Promovat
Studio dublu Ivory Residence Pipera I lux mobilat I balcon I COM0%
20

Va ofer studio lux cu 2 camere situat in Complexul Ivory Residence Pipera, la rondul OMV, in Nordul Bucurestiului, intr-o zona verde si foarte linistita, intr-o comunitate moderna si selecta selecta, intr-o locatie care ofera toate facilitatile pentru o viata confortabila, activa si comoda. Disponibilitate ...

2626 EUR/m2 | 44 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Casă individuală nouă de vânzare în Berceni   Ilfov - 4 camere
15
9

Casă individuală nouă de vânzare în Berceni Ilfov - 4 camere

Vă oferim spre vânzare casă individuală pe parter în Comuna Berceni, Ilfov, localitate extrem de căutată pentru accesul rapid către București. Proprietatea este ideală pentru familii care caută casă pe parter, teren generos și construcție de calitate. Prețul este în funcție de suprafața terenului!!! Caracteristici ...

1175 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Confort, spațiu și liniște – apartament 3 camere, etaj 1
13
1

Confort, spațiu și liniște – apartament 3 camere, etaj 1

Apartament spațios, transformat cu gust din 2 camere în 3, situat la etajul 1 al unui imobil modern (D+5E) Vă prezentăm spre vânzare un apartament luminos și foarte bine compartimentat, cu o suprafață totală de 85,71 mp, situat la etajul 1 al unui bloc solid, cu regim de înălțime demisol + 5 etaje. ️ ...

1529 EUR/m2 | 85 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Studio superb 47mp, bloc nou , stradal, Ilie Petre, Chiajna
10

Studio superb 47mp, bloc nou , stradal, Ilie Petre, Chiajna

Apartament premium in bloc nou-finalizare decembrie 2026|Comision0%.Descopera un proiect rezidential modern,conceput pentru confort si calitate superioara,situat intr-un imobil nou cu regim de inaltimeP+6,dotat cu lift Schindler. Studio: 43,81mp-pret 68.200EUR(TVA inclus).Constructie si finisaje premium:Structura ...

1557 EUR/m2 | 44 m2

Chiajna, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa moderna pe parter | 3 camere | Incalzire in pardoseala |
6
1

Casa moderna pe parter | 3 camere | Incalzire in pardoseala | Teren 250 mp Va prezentam spre vanzare o casa moderna, construita pe parter, ideala pentru o familie care isi doreste confort, intimitate si un stil de viata linistit, intr-o zona accesibila si in continua dezvoltare. Locuinta ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Berceni, Ilfov

Garsoniera  Mobilata si utilata Parcare inclusa in pret Sos OLTENITEI
9

Garsoniera Mobilata si utilata Parcare inclusa in pret Sos OLTENITEI

Ofer spre vanzare o garsoniera luminoasa si bine compartimentata, situata intr-o zona linistita, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei. Suprafata: 36,3 mp Etaj: 2 3 Se vinde complet mobilata si utilata, ideala pentru mutare imediata sau investitie. Loc de parcare inclus. Transport public STB la doar ...

1722 EUR/m2 | 36 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila insiruita P+1+M | 5 camere | Zona linistita Soseaua Oltenitei | 133 mp utili
20
1

Vila insiruita eleganta P+1+M | 5 camere | 3 bai | Soseaua Oltenitei ndash; Erou Pantazica Gabriel Descoperiti o proprietate care imbina perfect confortul unei locuinte moderne cu intimitatea unei zone linistite de case, situata in proximitatea Piata Sudului, una dintre cele mai bine conectate zone ...

1353 EUR/m2 | 133 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare in exclusivitate – Apartament 2 camere | langa Metrou  Str  Amurgului 31
20

De vanzare in exclusivitate – Apartament 2 camere | langa Metrou Str Amurgului 31

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 2 camere | Amurgului 31 Metrou Dimitrie Leonida Iti propunem un apartament de 2 camere, cu suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 5, intr-un bloc construit in 2014, dotat cu lift. In acte apare ca mansarda, insa dispune de placa de beton, oferind confort ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

	Studio modern 52 mp, etaj 6 6 cu lift – Biruintei, Metrou Berceni 15min
10

Apartament tip studio de vanzare ndash; Biruintei Studio modern, luminos, situat la doar 15 minute de statia de metrou Berceni. Zona este bine dezvoltata, cu acces rapid la magazine, sali de fitness si restaurante. Ideal pentru cupluri sau investitori. Avantaje: Etaj superior, cu priveliste ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare
13

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare

Metrou Dimitrie Leonida - 12 Minute- Apartament 2 Camere - Mobilat - PArcare De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat si utilat situat in Popesti-Leordeni, la doar 12 minute de metrou. Dispune de o suprafata utila totala dee 54 mp. Se afla la etajul 2 3, fara lift. Imobil finalizat ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida
20

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida

Apartament de 3 camere in exclusivitate, situat pe Strada Drumul Fermei, intr-un imobil construit in 2014, la etajul 3 din 4 (fara lift), ideal pentru cei care cauta un spatiu bine compartimentat intr-o zona linistita. Cu o suprafata de 75 mp, locuinta ofera camere generoase si luminoase, fiind potrivita ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[S.Leordeni] Apartament Studio cu Gradina |
8

[S.Leordeni] Apartament Studio cu Gradina |

Ofer spre vanzare un apartament tip studio in Popesti Leordeni, pe Soseaua Leordeni . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 44.65 mp + teren in proprietate de 73 mp . Se afla la parterul unui imobil cu 3 etaje, construit in anul 2025 . Se vinde mobilat si utilat . Dotari : centrala proprie, ...

2333 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala - 3 camere 2 bai - teren 300mp
7

Casa individuala - 3 camere 2 bai - teren 300mp

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 300 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1604 EUR/m2 | 81 m2

Berceni, Ilfov

Garsonier #259;  Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni  Bloc Premium
5

Garsonier #259; Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni Bloc Premium

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, spatioasa, situata pe Strada Biruintei, la doar cativa pasi de statia de metrou si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator recunoscut pentru constructiile ...

1722 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  decomandat mobilat utilat Premium!!!
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat utilat Premium!!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex - mobilat si utilat complet - 4 camere- panouri fotovoltaice
20

Va propunem spre vanzare un duplex Parter + Etaj + Pod de depozitare, complet mobilat si utilat, ideal pentru o familie care isi doreste confort, eficienta si mutare imediata fara investitii suplimentare. Proprietatea este amplasata pe un teren de 248 mp si beneficiaza de o suprafata utila de 117 mp, ...

1325 EUR/m2 | 117 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV
11

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV

Va prezentam o casa cocheta si eficient compartimentata, situata pe strada asfaltata, cu acces facil si rapid. Detalii proprietate: Suprafata utila: 70 mp Teren: 360 mp 3 camere 1 grup sanitar Pod izolat mansardat ndash; ideal pentru depozitare Casa este racordata la: ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea