Promovat
1692 mp, la sosea, utilitati
10
2

1692 mp, la sosea, utilitati

Laturi: cca 36 ml x 47 ml. Inaltime constructii: P+2. Pe langa gard trec utilitatile : canalizare, gaze, electricitate. Pe sos. Calugareni, inainte de pod, la cca. 800 de centru (Primarie). Vis a vis este o piscina cu plata si in apropiere un stadion. Sunt case in jur. La cca 200 m e lunca si raull ...

1,692 m2

Magurele, Ilfov

Promovat
Vila superba in Paradisul Verde
10
2

Vila superba in Paradisul Verde

O casa design superba, la cheie, in care doar va aduceti hainele. Se vinde la cheie complet mobilata si utilata, cu piscina in Complexul Paradisul Verde strada Paradisul Florilor. Proprietatea dispune de o curte de 700mp. Locuinta este dispusa pe două niveluri, beneficiind de o circulatie inteligenta ...

2722 EUR/m2 | 198 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
De vanzare teren 5000mp, intravilan, Glina-Strada Rasaritului. Pret: 22 euro mp.
6
3

Particular, vand teren 5000 mp in comuna Glina-Strada Rasaritului, intravilan-constructii in apropiere, toate utilitatile (curent,gaze,apa,canal) are forma dreptunghiulara cu deschidere 20m (se poate lotiza). .

5,000 m2

Glina, Ilfov

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

La Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vila 1400sc+1500mp teren clinica,gradinita,affterschool
1
3

vila 1400sc+1500mp teren clinica,gradinita,affterschool

str sagetatorului nr 9, domnesti-chiajna,vila d+p+1+m1+m2,1400mp sc+1500mp teren,trifazic 40kw,gaz,fff aproape de pasaj domnesti,clinica,gradinita+after school etc...doresc colaborare

1 EUR/m2 | 1,400 m2

Domnesti, Ilfov

 Casa noua cu 2300mp teren
6
1

Casa noua cu 2300mp teren

Se vinde in Măgurele Vârteju,strada Turturelelor nr40,casa parter construită în anul 2023 in cartier cu constructii noi.Zidarie BCA 25cm,structura de rezistenta grinzi și stalpi din beton armat, acoperiș tabla Bilka gri antracit.Izolatie exterioara 10cm EPS100.Tamplarie PVC Gealan S9000,gri antracit ...

87 EUR/m2 | 2,300 m2

Varteju, Ilfov

Vând teren 262 mp, Cartierul Florilor. Măgurele, Ilfov
4
2

Vând teren 262 mp, Cartierul Florilor. Măgurele, Ilfov

Vând teren intravilan, 262 mp (total 331 mp), cu dublă deschidere, situat în Cartierul Florilor, Măgurele, Ilfov, la limita cu Sectorul 5, București. Terenul este amplasat la o stradă asfaltată, cu toate utilitățile zonei: electricitate, canalizare și gaz.

262 m2

Magurele, Ilfov

Vand   Inchiriez teren Bragadiru Ultracentral
3
3

Vand Inchiriez teren Bragadiru Ultracentral

Inchiriez vand teren 400 m2 + 200 mp drum de servitute , lot2 .Bragadiru, jud Ilfov ,Ultracentral 1 iesire pietonala alee Kaufland si drum de servitute in str. GRIVITEI , preț negociabil

Bragadiru, Ilfov

Saftica 628mp - proprietar
9
8

Saftica 628mp - proprietar

Saftica teren 628mp,desc.17ml;utilitati(gaze electric,apa,canal,cablu tv,iluminat public);(str.Cringului);apropiere magazine,policlinica,scoala,transport in comun ,MALL ;Aeroport Otopeni etc. - sunt proprietar !

Saftica, Ilfov

Saftica teren 645 mp -
9
6

Saftica teren 645 mp -

Vand teren Saftica 645 mp,desc.17ml,vile noi construite si locuite,central,,utilitati(gaze,electric,apa,canal,cablu tv,iluminat public)apropiere scoala,magazine,policlinica,transport in comun ,MALL,Aeroport-etc.

Saftica, Ilfov

Apt 61 m2 Leroy Merlin Bragadiru Finisaje Premium
10
2

Apt 61 m2 Leroy Merlin Bragadiru Finisaje Premium

Apt 2 camere finisaje premium Leroy Merlin Bragadiru la 3 minute pe jos de sos Alexandriei Suprafata 60,30m Finisaje: gresie portelanata, granit natural de 3 cm, lemn natural, baterii apa bronz Bucatarie 10 m plus separeu pentru masa 4.5m Mobila de bucatarie este din lemn la comanda si are blat ...

1538 EUR/m2 | 61 m2

Bragadiru, Ilfov

vanzari case terenuri 4

vanzari case terenuri

Vand 800 mp. Branesti , in spatele stadionului Catalin Haldan, utilitati in apropiere, 38.000 euro , negociabil , direct proprietar. Tel

800 m2

Branesti, Ilfov

Proprietar Ap 3cam, mobilat&utilat, loc de parcare
10

Proprietar Ap 3cam, mobilat&utilat, loc de parcare

Apartament 3 camere decomandat, etaj 3 4, cu loc de parcare inclus un spațiu cu personalitate, boem și artistic, gândit pentru confortul de zi cu zi. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind ideală atât pentru mutare imediată, cât și pentru cineva care își dorește un cămin deja cu suflet ...

2103 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
vand teren glina cu utilitati 353 m com cernica la 26.000 eu
1
4

vand teren cu utilitati 353 metri comuna cernica la 26.000 euro

353 m2

Glina, Ilfov

Teren de vanzare in Voluntari

Teren de vanzare in Voluntari

Proprietar vand teren in Voluntari, str. Oltului nr. 14, suprafata teren 600 mp, front stradal 20 ml, teren excelent pozitionat, ideal pentru constructii rezidentiale. Utilitati - canal curent pe teren, apa si gaz la poarta. Strada asfaltata, casa demolabila. Pret 350 Euro mp Pentru informatii va rog ...

600 m2

Voluntari, Ilfov

vand teren intravilan BUFTEA
8
27

vand teren intravilan BUFTEA

Vand teren intravilan, BUFTEA (Buciumeni ), 1000 mp, zona linistita cu multa verdeata in apropierea Bucurestiului, cu deschidere la raul Colentina, amplasat langa fosta fabrica de oxigen. Acces din strada Milano Pret 55 000 euro Pretabil constructie imobil de locuit sau amenejare spatiu recreere(casa ...

1,000 m2

Buftea, Ilfov

Vând teren direct proprietar
4
7

Vând teren direct proprietar

Vând teren intravilan lot 1 in Moara Domnească, com Ganeasa. Terenul are suprafața de 674 m, deschidere 22,5 m. Se vinde imediat si se poate viziona oricând.

Moara Domneasca, Ilfov

Vând 2 parcele teren în Buftea Flămânzeni cu 512 mp fiecare, alipite 50 euro mp usor negociabil
10
3

Vând două parcele teren cu cadastru individual, în Buftea, Flămânzeni, in suprafata de 512 mp fiecare, avand deschiderea stradala de 15,20 m. CERTIFICATULUI DE URBANISM al zonei are urmatorii indicatori urbanistici: POT 35 %, CUT 1,2 regim de inaltime P+2E . Terenurile, prin PUZ au prevazute suprafețe ...

1,024 m2

Buftea, Ilfov

Vând apartament Safirului 87 mp +pod modern
10
1

Vând apartament Safirului 87 mp +pod modern

Proprietar vând apartament în Bragadiru 87 mp plus pod de aproximativ 30 mp, luminos și foarte spațios, str Safirului, aproape de Mc Donalds, format din living de 47 mp cu bucătărie open space ,dormitor, baie și pod ideal pentru depozitare sau spațiu de joaca pt copil. Blocul este construit din 2019 ...

1149 EUR/m2 | 87 m2

Bragadiru, Ilfov

Vila mobilata la cheie in Domnesti - Direct Proprietar
8
2

Vila mobilata la cheie in Domnesti - Direct Proprietar

Va prezentam o vila individuala cu o gradina amenajata, loc de joaca pentru copii, amplasata in Domnesti, pe o strada linstita, intr-o comunitate tanara, perfecta pentru o familie. Vila se vinde semi-mobilata (ramanand tot ce este incastrat - mobila bucatarie si bai, mobila holuri, dulap incastrat), ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Domnesti, Ilfov

Teren de casa - 3 loturi de aprox 500 mp
7
1

Teren de casa - 3 loturi de aprox 500 mp

Teren de 1753 mp situat in Str. Pescarilor, nr.6, intre case, cu utilitati la poarta. Se vinde integral sau sub forma de loturi conform schitei atasate. In cazul achizitiei integrale, pretul de vanzare este de 70 eur mp. Daca se doreste achizitionarea unuia dintre cele 3 loturi, atunci pretul de vanzare ...