Promovat
Teren de Vânzare 1450mp la Asfalt - Zona Plopii Fără Soț, Bucium-Iași
4
4

Comision 0% Vă propun spre vânzare un teren 1450mp, în Iași, în zona Plopii Fără Soț - Manastirea Bucium, pe strada Fundacul Păun. Terenul este amplasat într-o zona foarte bună, linistită la asfalt, cu un view superb spre dealurile zonei Bucium - cu acces facil spre Șoseaua Bucium Are o suprafață de ...

1,450 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Promovat
Teren cu PUZ Moll iulius Family peste strada Bucium
9
1

Teren cu PUZ Moll iulius Family peste strada Bucium

Oportunitate de Investiție Unică în Iași! Proprietate intravilană situată în prestigioasa zonă Bucium, cu acces direct din Șos. Bucium și Str. Trei Fântâni. Teren de 32,000 mp, perfect pentru dezvoltarea unui cartier rezidențial modern, cu locuințe individuale și colective. Zonă în plină expansiune, ...

32,000 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Teren intravilan Valea Adanca cu autorizatie constructie
8

Teren intravilan Valea Adanca cu autorizatie constructie

Cu autorizatie de construire!!! Se vinde teren intravilan cu suprafata de 1358 mp, categoria curti-constructii, situat zona metropolitana Iasi, sat Valea Adanca, comuna Miroslava, judetul Iasi, cu un singur front stradal de 50 m, proprietatea unei persoane fizice. Prin autorizatie, pentru acest teren ...

1,358 m2

Valea Adanca, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere+Parcare in Tudor Vladimirescu-Rivers Towers
8
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tudor Vladimirescu-complex rezidential Rivers Towers, bloc nou. Apartamentul are o suprafata de 59.70 mp, este modelul decomandat cu 2 bai si un balcon, se afla la etajul 1 din 13 si beneficiaza de 2 lifturi Schindler de 5, respectiv 8 persoane. Apartamentul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

Tudor%252bVladimirescu, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun
11

Apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Alexandru cel Bun-Rond Zimbru-Colegiul Virgil Madgearu. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 40.56 mp si se afla la etajul 3 din 4. Ca dotari dispune de centrala termica proprie ,aer conditionat, tamplarie PVC , termoizolatie, ...

2213 EUR/m2 | 40 m2

Alexandru+cel+Bun, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou
10
2

Apartament cu 2 camere in Tatarasi,bloc nou

Vanzare apartament cu 2 camere in Tatarasi, bloc nou, finalizat. Apartamentul este modelul semidecomandat cu o suprafata de 58 mp si se afla la etajul 5 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se vinde partial mobilat sau complet mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii, in functie ...

2034 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Casa  4 camere, 109 mp, 300 mp teren,Valea Lupului
13
8

Casa 4 camere, 109 mp, 300 mp teren,Valea Lupului

Blitz va propune va propune spre cumparare o casa tip triplex in Valea Lupului, cu o priveliste minunata spre padure. Unitatile sunt separate ca si constructii, lipite intre ele prin camerle tehnice. Suprafete: Casa- 109 mp utili Teren: 300 mp Casa dispune de 4 camere, 2 bai, bucatarie inchisa, balcon ...

1239 EUR/m2 | 109 m2

Valea Lupului, Iasi

Casa Plan Parter 4 camere, 100 mp, 500 mp teren Vorovesti
12
2

Casa Plan Parter 4 camere, 100 mp, 500 mp teren Vorovesti

Blitz va propune spre vanzare o casa plan parter in apropierea rondului de autobuz si a magazinului TLT din Vorovesti. Casa are o suprafata de 100 mp utili (4 camere, 2 bai), 2 terase si teren de 500 mp. Accesul se face din drum pietruit, deschidere la drum de 17 mp.. Va asteptam la vizionare. Cod ofertă ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Vorovesti, Iasi

Teren 1000 mp, Ciurbesti langa Sos de Centura, Comision 0%
10

Teren 1000 mp, Ciurbesti langa Sos de Centura, Comision 0%

Se ofera spre vanzare un teren cu o suprfata de 1000 mp situat in intravilan Com Miroslava Sat Ciurbesti, langa Sos de Centura Stare juridică: Teren intabulat, cu toate actele în regulă Regim: Intravilan, iar în zonă sunt deja construite case, inclusiv vecin cu terenul Utilitati: Gaz, Curent electric ...

1,000 m2

Miroslava, Iasi

Promovat
Rediu,Teren cu Utilitati Locatie cu priveliste
11
3

Rediu,Teren cu Utilitati Locatie cu priveliste