Promovat
OTOPENI CENTRAL VILA GENEROASĂ -350m.p.& 1000m.p. teren -  ideala afaceri sau familie extinsa
8
2

OTOPENI CENTRAL VILA GENEROASĂ -350m.p.& 1000m.p. teren - ideala afaceri sau familie extinsa

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa o proprietate solidă și versatilă de 350m.p. în zona centrala a Otopeniului, foarte linistita, la doar 500m de DN1 și viitoarea stație de metrou. Situata pe un teren de 1.000 mp, acest imobil P+1 este soluția ideală pentru afaceri (sediu companie birouri, notariat,cabinete ...

1643 EUR/m2 | 350 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
Vila superba in Paradisul Verde
10
2

Vila superba in Paradisul Verde

O casa design superba, la cheie, in care doar va aduceti hainele. Se vinde la cheie complet mobilata si utilata, cu piscina in Complexul Paradisul Verde strada Paradisul Florilor. Proprietatea dispune de o curte de 700mp. Locuinta este dispusa pe două niveluri, beneficiind de o circulatie inteligenta ...

2722 EUR/m2 | 198 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Particular Domnesti Ilfov - 6800 mp lotizat.ideal pentru constructia a 12 vile.
1

Particular vand teren in suprafata de 6600 mp,dezmebrat,ideal pentru constructia a 12 unitati locative. Zona in plina dezvoltare,utilitati existente,exista posibilitatea sa fie achizitionat si un alt lot de teren cu suprafata de 6800 mp.

6,800 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Ofertă Urgent vând teren intravilan în zona comunei Vidra jud Ilfov
9

Vând teren intravilan Vidra jud Ilfov are 3533mp, cu deschidere 16 ml, terenul are pomii fructiferi în rod, cu acces din șos București Berceni, în spatele complexului Novac Ballroom. Preț 11euro mp. Negociabil

3,533 m2

Vidra, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă Otopeni Proprietar [23 August]
7
2

Casă Otopeni Proprietar [23 August]

Ansamblul rezidențial OTOPENI, Nicolae Iorga, 37,este FINALIZAT cu toate bransamentele realizate. Acest ansamblu rezidențial este situat într-o zonă bună din orașul OTOPENI cu străzi asfaltate și acces ușor din orașul București. - cca 10 min Parcul Herăstrău - Băneasa Shopping City - Complex Sportiv ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

Otopeni, Ilfov

Teren de vanzare Buciumeni ,Buftea , autostrada A0
9
1

Teren de vanzare Buciumeni ,Buftea , autostrada A0

Vand teren intravilan, de 9200 mp, deschideri pe 3 laturi de 47 ml la str. Randunelelor , 48 ml si 214 ml la.drumuri neamenajate dar propuse in PUG Buftea , acces cale ferata, in vecinatatea Eli Park 3, in zona autostrazii 0 (noua centura a Bucurestiului) si a viitoarei statii Buciumeni din planul pentru ...

9,200 m2

Buciumeni, Ilfov

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna
8
1

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna

De vanzare hala spatiu comercial, suprafata teren 250 mp, front stradal 20 ml, spatiu util 150 mp si 100 mp in fata liber(parcare, pergola, etc), vestiar & grup sanitar, panouri publicitare.

1860 EUR/m2 | 150 m2

Rosu, Ilfov

Saftica 628mp - proprietar
9
8

Saftica 628mp - proprietar

Saftica teren 628mp,desc.17ml;utilitati(gaze electric,apa,canal,cablu tv,iluminat public);(str.Cringului);apropiere magazine,policlinica,scoala,transport in comun ,MALL ;Aeroport Otopeni etc. - sunt proprietar !

Saftica, Ilfov

Saftica teren 645 mp -
9
6

Saftica teren 645 mp -

Vand teren Saftica 645 mp,desc.17ml,vile noi construite si locuite,central,,utilitati(gaze,electric,apa,canal,cablu tv,iluminat public)apropiere scoala,magazine,policlinica,transport in comun ,MALL,Aeroport-etc.

Saftica, Ilfov

Teren intravilan Moara Vlasiei - 1100 m
1
37

Teren intravilan Moara Vlasiei - 1100 m

Proprietar privat vând 1100 mp teren intravilan (deschidere 16,2 m) în Moara Vlasiei, zona de case (între Str. Mihai Eminescu si Padurea Brânzeasca - este in stânga casei izolate din imagine). Utilitati gaz, curent, apa în apropiere.

1,100 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Dascălu Ilfov Loturi de 1300 mp și de 650 mp  intravilan
9
26

Dascălu Ilfov Loturi de 1300 mp și de 650 mp intravilan

Dascălu Ilfov Lot de 1300 mp sau 650 mp teren intravilan situat într o zona in plina dezvoltare, la 50 m de Drumul Județean, acces la drum asfaltat, pietruit, toate actele. Este teren construibil Cu o inflație de peste 30% in ultimii 3 ani, in 7 ani rămâneți fără bani ! Opriți devalorizarea banilor ...

1,300 m2

Dascalu, Ilfov

 Intravilan 1250 mp Clinceni 80000     4 rate , 1700mp intravilan Belciugatele la Lac 25000 Eur
3
5

Intravilan 1250 mp Clinceni 80000 4 rate , 1700mp intravilan Belciugatele la Lac 25000 Eur

-Vând teren intravilan 1250 mp deschidere 9,20 ml, situat in Clinceni zona Olteni Str. Intrarea Ciorogârlei. Utilități: curent, gaze, apa + canalizare, asfalt, zona foarte liniștită, autorizație pentru construcție. -Vand 2 terenuri lipite 1700mp, pe deal la Lacul Belciugatele Calarasi 25000 euro,

1,250 m2

Clinceni, Ilfov

vand teren intravilan
1

vand teren intravilan

terenul este situat in sat Merii Petchii str.Brazilor nr.35 (DJ101B),vis-a-vis de biserica adventista,suprafata 2369 mp,front stradal 15m,pret 20E mp

Merii Petchii, Ilfov

Teren 1140mp intravilan  Domnesti, Ilfov
10
7

Teren 1140mp intravilan Domnesti, Ilfov

De vanzare 2 terenuri INTRAVILANE in Domnesti: 1140mp si 1144mp Lot 1 și Lot 4- vezi poza Pret: 45 mp - usor negociabil Intersectia str Plopului cu str Duculescu - PROPRIETAR, taxe la zi; - strada asfaltata; iluminat stradal - curent, gaze, acces auto facil Teren intravilan Domnesti Utilitati: ...

1,140 m2

Domnesti, Ilfov

Casa 1.200 mpc cu teren 1.700 mp in Pantelimon - Cernica, reducere de 29.000 euro
7
14

PRET EVALUARE PROPRIETATE 310.000 EURO. REDUCERE 30.000 EURO PENTRU CONTRACT SAU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 31 MARTIE. PRET FINAL 280.000 EURO. Vand proprietate situata in Pantelimon - Cernica formata din teren 1700 mp cu deschidere 28 ml direct la strada Plantelor si o constructie la rosu S+P+E+M ...

280 EUR/m2 | 1,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
23

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 15.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 115.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

434 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

2ha cu 57m deschidere la centura Bucurestiului zona Popesti Leordeni
1
4

Terenul are iesire directă la centura Bucurestiului, zona Popesti Leordeni. Suprafata totala: 20000(cu posibilitate de suplimentare) Front stradal: 57. Utilitati: apa, canalizare, curent, gaz.

20,000 m2

Popesti – Leordeni, Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan Greaca
4

Teren intravilan Greaca

Vând teren intravilan comuna Greaca jud Giurgiu, 2500 m2, cu deschiderea de 13 m , la intrarea in comuna dinspre București

2,500 m2

Berceni, Ilfov

Vând teren agricol jilava ilfov
1
2

Vând teren agricol jilava ilfov

Teren extravilan 15400 m cu deschidere 36 m , cadastru , 150 m de șoseaua nouă din drumul binelui spre jilava . Ideal investiți

15,400 m2

Jilava, Ilfov

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure
5
1

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure

Proprietar, vand teren 1000m2, in marginea padurii Teghes, acces dublu din str.Dambovitei la str. Olteni (padure) 40 m2. Drum de servitute cu latime de 9m. Din drumul de servitute revine proprietatii doar 4,5 m, acesta fiind alaturat proprietarului invecinat, care a cedat si el aceasi latime pentru ...

Teghes, Ilfov

De vanzare teren ideal constructie casa.
1

De vanzare teren ideal constructie casa.

De vanzare teren 1000 mp pentru constructie casa (stradal cu toate utilitatile in fata porti).Are doua iesiri.Principala 14ml cu iesire la strada Sperantei si 1ml cu iesire in strada Atomistilor de unde se poate racorda la toate utilitatile. ROG A SUNA DUPA ORA 17