Promovat
APARTAMENT CU 2 CAMERE - CUG - 0% COMISION
16
2

APARTAMENT CU 2 CAMERE - CUG - 0% COMISION

– ̦̆ ̂ Locație: Bulevardul Poitiers nr. 131 C, Iași – lângă Selgros și în proximitatea Pădurii Cetățuia Comision 0% la achiziție! Descoperă un ansamblu rezidențial care îmbină armonios liniștea naturii cu accesul rapid la centrul orașului. B HOME Residence este mai mult decât o locuință – ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Cug, Iasi, Iasi

Promovat
Casă elegantă de vânzare în Hlincea
20

Casă elegantă de vânzare în Hlincea

Vă prezint o proprietate deosebită situată într-o zonă liniștită din Hlincea, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și intimitate, dar în același timp acces rapid către oraș. Casa este compartimentată inteligent, oferind un echilibru perfect între zona de zi și spațiile destinate ...

2226 EUR/m2 | 137 m2

Hlincea, Iasi

Promovat
Casă bătrânească si teren 1484 mp in Lunca Cetăţuii
3
3

Casă bătrânească si teren 1484 mp in Lunca Cetăţuii

Imaginează-ți diminețile începute cu aroma unei cafele savurate în liniște, în propria curte, înconjurat de pomi fructiferi și de aer curat. În Lunca Cetăţuii te așteaptă o casă bătrânească, plină de farmec și potențial, situată pe un teren generos de 1484 mp – locul perfect pentru a renova, extinde ...

1047 EUR/m2 | 85 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Promovat
Teren de Vânzare 1450mp la Asfalt - Zona Plopii Fără Soț, Bucium-Iași
4
4

Comision 0% Vă propun spre vânzare un teren 1450mp, în Iași, în zona Plopii Fără Soț - Manastirea Bucium, pe strada Fundacul Păun. Terenul este amplasat într-o zona foarte bună, linistită la asfalt, cu un view superb spre dealurile zonei Bucium - cu acces facil spre Șoseaua Bucium Are o suprafață de ...

1,450 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
4

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat
8
1

Ap. 2 camere, Mircea cel Batran, mobilat și utilat

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, model semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc din Mircea cel Batran. Apartamentul de vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal atat pentru locuit cat si pentru investitie. Dispune de: -Centrală termică proprie -Tâmplărie ...

1810 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp
5
30

Apartament 2 camere ,62750 euro ,50 mp

Apartament 2 camere 50 mp Bloc nou Visani 62750 euro Statie CTP la 150 Profi 200 m TLT 200 m Mega Image 300 m Farmacie 200 m Finalizare aprilie 2026 COMISION 0% Tel :

1743 EUR/m2 | 36 m2

Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl
8
2

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA GALATA - Descriere: - Suprafață utilă: 23 m - Etaj intermediar în bloc de apartamente - Baie proprie cu cadă - Bucătărie separată - Balcon - Imobil întreținut - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - Zonă cu acces facil la mijloace de transport în comun - ...

1979 EUR/m2 | 24 m2

Galata, Iasi, Iasi

 Garsonieră zona Podu Roș   DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată,