, spații verzi generoase și acces facil către principalele puncte de ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
4

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat
8
1

Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Mircea cel Batran. Apartamentul de vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie. Dispune de: -Centrală termică proprie -Tâmplărie ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp
5
30

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp

Apartament 2 camere 50 mp Bloc nou Visani 62750 euro Statie CTP la 150 Profi 200 m TLT 200 m Mega Image 300 m Farmacie 200 m Finalizare aprilie 2026 COMISION 0% Tel :

1743 EUR/m2 | 36 m2

Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Salvează căutarea