Casă elegantă de vânzare în Hlincea
20

Casă elegantă de vânzare în Hlincea

Vă prezint o proprietate deosebită situată într-o zonă liniștită din Hlincea, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și intimitate, dar în același timp acces rapid către oraș. Casa este compartimentată inteligent, oferind un echilibru perfect între zona de zi și spațiile destinate ...

2226 EUR/m2 | 137 m2

Hlincea, Iasi

Promovat
Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa
9
1

Apartament 2 camere Baroque Residence cu parcare inclusa

Apartament 2 camere Baroque Residence Bucium | Etaj 1 | Parcare | Mobilat & Utilat Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Bucium Baroque Residence, într-un imobil finalizat în 2018, cu regim redus de înălțime (P+2), la etajul 1. Apartamentul are suprafața totală de 44 mp și ...

2386 EUR/m2 | 44 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Cameră de cămin - Bularga, renovată
6
3

Cameră de cămin - Bularga, renovată

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în zona Bularga. Camera a fost renovată în totalitate și se poate vinde și mobilată, la cerere, la prețul de 33.000 euro. Preț pentru cameră nemobilată: 29.000 euro Contact: 0728 082 906

1813 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Copou - Aleea Sadoveanu
20
1

Apartament 3 camere Copou - Aleea Sadoveanu

COMISION 0% pentru CUMPARATOR! Apartamentul recomandat de Compania Casa Ta este unul decomandat cu 3 camere, situat in ansamblul rezidential Lojja din Copou, pe strada Viticultori, la etajul 1. Complexul LOJJA este conceput ca un proiect restrans cu doar 60 de apartamente dispuse in 2 cladiri avand ...

2650 EUR/m2 | 125 m2

copou, Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park
14
1

Apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in Tatarasi-Green Park. Apartamentul are o suprafata de 58 mp si dispune de un living spatios , bucataria inchisa, dormitor, baie cu cada, hol si balcon. Se afla la etajul 4 din 8 intr-un bloc finalizat in 2009. Apartamentul se preda complet mobilat ...

1983 EUR/m2 | 58 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Vănd cameră cămin,pasarela Bucium

Vănd cameră cămin,pasarela Bucium

Vănd cameră cămin ,pasarela Bucium et4,zugravit, semimobilat ,16 ,12 mp cu hol baie cu cabina de dus ,toaleta

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

teren intravilan ses bahlui carrefour era iasi 4

teren intravilan ses bahlui carrefour era iasi

Persoana fizica vand teren intravilan iasi ses bahlui în vecinătatea carrefour era , cu o suprafată de 7350 m , deschidere 14,40 m,acte în regulă 130 euro m .

Iasi, Iasi

Teren intravilan , parcele 800-1000 mp
5
1

Teren intravilan , parcele 800-1000 mp

Ofer spre vanzare un teren cu suprafata de 6310 mp (plus cale de acces de 7 metri latime) cu posibilitate de parcelare,în satul Curaturi, com Ciurea în apropierea bisericii. Mai multe detalii la telefon. Pret: 23 euro mp negociabil.

6,310 m2

Curaturi, Iasi

Promovat
Ap. 2 camere bloc 2022, etajul 1, mobilat și utilat, 2 locuri de parcare
10
1

Apartament 2 camere Manta Roșie (la 1,8 km de Poitiers) Zonă liniștită, la doar 1,8 km de Poitiers Bloc nou construit în 2022 Etaj 1 Suprafață: -58 mp total -48 mp utili (fără cele 3 balcoane) Compartimentare: -2 camere; -3 balcoane; Se vinde complet mobilat și utilat (mai puțin televizoarele). Extra ...

1690 EUR/m2 | 58 m2

Frumoasa, Hlincea, Iasi

Promovat
Cameră cămin în spate la Jumbo, mobilată și utilată, 16mp, baie proprie
6
2

Vă propunem spre vânzare o cameră de cămin cu o suprafață de 16mp, situată la etajul 4 4 în spate la Jumbo, lângă Silk District. Se vinde mobilată și utilată, ca în fotografii. Preț: 32.500 euro Contact: 0728 082 906

2031 EUR/m2 | 16 m2

Bularga, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994
14
1

Ap. 3 camere decomandat + boxă, an constructie 1994

Agenția DHD Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 2 2 cu pod (acoperiș în 2 ape) într-un bloc construit în anul 1994, în Valea Lupului, în apropierea primăriei. Apartamentul are o suprafață totală de 78mp. Suprafață utilă: 68mp Preț: 110.000 ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Popas Pacurari, Valea Lupului, Iasi

Promovat
Proprietar intravilan în Țigănași la strada principală
9
5

Proprietar intravilan în Țigănași la strada principală

E greu de găsit un teren intravilan de 10.000 mp compact, cu front stradal de 128 metri liniari, situat între case la strada principală in Localitetea Țigănași, jud Iași, fiind situat pe un drum destul de circulat, pe traseul Iași -Vladeni - Botoșani, cu o frecventa de circulație ce iti poate permite ...

10,000 m2

Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam Evergreen, finalizat, loc parcare subteran+boxă, COMISION 0%
1

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus (21%) Detalii proprietate: Suprafață utilă: 50 mp Balcon: 5,3 mp Model: decomandat; Etaj: 12 (bloc finalizat); Priveliște superbă asupra orașului; Facilități incluse în preț: Loc de parcare ...

2685 EUR/m2 | 53 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Ap. 2 cam bloc nou, loc de parcare+boxă intabulate, 60mp, 2 balcoane
9
1

DHD Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou, într-un imobil cu regim de înălțime D+P+3E, la 500m de Hanul 3 Sarmale. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, la care se adaugă două balcoane însumând 10 mp, perfecte pentru relaxare sau ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Bucium, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 2 cam, bloc nou, Tătărași, etaj intermediar, COMISION 0%
1
2

Apartament 2 camere de vânzare Tătărași, Str. Aurel Vlaicu COMISION 0% Exclusivitate TVA inclus Bloc finalizat Detalii apartament: Suprafață utilă: 54 mp Balcon: 7 mp Model: decomandat Etaj: 7 8 Situat într-un complex de blocuri noi, zonă liniștită și acces facil Preț: 127.660 (TVA ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall 1

Garsonieră mobilată și utilată - zonă centrală - Moldova Mall

Se oferă spre vanzare o garsonieră mobilată și utilată, situată în zona centrală, în apropiere de Moldova Mall. Garsoniera are o suprafață de 31mp și este situată la etajul 4 4. Preț: 61.500 euro Detalii la: 0728 082 906

1984 EUR/m2 | 31 m2

Central, Iasi, Iasi

Promovat
Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986
4
3

Ap. 3 cam decomandat, etajul 1, centrală termică, bloc 1986

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, model decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc construit in anul 1986, în zona Tomești. Dispune de: -CT; -Gresie, faianta, parchet; -tamplarie PVC. Se vinde semimobilat pentru pretul de 91.000 euro. Mai multe detalii la ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Tomesti, Tomesti, Iasi

Casa de vanzare DANCU
5
4

Casa de vanzare DANCU

Se scoate la vânzare, casa cu 3 dormitoare, bucătărie, baie. Toate utilitățile racordate cu contract . Apa - canalizare - curent. Casa este dotata cu centrala noua prin contract de la E-ON. Achitata. Curte utila de 22 de metri pătrați betonwta . LSe poate face grătar, depozitare, etc. Casa este compartimentata ...

903 EUR/m2 | 72 m2

Dancu, Dancu, Iasi

Ap. 3 cam decomandat Păcurari-Moara de Foc, mobilat și utilat, CT
9
1

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 78 mp, situat la etajul 6 (cu lift) al unui bloc fără risc seismic din zona Pacurari-Moara de Foc. Imobilul se vinde conform fotografiilor, a fost renovat și dispune de următoarele dotări și îmbunătățiri: -Centrală termică ...

2039 EUR/m2 | 76 m2

Moara de foc, Iasi, Iasi

Ap. 1 cam decomandat, bloc nou, mobilat si utilat, terasă 14mp
1
3

Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat în Hlincea, în proximitatea mănăstirii Cetățuia. Dispune de o suprafață utilă de 33 mp și de o terasa de 14 mp. Se vinde complet mobilat si utilat. Se accepta credit. Preț: 61900 euro. Mai multe detalii la 0728 082 906

1876 EUR/m2 | 33 m2

Frumoasa, Iasi, Iasi

Teren zona bucium
5
3

Teren zona bucium

1052 mp intravilan, în zonă liniștită în bucium compus din doua parcele a 484mp respectiv 568mp Deschidere de aproximativ 20m fiecare la două străzi private cu cotă indiviza, câte două locuri de parcare locuință individuală Certificat de urbanism eliberat în 2024 cu posibilitatea de construcție două ...

Iasi, Iasi

Teren intravilan oras Hrlau judIasi

Teren intravilan oras Hrlau judIasi

Vând teren intravilan 1600mp,toate utilitățile la cca 20m,deschidere la drum 13m .Preț 10 euro mp negociabil .Nu ratați ocazia.Suna doar cei interesați.

1,600 m2

Harlau, Iasi

Casa  4 camere, 109 mp, 300 mp teren,Valea Lupului
13
8

Casa 4 camere, 109 mp, 300 mp teren,Valea Lupului

Blitz va propune va propune spre cumparare o casa tip triplex in Valea Lupului, cu o priveliste minunata spre padure. Unitatile sunt separate ca si constructii, lipite intre ele prin camerle tehnice. Suprafete: Casa- 109 mp utili Teren: 300 mp Casa dispune de 4 camere, 2 bai, bucatarie inchisa, balcon ...

1239 EUR/m2 | 109 m2

Valea Lupului, Iasi

PROPRIETAR 2 camere mobilat si PARCARE PRIVATA Green Park Tatarasi
10
5

Persoana fizica (NU EXISTA COMISIOANE! ) vand apartament 2 camere complet mobilat utilat si parcare proprietate personala (intabulata, bun propriu) situata chiar in fata scării (primul loc), in complexul rezidential Green Park din cartierul Tatarasi, camere supraveghere, paza, bariera, etaj 1 (se plateste ...