Promovat
Teren intravilan 10000 mp  Snagov
2

Teren intravilan 10000 mp Snagov

Teren intravilan cu deschidere la drumul betonat si la un alt drum secundar Vecinatati: Peris Terenul de golf din Snagov Eqvestria

10,000 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
626 mp, rau, padure, utilitati, 70 euro mp
10
6

626 mp, rau, padure, utilitati, 70 euro mp

626 mp (26,5 x 23,5) + 75 mp cota indiviza din aleea de acces. Zona linistita, verde, cu rau, lunca, padure si vecini ok, la cca 800 m de centru (Primarie), intre case noi, finalizate. In zona exista o piscina publica si un stadion. Intr. Pelinului (eronat pe harta, Fecioarei) este o straduta de cca. ...

626 m2

Magurele, Ilfov

Promovat
Teren de vanzare, ultracentral  Saftica
2
1

Teren de vanzare, ultracentral Saftica

Ofer spre vanzare teren intravilan in localitatea Saftica (peste drum de primarie). 739mp + 29mp = 768mp *Calea Bucurestilor, nr. 88 *deschidere la drumul de exploatare 14,24m ; *latime drum 4,07m ; *suprafata drum exploatare 58mp (1 2 cota parte drept de folosinta din drum, 29 mp); *direct ...

768 m2

Saftica, Ilfov

Promovat
Vand teren pallady glina 353 mp  regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000
1
3

Vand teren pallady glina 353 mp regim tehnic cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 29000

Vand teren pallady glina 352 regim tehnic p+1+m, cut 1.05 ,pot 30% ,h 10m pret 26000 euro telefon WhatsApp +40724180018 +40741112600 +40722642255

353 m2

Glina, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Teren intravilan 2.207 mp   Balaceanca,- Cernica, Ilfov   95   mp, direct proprietar
8

Teren intravilan 2.207 mp Balaceanca,- Cernica, Ilfov 95 mp, direct proprietar

Teren intravilan 2.207 mp Balaceanca, Cernica, Ilfov 95 mp, proprietar direct Vând teren intravilan situat în sat Balaceanca, comuna Cernica (Ilfov) zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către București, Centura A0 și Autostrada A2. Locație excelentă pentru construcție rezidențială individuală ...

Balaceanca, Ilfov

Maternitate de pui de vânzare
5

Maternitate de pui de vânzare

Am maternitate de pui de vânzare 60 60 pe 100 dimensiune ,preț 1050 ron !

3 EUR/m2 | 100 m2

Chitila, Ilfov

Teren construibil 450 mp   Berceni   Vidra
5

Teren construibil 450 mp Berceni Vidra

Teren 450 mp Berceni Vidra Detin două loturi a câte 450 mp curent și gaze la poarta acte la zi cadastru și intabulare

450 m2

Berceni, Ilfov

Vila Măgurele Ilfov (proprietar)
9
8

Vila Măgurele Ilfov (proprietar)

Casă P+1+Pod înalt ,situată intre Sabar și Ciorogârla,cu acces rapid din str.Călugăreni. Teren 300mp(15 20) Compartimentată astfel: Parter- finisat integral(uși interioare,gresie,faianță,parchet laminat) Living 22.55mp Dormitor 13mp Bucatarie12mp Baie 4mp Spatiu de depozitare 1.15 mp Etaj- spațiul ...

863 EUR/m2 | 160 m2

Magurele, Ilfov

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar  .
3
37

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar .

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar . Teren intravilan, suprafata totala de 3200 mp, deschidere frontala 23 m, ideal dezvoltatori imobiliari. Se poate vinde parcelat - loturi de 500 mp. PRET 99 EURO/mp, negociabil. Terenul este situat pe Drumul Craitelor, nr. 156-158, ...

500 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov
1
3

Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov

Proprietar, vand teren 750 mp ,front stradal 15 m ideal pentru constructie casa. Are cadastru si este intabulat . Actele sunt in regula se pot verifica oricand . Terenul se afla pe strada Cismigiu , o zona in plina dezvoltare . In zona gradinita,scoli,magazine,mall . Toate utilitatile sunt pe strada ...

750 m2

Balaceanca, Ilfov

Teren intravilan Gagu
1
3

Teren intravilan Gagu

Vând teren intravilan în localitatea Găgu, comuna Dascălu, cu suprafața de 1050 mp și deschidere de 16 metri la drum. Terenul are formă regulată, acces facil și este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru construcția unei locuințe. Utilitățile (apă, gaze, curent) sunt disponibile în zonă. Acte la ...

Gagu, Ilfov

Vand teren 1400mp Cornetu ilfov str Amurgului
2
2

Vand teren 1400mp Cornetu ilfov str Amurgului

Teren 1400mp str Amurgului în Cornetu ilfov deschidere 12ml utilitati la capătul celalalt al terenului unde se afla construita o casa finalizata

1,400 m2

Cornetu, Ilfov

Ciorogarla, la 5 km de Bucuresti, imobil cu 12 apartamente, reducere mare de pret
10
52

Pret evaluare imobil - 460.000 euro. Oferta speciala reducere 100.000 euro la plata integrala. Pret final - 360.000 euro. Proprietar, vand imobil situat in Ciorogarla pe Calea Bucuresti cu regim de inaltime P+2, in suprafata totala de 580 mp, format din 2 scari de bloc cu intrari separate, fiecare ...

621 EUR/m2 | 580 m2

Ciorogarla, Ilfov

Proprietate deosebita, ideala pentru camin batrani sau locuinta, reducere mare pana la 31 martie
7
19

PRET EVALUARE PROPRIETATE IMOBILIARA 280.000 EURO OFERTA SPECIALA - REDUCERE 20% PENTRU ANTECONTRACT SAU CONTRACT SEMNAT PANA LA DATA DE 1 MAI 2025. PRET FINAL - 224.000 EURO Vand proprietate imobiliara situata in Snagov Tancabesti, pe strada Tudor Arghezi, formata din teren in suprafata de 3235 ...

204 EUR/m2 | 1,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate
10
15

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate

ATENTIE!!! PRET EVALUARE IMOBIL - 160.000 EURO SE ACCEPTA PLATA A 50% LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE VANZARE SI PLATA DIFERENTEI DE 50% IN MAXIM 5 ANI (60 DE RATE). OFERTA SPECIALA - REDUCERE 10.000 EURO LA PLATA INTEGRALA. PRET FINAL - 150.000 EURO Particular, vand imobil situat in localitatea Pantelimon, ...

369 EUR/m2 | 407 m2

Pantelimon, Ilfov

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro
10
11

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro

PRET VILA - 175.000 EURO OFERTA SPECIALA - PENTRU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 01.12.2025 REDUCERE DE 15.000 EURO - PRET FINAL 160000 EURO Vand vila cu 5 camere decomandate, in suprafata utila de 200 mp si suprafata desfasurata de 258 mp situata intr-o zona foarte buna din Domnesti pe strada Gloriei. ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Domnesti, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 15.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 115.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

434 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

Proiect Buftea - Buciumeni Lac
4

Proiect Buftea - Buciumeni Lac

Buftea, Buciumeni - Teren ieșire la asfalt lac 35 m Str Independentei, Suprafața: 13.021 mp Posibil proiect imobiliar 20-22 vile Utilități, asfalt, urbanism P+2, 50 euro mp

Buftea, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence
5
1

Apartament 2 camere Militari Residence

Descoperiți un apartament cu 2 camere, decomandate ( accesul in fiecare încăpere se face direct din hol) de 50 mp, situat la etajul 3 4 după 2000. Interiorul are finisaje moderne și finisaje de calitate. Locația se află aproape de restaurante, supermarketuri, școli și grădinițe. În apropiere sunt parcuri ...

8 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Casa Snagov cu teren 1500mp - Silistea
10
1

Casa Snagov cu teren 1500mp - Silistea

Situat in Silistea Snagovului, imobilul este construit in 2024 pe un teren de 1500mp, pozitionat pe o strada linistita, cu proprietati private. Acces rapid la autostrada si DN1. In proximitate cu acces pietonal rapid: - statie STB - gradinita,scoala - magazin La doi pasi si Mega Image shop - lacul ...

1825 EUR/m2 | 200 m2

Silistea Snagovului, Ilfov

teren de vânzare comuna copacen județul ilfov

teren de vânzare comuna copacen județul ilfov

teren de vânzare în comuna copăceni județul ilfov 15 lațime 70 lungime

1,000 m2

Copaceni, Ilfov

Vând Casă Dumitrana Ilfov.
9
1

Vând Casă Dumitrana Ilfov.

Casa, 100mp utili, cu mansarda locuibila (la roșu), cute 800 mp. Se vinde mobilata si utilata că în fotografii. Parter : living, bucătărie închisă, baie, hol, 1 dormitor, iar la mansarda, proiect pt 2 camere + baie. Terasa, pivniță. Mai multe detalii la telefon