Promovat
Casă la gri Intabulată de Vânzare, 5 Camere, 800mp Teren - Tomești
7

Comision 0% Va propun spre vânzare o Casă la gri intabulată, aflată în Tomești pe strada Stupinelor la 1.4 Km de Sala Sporturilor. Cladirea se află pe un teren de 800 mp, construită din cărămidă si BCA în regim P+E și edificată in 2023. Are 175mp util si un balcon de 8.6mp si este dispusă astfel: Parter: ...

686 EUR/m2 | 175 m2

Tomesti, Iasi

Promovat
Hală + Service Auto La Cheie
3
3

Hală + Service Auto La Cheie

Proprietate industrială + Afacere la cheie în plină crestere Ai visat vreodată să deții o afacere deja funcțională, cu profit garantat și clienți recurenți? Această ofertă îți oferă exact asta. Situată în Lunca Cetățuii la câțiva pași de Centura Iași și în imediata apropiere a orașului, această hală ...

1667 EUR/m2 | 240 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Promovat
Teren pentru dezvoltare rezidentiala, CUG-Kaufland
6

Teren pentru dezvoltare rezidentiala, CUG-Kaufland

Se vinde teren intravilan, situat in zona Nicolina-CUG, in plan secund fata de bulevard, in imediata apropiere a viitoarei galerii comerciale Kaufland. Terenul dispune de 2 cai de acces, una direct din soseaua Nicolina si a doua dinspre Tehnopolis precum si de documentatie PUZ aprobata, avand urmatorii ...

12,500 m2

cug, Iasi, Iasi

Promovat
De Vanzare Teren 1,286mp Barnova - Str. Camil Petrescu 0% comision
4

Comision 0% la cumparare Cauți un teren ideal pentru construcția casei tale? Vă propun un lot de 1.286 mp situat pe strada Camil Petrescu, la doar 2 minute de șoseaua principală Bârnova,o zonă în continuă dezvoltare . Proprietatea are un front stradal generos de 66 ml, drum de acces prin față și utilitățile ...

1,286 m2

Barnova, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren Viticultori Dealu zorilor intravilan Iasi Copu Eos Gradina Botanica
3

Vand teren 1150 mp in zona in plina expansiune - Viticultori Dealu zorilor intravilan Iasi Copu Eos Gradina Botanica 47 11'24.3"N 27 31'52.8"E 98 euro mp

Viticultori, Iasi, Iasi

Oferta lunară 28

Oferta lunară

URGENT.sunt p.fizică. .IASI.1000 mp la 35 preț NEGOCIABIL sat horpaz com Miroslava. Utilități la stradă este liniște în apropiere. Am confirmare da am putea face casă pe teren arabil. Actele sunt în regulă.',..este o zonă bună.

1,000 m2

Horpaz, Iasi

Vând garsonieră Tatarasi Iași  69 mii euro negociabil 4

Vând garsonieră Tatarasi Iași 69 mii euro negociabil

Garsonieră mobilată la etaj unu Tatarasi cu centrală termică proprie arată ca în poze este îmbrăcată cu polistiren de 10 exterior și interior cu polistiren extrudat de 2 instalație pe cupru călduroasă instalație sanitară separată suprafață de 33 m pătrați văruită recent cu foarte mari îmbunătățiri ...

2091 EUR/m2 | 33 m2

Iasi, Iasi

Teren Goruni Tomesti
7
2

Teren Goruni Tomesti

Teren 731 mp + cota drum 69 mp, total 800mp, terenul se afla in sat Goruni comuna Tomesti, de la teren pana la palas sunt 16 km. Toate utilitatile in apropiere. Terenul detine proiect si autorizatie de constructie. Pentru mai multe detalii puteti scrie.

731 m2

Goruni, Iasi

Aroneanu Rediu Aldei
10
11

Aroneanu Rediu Aldei

Proprietar Vand 1 hectar de teren in Loc.Rediu Aldei Comuna Aroneanu Terenul este situat la 8-9km TG.cucu si 4-5km de viitorul Spital Regional Iasi,Aqua Parcul din Moara de Vant,acces rapid la aeroport,terase etc Daca i ti doresti un loc retras cu acces la padure,un loc nepoluat,linistit ...

10,500 m2

Rediu Aldei, Iasi

Urgent         Persoana fizica vând camera de cămin in fata la liceul Nicolina
8
1

Urgent Persoana fizica vând camera de cămin in fata la liceul Nicolina

Persoana fizica vând camera cămin Această garsonieră de 17 mp, situată la etajul 2, oferă un spațiu confortabil și luminos. Încăperile beneficiază de feronerie din lemn și pardoseli din lemn și gresie, creând un ambient plăcut. Apartamentul este ideal pentru o persoană sau un cuplu. Locația este excelentă, ...

1706 EUR/m2 | 17 m2

Iasi, Iasi

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi 31

teren extravilan,sat Valea Ursului,comuna Miroslava,judetul Iasi

Teren extravilan cu suprafata de 10000mp.Are deschidere la drum de acces de 47m si este impartit in 3 parcele.

Valea Ursului, Iasi

Teren extravilan in sat Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi
2
11

Vand teren extravilan, in satul Vladiceni ,comuna Tomesti,judetul Iasi cu suprafata de 42500 mp.Are deschidere de aproximativ130ml la drumul de acces.

Vladiceni, Iasi

Teren central Cogeasca-Letcani 1

Teren central Cogeasca-Letcani

Vand teren intravilan 1000 mp in zona centrala a asatului Cogeasca com. Letcani. Utilitati in zona curent apa gaz si canalizare.Detalii pe wp:

Cogeasca, Iasi

Casa de vânzare zona Bucium
5

Casa de vânzare zona Bucium

Casă de vânzare zona Bucium, strada Ciprian Porumbescu. Casa face parte dintr-un complex de 6 case ( complex Rapsodia) cu vecini liniștiți. Accesul în complex se face pe baza de cartela. Casa este construita în 2009 și are o suprafață de 200 mp. Terenul este de 1000 mp, cu pomi fructiferi. Casa se ...

1745 EUR/m2 | 200 m2

Iasi, Iasi

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro
1

CASĂ nouă, direct de la dezvoltator - 280000 euro

Vilă individuală deosebită la doar 2 km de Rond Păcurari! Suprafață utilă: 129 mp (150 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2025 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living), 2 băi, bucătărie, 2 dressinguri, 2 terase, 1 balcon, 2 locuri de parcare ...

2154 EUR/m2 | 130 m2

Iasi, Iasi

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro
1
1

CASĂ PREMIUM - direct de la dezvoltator! 280000 euro

Casă individuală - la doar 2 km de Rond Păcurari! Strada Soarelui, Iași Suprafață utilă: 129 mp (149 mp total) Teren: 333 mp Regim: Parter + Etaj | An construcție: 2026 Preț: 280.000 EUR Compartimentare: 5 camere (4 dormitoare + living) 2 băi Bucătărie 2 dressinguri 2 terase 1 balcon locuri de parcare ...

1867 EUR/m2 | 150 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi
4
2

Teren intravilan sat Pocreaca com Schitul Duca Iasi

Teren intravilan la asfalt ideal cabana ,livada ,stupi, solar etc.600 m patrati

600 m2

Pocreaca, Iasi

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG 1

De vanzare casa cu teren (1150 mp), zona capat CUG

Vand casa cu amprenta de 157 mp si teren 1150 mp, zona capat CUG, str. Latcu Voda. Pret vanzare: 320.000 euro negociabil. Detalii in privat.

2038 EUR/m2 | 157 m2

Iasi, Iasi

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren
1

Vand Teren Vișan - 900 mp2 - cu toate utilitățile pe teren

Vând teren, persoană fizică, in Visan, comuna Barnova ( lângă școala veche). Terenul este format din două parcele lipite cu doua cai de acces. Prețul este de 50 Euro mp2, negociabil.

900 m2

Visan, Iasi

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași 3

Vând casă bătrânească cu TEREN 2651 metri, Comuna Focuri, Sat Focuri, Iași

Casă bătrânească de vânzare cu TEREN: 2651 metri în Comuna Focuri, Sat Focuri, județul Iași; Gard din tablă; Dependințe (magazie, grajd, garaj, beci). Utilități: apă curenta trasa in curte curent electric fântâna în curte Preț: 37.500 EUR negociabil. Vizionare și detalii la numarul ...

528 EUR/m2 | 71 m2

Focuri, Iasi

Schimb  vand teren
1
3

Schimb vand teren

Schimb vand teren de 2500mp si o garsonieră zona vale etajul2. Terenul se afla în aerodrom, intravilan. Se schimba cu casa in pascani judetul iasi, exclus vatra sau se schimba cu casa in suceava zona tineretului sau burdujeni sau cartier george enescu. Terenul costa 60 de mii de euro, garsoniera 35 de ...

2,500 m2

Pascani, Iasi

teren vanzare
4
8

teren vanzare

Vand teren intravilan ,2500 mp2,cartier Aerodrom ,str Malini, Pascani, judetul Iasi, 24 mp. Costa 60 de mii de euro, are toate utilitățile. Detalii:

2,500 m2

Pascani, Iasi

Apartament 3 camere
10
4

Apartament 3 camere

Apartament spatios si bine proporționat, situat în zonă liniștită Iași, cartier nicolina II, strada Clopotari. Suprafață utilă 64,34 mp și o suprafață totală de 76,76 mp, oferă spațiu generos și compartimentare practică. Compartimentare: Living 18,69 mp Dormitor 1 11,11 mp Dormitor 2 ...

1997 EUR/m2 | 64 m2

Iasi, Iasi

Categorii

Județe

Iasi

Localități

Iasi (1253) Valea Lupului (76) Pascani (57) Miroslava (41) Rediu (39) Valea Adanca (39) Barnova (36) Lunca Cetatuii (30) Visan (30) Tomesti (29) Targu Frumos (20) Horpaz (19) Breazu (18) Hlincea (18) Podu Iloaiei (18) Ciurea (16) Chicerea (14) Letcani (14) Holboca (13) Valea Ursului (12) Vladiceni (11) Dancu (10) Mogosesti (9) Paun (9) Schitu Duca (9) Sorogari (9) Ciurbesti (8) Goruni (8) Harlau (8) Horlesti (8) Vorovesti (8) Aroneanu (7) Comarna (7) Dorobant (7) Tutora (7) Voinesti (7) Balciu (6) Bogdanesti (6) Bogonos (6) Cotnari (6) Dobrovat (6) Scobinti (6) Vladeni (6) Vulturi (6) Belcesti (5) Cercu (5) Golaiesti (5) Halaucesti (5) Popricani (5) Proselnici (5) Razboieni (5) Tiganasi (5) Uricani (5) Cornesti (4) Cozia (4) Erbiceni (4) Gaureni (4) Harmanestii Vechi (4) Pietraria (4) Sculeni (4) Vanatori (4) Baltati (3) Bivolari (3) Bratuleni (3) Cogeasca (3) Costuleni (3) Dumesti (3) Grajduri (3) Mogosesti-Iasi (3) Moreni (3) Poieni (3) Rediu Aldei (3) Ruginoasa (3) Stolniceni-Prajescu (3) Trifesti (3) Alexandru cel Bun (2) Balteni (2) Boureni (Targu Frumos) (2) Braesti (2) Carniceni (2) Cristesti (2) Cristesti (Holboca) (2) Curaturi (2) Cuza Voda (Popricani) (2) Deleni (2) Dumbrava (Ciurea) (2) Habasesti (2) Harmanestii Noi (2) Hermeziu (2) Horlesti (Rediu) (2) Lespezi (2) Miroslovesti (2) Mosna (2) Motca (2) Prisacani (2) Probota (2) Raducaneni (2) Roscani (2) Rusenii Vechi (2) Scanteia (2) Scobalteni (2) Tansa (2) Tatarusi (2) Valea Lunga (2) Valea Satului (2) Vanatori (Popricani) (2) Andrieseni (1) Avantu (1) Bacu (1) Baiceni (Cucuteni) (1) Bals (1) Blagesti (1) Bohotin (1) Bosia (1) Budai (1) Buhaeni (1) Carlig (1) Chiperesti (1) Ciohorani (1) Ciortesti (1) Costesti (1) Cotu Morii (1) Cozmesti (Stolniceni-Prajescu) (1) Crivesti (Vanatori) (1) Cuza Voda (Ipatele) (1) Dagata (1) Fantanele (1) Focuri (1) Gorban (1) Hartoape (1) Helesteni (1) Hilita (1) Hoisesti (1) Iazu Nou (1) Iepureni (Movileni) (1) Izvoarele (1) Jigoreni (1) Luceni (1) Macaresti (1) Madarjac (1) Madarjesti (1) Manzatesti (1) Mircesti (1) Mironeasa (1) Mogosesti-Siret (1) Movileni (1) Orzeni (1) Pausesti (1) Perieni (1) Pocreaca (1) Poiana Marului (1) Poiana cu Cetate (1) Popesti (1) Potangeni (1) Rachiteni (1) Rediu (Braesti) (1) Rosu (1) Rusenii Noi (1) Schitu Hadambului (1) Sipote (1) Slobozia (Schitu Duca) (1) Spinoasa (1) Stornesti (1) Strunga (1) Tibanesti (1) Totoesti (1) Tudor Vladimirescu (1) Tungujei (1) Ursoaia (1) Valea Oilor (1) Valea Racului (1) Valea Seaca (1) Victoria (1) Vocotesti (1) Zagavia (1)