Promovat
 CASĂ INDIVIDUALĂ DE VÂNZARE – LA ROȘU | 167 MP UTILI | 4 CAMERE
20
3

Oportunitate unică! Casă spațioasă, solid construită, aflată în stadiu "la roșu", cu posibilitatea de a o finisa după propriul gust! DETALII PROPRIETATE - Suprafață utilă totală: 167,45 mp - Suprafață construită desfășurată: ~200 mp - Regim de înălțime: Parter + Etaj - Număr camere: 4 (3 dormitoare ...

1377 EUR/m2 | 167 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti
12
2

Apartament 3 camere decomandat, etaj 1, Tomesti

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986. Dispune de: -C.T.; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91000 euro. Mai multe detalii la 0769 726 333, Andrei. ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, loc de parcare, boxa, intabulat, et. 2
10
6

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, Cataleya Residence, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă  cu 2 apartamente, mansardă și teren 1000 mp – Tomești
7

Casă cu 2 apartamente, mansardă și teren 1000 mp – Tomești

Vă propunem spre vânzare o proprietate solidă și bine întreținută, situată în Tomești Deal, chiar la strada principală – Prof. Petru Olteanu, vis-a-vis de Primărie, cu acces facil și racordată la toate utilitățile: gaz, apă, canalizare, energie electrică și fibră optică. Casa, finalizată în anul 2004, ...

656 EUR/m2 | 450 m2

Tomesti, Iasi

Casa cu 3 camere Aroneanu sat Dorobanti
4
17

Casa cu 3 camere Aroneanu sat Dorobanti

Casa de vanzare in Iasi, amplasata in zona Dorobanti, comuna Aroneanu Constructie noua din caramida cu o suprafata desfasurata de 105 mp. Aceasta este pozitioanata intr-un cadru natural deosebit si unic in zona, cu vedere catre padure si cu acces asfaltat pana la limita de proprietate. Imobilul se ...

1714 EUR/m2 | 98 m2

Dorobant, Iasi

 Casa Valea Lupului
4
12

Casa Valea Lupului

Casa parter + etaj de tip triplex si cvadruplex cu pod si curte Zona- Valea Lupului, Iasi, Platou Beldiman. Contact: O7579O1OO8 Suprafață utilă 106 mp, compartimentați astfel: pe plan parter living spațios cu bucătărie open space si o baie iar pe plan etaj o baie si trei dormitoare,unul cu balcon. Podul ...

1500 EUR/m2 | 106 m2

Valea Lupului, Iasi

Apartamente cu 2 si 3 camere Rediu
10
10

Apartamente cu 2 si 3 camere Rediu

Comision 0% pentru cumparator! Preturi de la 56.000 euro + TVA Apartament de vanzare in complex de tip P+1E disponibil atat la parter cat si la etaj in Rediu. Apartamentele situate pe plan parter beneficiaza de curte cu terasa in partea din spate a imobilului iar cele de pe plan etaj beneficiaza de ...

1000 EUR/m2 | 56 m2

Valea Lupului, Iasi

Trei camere,decomandat,etaj 2,renovat,utilat,mobilat,Valea Lupului lângă Primărie
16

DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere,din zona Valea Lupului,lângă primărie; Caracteristici: *3 camere,decomandat; *suprafața utilă:68mp; *suprafața totală 78mp; *etaj 2,bloc din două etaje; *anul construcției 1990; *izolațtie exterioară;pod; *două balcoane; *două ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

valea lupului, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou
10
2

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou

Vanzare apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 58 mp si se afla la etajul 5 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se vinde partial mobilat sau complet mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii, in functie ...

2034 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi-Green Park
10
1

Apartament cu 2 camere+parcare in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat in 2009. Apartamentul se afla la etajul 1 din 9 intr-un bloc dotat cu 2 lifturi moderne, supraveghere video, paza, loc de joaca pentru copii, magazin alimentar in complex, Kaufland in apropiere,etc. Este compus dintr-o ...

2200 EUR/m2 | 35 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui
2
1

2 Camere Podu Ros - Splai Bahlui

Apartament 2 camere nedecomandat, 48 mp; situat in zona Podu Ros Splai Bahlui Mal Drept vis-a-vis de Universitatea Gheorghe Asachi. Blocul nu prezinta risc seismic. Apartamentul are ca si imbunatatiri centrala termica, aer conditionat, tamplarie din PVC; necesita renovare. Pretul este de 67900 euro ...

1543 EUR/m2 | 44 m2

Iasi, Iasi

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl
8
1

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, zona Galata aproape de ldl

GARSONIERĂ DE VÂNZARE, ZONA GALATA - Descriere: - Suprafață utilă: 23 m - Etaj intermediar în bloc de apartamente - Baie proprie cu cadă - Bucătărie separată - Balcon - Imobil întreținut - Liberă pentru mutare imediată - Localizare: - Zonă cu acces facil la mijloace de transport în comun - ...

1979 EUR/m2 | 24 m2

Galata, Iasi, Iasi

 Garsonieră zona Podu Roș   DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată,
13
1

Garsonieră zona Podu Roș DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată,

Garsonieră zona Podu Roș DedemanGarsonieră situată la etajul 2 din 4, recent renovată, mobilată și utilată complet. Imobilul este racordat la gaz metan.Localizare: Zona Podu Roș DedemanPreț: 28.500 ușor negociabilContact : AG Imobiliare 0731 950 450

321 EUR/m2 | 17 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

 Garsoniera - Podu Ros Cantemir
16

Garsoniera - Podu Ros Cantemir

Age imob te731950450 Podu Ros CANTEMIR Garsoniera 14 mp , recent renovata ,baie din constructie , libera mutare imediata, pret 21000 euro negociabi iddealpentru investitii

1493 EUR/m2 | 14 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

STOP! Vânzare la urgență   Garsonieră Podu Roșu
1
1

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu

STOP! Vânzare la urgență Garsonieră Podu Roșu Vând garsonieră 13 m în zona Podu Roșu, la 1000 m de Palas Mall. Apartamentul are baie din construcție și este ideal pentru investiție, cu potențial de închiriere de 1000 RON lună. Detalii: - Suprafață: 13 m - Baie: Din construcție - Zonă: Podu ...

1247 EUR/m2 | 15 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere, 71 mp, Visoianu
13
2

Apartament 3 camere, 71 mp, Visoianu

Blitz propune spre vânzare un apartament cu 3 camere + mansardă, situat la etajul 3 în zona Lunca Cetățuii, cu o suprafață de 71 mp. Locuința este complet mobilată și utilată, oferind un spațiu practic și bine organizat pentru o familie. Compartimentarea include o bucătărie open-space cu living și ...

1692 EUR/m2 | 71 m2

Iasi, Iasi

Apartament o camer #259; - complex Baroque Residence
6

Apartament o camer #259; - complex Baroque Residence

Vanzare Apartament 1 Camera Decomandat ndash; Baroque Residence Pret: 73.900 euro; Locatie: Iasi - Str. Trei Fantani (la cateva minute de centrul orasului) Suprafata: 35 mp Etaj: 2 An constructie: Bloc nou (post-2015) Status: Liber, mutare imediata Descriere Proprietate Imobil.Ro va propune spre vanzare ...

2111 EUR/m2 | 35 m2

bucium, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Pacurari
10

Apartament 2 camere, 42 mp, zona Pacurari

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Toma Cozma, într-una dintre cele mai căutate zone ale Iașului, apreciată pentru accesul rapid către centru, universități, zone culturale și parcuri. Locuința se află la etajul 4 și are 42 mp, oferind un spațiu parțial renovat, ...

2595 EUR/m2 | 42 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Salvează căutarea