Promovat
Apartament  2 camere | Moara de Vânt | Loc de parcare inclus | 0% comision
11
6

Apartament 2 camere | Moara de Vânt | Loc de parcare inclus | 0% comision

Vă propunem spre achiziție un apartament elegant, cu 2 camere, situat într-un imobil recent construit, în zona exclusivistă și liniștită Moara de Vânt – ideal pentru rezidență sau investiție. - Suprafață utilă: 55 m² - Etaj: 1 din 2, într-un bloc cu regim redus de înălțime - Loc de parcare propriu, ...

2691 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Promovat
0% Comision - VILA de LUX de vânzare – Cu iaz natural
20
5

0% Comision - VILA de LUX de vânzare – Cu iaz natural

O proprietate de excepție cu grădină, pârâu/iaz propriu și acces triplu către oraș. Descoperă liniștea și confortul suprem într-o casă construită cu suflet și responsabilitate, în regim propriu, destinată să fie locuită, nu vândută. Această vilă individuală, ultrafinisată, îmbină rafinamentul urban cu ...

1000 EUR/m2 | 390 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Promovat
Teren 1484 mp – Lunca Cetăţuii, com. Ciurea, Comision 0%
5
4

Teren 1484 mp – Lunca Cetăţuii, com. Ciurea, Comision 0%

-Imaginează-ți diminețile începute cu aroma unei cafele savurate în liniște, în propria grădină, înconjurat de pomi fructiferi și de aer curat. Aici, în Lunca Cetăţuii, te așteaptă un teren de 1484 mp, pregătit să devină locul unde îți construiești căsuța visurilor tale. Avantaje: • Suprafață generoasă: ...

1,484 m2

Ciurea, Iasi

Promovat
DIRECT DE LA DEZVOLTATOR | Apartament cu o camera | 0% Comision
18
1

Apartament premium cu 1 Cameră – 48,15 mp Un proiect rezidențial care redefinește standardele locuirii moderne în Iași Situat într-o zonă liniștită, dar bine conectată urban, acest complex oferă un stil de viață complet, construit în jurul ideii de confort, calitate și funcționalitate. Ansamblul este ...

1802 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!
3

45500euro!!!Garsoniera renovata, et 3/4!Pacurari!

45500euro!Garsonieră situata intr-un bloc la etajul 3/4, gata de mutare! Garsoniera este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind situată în Păcurari, o zona linistita cu acces facil catre toate punctele de interes. imobilul dispune de: - tamplarie PVC - baie cu dus - mobila noua -Electrocasnice ...

2144 EUR/m2 | 21 m2

Iasi, Iasi

Apartament cu 3 camere, 70 mp, Mircea cel Batran
7
1

Apartament cu 3 camere, 70 mp, Mircea cel Batran

BLITZ propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Mircea cel Bătrân, la etajul 9 al unui bloc construit în 1978. Apartamentul este spațios și luminos, având o compartimentare practică ce răspunde nevoilor unei familii sau celor care caută o investiție sigură. Locuința se predă utilată ...

1743 EUR/m2 | 70 m2

Iasi, Iasi

Casa Horpaz, 130 mp totali, terasa, la strada asfalata
14
1

Casa Horpaz, 130 mp totali, terasa, la strada asfalata

Catalin Manolache- Specialist Broker Blitz va propun spre vanzare o casa tip triplex, excelent pozitionata, la strada asfaltata, aproape de statii de autobuz transport public CTP Iasi, magazine. Constructie 2016, din beton si caramida, aceasta proprietate este potrivita pentru o familie sau cuplu. La ...

1485 EUR/m2 | 97 m2

Horpaz, Iasi

Apartament 2 camere, 64.50 mp, etaj intermediar, Copou Garden Residence
5
2

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere în exclusivistul complex Copou Garden Residence, situat în una dintre cele mai apreciate zone ale Iașului – Copou. Ansamblul se evidențiază prin design modern, finisaje premium, spații verzi generoase și acces facil către principalele puncte de ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
4

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat
8
1

Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Mircea cel Batran. Apartamentul de vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie. Dispune de: -Centrală termică proprie -Tâmplărie ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp
5
30

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp

Apartament 2 camere 50 mp Bloc nou Visani 62750 euro Statie CTP la 150 Profi 200 m TLT 200 m Mega Image 300 m Farmacie 200 m Finalizare aprilie 2026 COMISION 0% Tel :

1743 EUR/m2 | 36 m2

Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl
8
2

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA GALATA - Descriere: - Suprafață utilă: 23 m - Etaj intermediar în bloc de apartamente - Baie proprie cu cadă - Bucătărie separată - Balcon - Imobil întreținut - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - Zonă cu acces facil la mijloace de transport în comun - ...

1979 EUR/m2 | 24 m2

Galata, Iasi, Iasi

 Garsonieră zona Podu Roș   DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată,