Promovat
Propietar vand teren 1320m
5
1

Propietar vand teren 1320m

Teren Caciulati, jud. Ilfov, 15,46 m deschidere , 1320 mp,lot 1 din schiță, are acces la toate utilitățile (asfalt,gaze,lumina, canalizare). Terenul este vis a vis de intrarea către restaurantul Laguna Verde.

1,320 m2

Caciulati, Ilfov

Promovat
Vand teren cu casa
5
1

Vand teren cu casa

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Voluntari, pe Strada Târnava nr. 82, într-o zonă de case, liniștită și cu acces rapid către București. Suprafață totală: 620mp Deschidere: 20ml Categorie de folosință: Curți-construcții Construcție existentă: Pe teren există o casă parter, edificată în ...

620 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Proprietar,VandTeren10100mpDesc43mlUtilitati150ml*INVESTITIE PROIECT CASE*Imediat IntravilanPRIMARIE
11

!*DIRECT PROPRIETAR*! *FARA COMISION* De Vanzare TEREN Extravilan 10.100mp Cu Deschidere La Drum 43ml ; -1* Se Preteaza La *PROIECT CASE*Cu PUZ La PRIMARIE-Care Devine Teren Intravilan*! -2* Primaria Snagov A Demarat Procedura Pentru TRECEREA ZONEI IN INTRAVILANUL LOCALITATII TANCABESTI !* CARE IN ...

10,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Promovat
Particular Domnesti Ilfov - 6800 mp lotizat.ideal pentru constructia a 12 vile.
1

Particular vand teren in suprafata de 6600 mp,dezmebrat,ideal pentru constructia a 12 unitati locative. Zona in plina dezvoltare,utilitati existente,exista posibilitatea sa fie achizitionat si un alt lot de teren cu suprafata de 6800 mp.

6,800 m2

Domnesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casă+ teren 600 mp Ilfov 50.000
4
1

casă+ teren 600 mp Ilfov 50.000

casa nou construită acoperiș Bilka se află în Ilfov sat Nuci la 46 km de București km0 cu acsess rapid la autostrada București-Ploiești A3 mijloace de transport STB 447 spre piața Presei și STV 409 spre Obor, stația se află la doar 20 de metri de casă , casă se află chiar pe șoseaua principală ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Nuci, Ilfov

Casa Pantelimon, direct proprietar, Comision 0
5
10

Casa Pantelimon, direct proprietar, Comision 0

Se vinde casa in Pantelimon, direct proprietar și gata de mutat. Casa vine COMPLET UTILATĂ și parțial mobilată. Casa beneficiază de o curte generoasa datorita amplasarii constructiei pe teren si dimensiunii terenului de 410mp. Casa se afla pe strada Trandafirilor, beneficiind de asfalt fără întreruperi ...

995 EUR/m2 | 190 m2

Pantelimon, Ilfov

Vand teren intravilan 2600mp
3
14

Vand teren intravilan 2600mp

Vând teren intravilan 2600mp în Gradistea Ilfov. Toate utilitățile în apropiere (curent,apa, gaze,canalizare).Deschidere 19.96mp. Drum asfaltat. Pretabil casa de vacanță, locuințe .Str.Lalelelor colț cu Ghiocel. Terenul este în vatra satului aproape de Lacul și manastirea Căldărușani.

Gradistea, Ilfov

Vând teren Grădiștea Ilfov
1
16

Vând teren Grădiștea Ilfov

Vând teren intravilan Grădiștea Ilfov 2600 mp, toate utilitățile necesare în apropiere (apă,gaze,curent electric, canalizare), drum asfaltat ,în apropiere de Lacul Căldărușani ,la40 km de capitală. Terenul se afla pe strada Ghiocel ,Nr.70, prețul este de 25 mp.negociabil.

2,600 m2

Balotesti, Ilfov

Ap 2 camere langa Campus Scolar Popesti Leoerdeni
10

Ap 2 camere langa Campus Scolar Popesti Leoerdeni

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, langa campusul scolar din Drumul Fermei, 2 minute de mers pe jos. Situat intr-o zona linistita si bine conectata, cu acces facil catre mijloacele de transport, statia STB 480 se afla in fata blocului si aproximativ 12 minute de mers pe jos de statia ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Central, Popesti-Leordeni, Ilfov

Militari Resident apartament 2 camere.Proprietar.
7
3

Militari Resident apartament 2 camere.Proprietar.

Proprietar vând Apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 4,Lift intr-un bloc nou, construit in anul 2016. pe strada Orhideelor i. Suprafata utila: 36mp. Configuratie practica: living + bucatarie 1 dormitor, baie si 1 balcon deschis. Incalzire prin centrala proprie. Apartamentul se vinde ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Afumați Surlari 5000 mp zona Grădini langa Lac Mostiștea
6
4

Afumați Surlari 5000 mp zona Grădini langa Lac Mostiștea

Afumați - Surlari Lot de 5000 mp zona Grădini, deschidere directă la Lacul Mostiștea și drum de acces zona deosebită, cadastru, intabulare, padure in apropiere. Posibilitate de plată în rate direct la proprietar Opriți devalorizarea banilor dvs cu investiția în terenuri Detalii la Tel: 0_7_2_6 ...

5,000 m2

Surlari, Ilfov

Casă Otopeni Proprietar [23 August]
7
2

Casă Otopeni Proprietar [23 August]

Ansamblul rezidențial OTOPENI, Nicolae Iorga, 37,este FINALIZAT cu toate bransamentele realizate. Acest ansamblu rezidențial este situat într-o zonă bună din orașul OTOPENI cu străzi asfaltate și acces ușor din orașul București. - cca 10 min Parcul Herăstrău - Băneasa Shopping City - Complex Sportiv ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

Otopeni, Ilfov

Teren de vanzare Buciumeni ,Buftea , autostrada A0
9
1

Teren de vanzare Buciumeni ,Buftea , autostrada A0

Vand teren intravilan, de 9200 mp, deschideri pe 3 laturi de 47 ml la str. Randunelelor , 48 ml si 214 ml la.drumuri neamenajate dar propuse in PUG Buftea , acces cale ferata, in vecinatatea Eli Park 3, in zona autostrazii 0 (noua centura a Bucurestiului) si a viitoarei statii Buciumeni din planul pentru ...

9,200 m2

Buciumeni, Ilfov

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna
8
1

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna

De vanzare hala spatiu comercial, suprafata teren 250 mp, front stradal 20 ml, spatiu util 150 mp si 100 mp in fata liber(parcare, pergola, etc), vestiar & grup sanitar, panouri publicitare.

1860 EUR/m2 | 150 m2

Rosu, Ilfov

Saftica 628mp - proprietar
9
8

Saftica 628mp - proprietar

Saftica teren 628mp,desc.17ml;utilitati(gaze electric,apa,canal,cablu tv,iluminat public);(str.Cringului);apropiere magazine,policlinica,scoala,transport in comun ,MALL ;Aeroport Otopeni etc. - sunt proprietar !

Saftica, Ilfov

Saftica teren 645 mp -
9
6

Saftica teren 645 mp -

Vand teren Saftica 645 mp,desc.17ml,vile noi construite si locuite,central,,utilitati(gaze,electric,apa,canal,cablu tv,iluminat public)apropiere scoala,magazine,policlinica,transport in comun ,MALL,Aeroport-etc.

Saftica, Ilfov

Teren intravilan Moara Vlasiei - 1100 m
1
37

Teren intravilan Moara Vlasiei - 1100 m

Proprietar privat vând 1100 mp teren intravilan (deschidere 16,2 m) în Moara Vlasiei, zona de case (între Str. Mihai Eminescu si Padurea Brânzeasca - este in stânga casei izolate din imagine). Utilitati gaz, curent, apa în apropiere.

1,100 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Dascălu Ilfov Loturi de 1300 mp și de 650 mp  intravilan
9
26

Dascălu Ilfov Loturi de 1300 mp și de 650 mp intravilan

Dascălu Ilfov Lot de 1300 mp sau 650 mp teren intravilan situat într o zona in plina dezvoltare, la 50 m de Drumul Județean, acces la drum asfaltat, pietruit, toate actele. Este teren construibil Cu o inflație de peste 30% in ultimii 3 ani, in 7 ani rămâneți fără bani ! Opriți devalorizarea banilor ...

1,300 m2

Dascalu, Ilfov

 Intravilan 1250 mp Clinceni 80000     4 rate , 1700mp intravilan Belciugatele la Lac 25000 Eur
3
5

Intravilan 1250 mp Clinceni 80000 4 rate , 1700mp intravilan Belciugatele la Lac 25000 Eur

-Vând teren intravilan 1250 mp deschidere 9,20 ml, situat in Clinceni zona Olteni Str. Intrarea Ciorogârlei. Utilități: curent, gaze, apa + canalizare, asfalt, zona foarte liniștită, autorizație pentru construcție. -Vand 2 terenuri lipite 1700mp, pe deal la Lacul Belciugatele Calarasi 25000 euro,

1,250 m2

Clinceni, Ilfov

vand teren intravilan
1

vand teren intravilan

terenul este situat in sat Merii Petchii str.Brazilor nr.35 (DJ101B),vis-a-vis de biserica adventista,suprafata 2369 mp,front stradal 15m,pret 20E mp

Merii Petchii, Ilfov

Teren 1140mp intravilan  Domnesti, Ilfov
10
7

Teren 1140mp intravilan Domnesti, Ilfov

De vanzare 2 terenuri INTRAVILANE in Domnesti: 1140mp si 1144mp Lot 1 și Lot 4- vezi poza Pret: 45 mp - usor negociabil Intersectia str Plopului cu str Duculescu - PROPRIETAR, taxe la zi; - strada asfaltata; iluminat stradal - curent, gaze, acces auto facil Teren intravilan Domnesti Utilitati: ...

1,140 m2

Domnesti, Ilfov

Casa 1.200 mpc cu teren 1.700 mp in Pantelimon - Cernica, reducere de 29.000 euro
7
14

PRET EVALUARE PROPRIETATE 310.000 EURO. REDUCERE 30.000 EURO PENTRU CONTRACT SAU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 31 MARTIE. PRET FINAL 280.000 EURO. Vand proprietate situata in Pantelimon - Cernica formata din teren 1700 mp cu deschidere 28 ml direct la strada Plantelor si o constructie la rosu S+P+E+M ...

280 EUR/m2 | 1,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
23

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 15.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 115.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

434 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea