Promovat
Vila individuala 126 mp construiti, mobilata și utilată modern Chiajna
17
2

Acasa incepe aici – vila moderna P+1+Pod, gata de mutare, in Chiajna Imagineaza-ti dimineti linistite, seri petrecute in livingul luminos si un loc pe care il poti numi cu adevarat acasa. Aceasta vila moderna, complet mobilata si utilata, este creata pentru cei care isi doresc confort, siguranta si ...

2524 EUR/m2 | 105 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vila individuala -4 camere - teren452
15
4

Vila individuala -4 camere - teren452

Casa moderna,situata intr-o zona linistita,perfecta pentru o famile. Proprietatea ofera un spatiu generos,atat interior cat si exterior si dispune de toate facilitatile necesare pentru un stil de viata confortabil. Este situata intr-un cartier rezidential linistit cu acces facil la scoli,magazine si ...

1279 EUR/m2 | 125 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Casa cochetă la 2 minute de București în Roșu, Chiajna, zonă superbă, 4 camere
13

✨ Casă cochetă | 4 camere | Curte proprie | Roșu, Chiajna – la 2 minute de București ✨ Dacă îți dorești un loc în care să te simți cu adevărat acasă, unde să ai parte de liniște, confort și acces rapid către oraș, această proprietate poate fi alegerea ideală. Situată într-o zonă superbă din Roșu, Chiajna, ...

2590 EUR/m2 | 100 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
Particular Domnesti Ilfov - 6800 mp lotizat.ideal pentru constructia a 12 vile.
1

Particular vand teren in suprafata de 6600 mp,dezmebrat,ideal pentru constructia a 12 unitati locative. Zona in plina dezvoltare,utilitati existente,exista posibilitatea sa fie achizitionat si un alt lot de teren cu suprafata de 6800 mp.

6,800 m2

Domnesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă Individuală Parter   4 Camere | Buftea | Gata de Mutat
10
4

Casă Individuală Parter 4 Camere | Buftea | Gata de Mutat

Buftea zonă liniștită, cu acces rapid către oraș, perfectă pentru familii 4 camere 3 dormitoare + living open space cu bucătărie 2 băi moderne Suprafață utilă: 95 mp Terasă generoasă: 24 mp, ideală pentru relaxare Curte proprie: 318 mp gazon, împrejmuită, 2 locuri de ...

450 EUR/m2 | 318 m2

Buftea, Ilfov

Vand Teren Intravilan Cernica Balaceanca -  toate utilitatile zonei 7

Vand Teren Intravilan Cernica Balaceanca - toate utilitatile zonei

Vand 750 mp teren intravilan Cernica Balaceanca, strada Cismigiului - toate utilitatile zonei. Este obtinut Certificatul de Urbanism si este in curs autorizatia de construire.

750 m2

Cernica, Ilfov

Promovat
3 camere 10 min metrou Leonida
18
5

3 camere 10 min metrou Leonida

Dacă ești în căutarea unui apartament cu 3 camere spațios, modern și gata de mutat, această locuință de pe Strada Drumul Fermei este alegerea perfectă pentru tine Situat la doar 10-12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida, apartamentul îmbină liniștea zonei rezidențiale cu accesul ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere, Militari Residence, Mobilat, Utilat, 65.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 din 8 etaje construit in 2018 cu o suprafata de aproximativ 43 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari ...

1533 EUR/m2 | 43 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, mobilata Utilata in Militari Residence 59.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 24, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 3, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 34 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este ...

1750 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro
5

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Weiner Palada, nr. 12, bl.2 la 3 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la parter, dispunand de o suprafata de 28 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este prevazut ...

1818 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Militari Residence 54.000 euro cu loc de parcare
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera mobilata si utilata. Este situata la etajul 5 din 5 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 6, cu o suprafata totala de 35 mp. Se vinde exact ca in poze si cu loc de parcare intabulat. Pozitie: Situata ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Teren măgurele if 1

Teren măgurele if

Lot 500MP Lot 1000m MĂGURELE STR. FERMEI PREȚ 50 EURO MP

1 Decembrie, Ilfov

Promovat
Strada Miorița - Berceni - Rate 6-12 luni - Oportunitate investitie
5

Nexus Homes va oferă spre vânzare parcele de teren intravilan situate într-o zonă foarte bine poziționată, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. ✔️ Destinație: • Case individuale sau duplexuri • Regim de înălțime: P+1+M ✔️ Suprafață: • 14 loturi între 366 mp și 525 mp • Fronturi generoase ...

366 m2

Berceni, Ilfov

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru
10

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru

Vila 240 mp , teren 500 mp , zona liniștită, strada privata servitute închisă, necesita câteva operațiuni de renovare .Preț 650euro mp preț cu care nu poți construi în acest moment .

650 EUR/m2 | 240 m2

Cornetu, Ilfov

Promovat
5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026
9
4

5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026

2 Camere tip studio Situat pe strada Biruintei 5 Minute metrou Berceni Bloc nou, 2 lifturi 41 mp Etaj 1 din 8 Incalzire in pardoseala + centrala Predare in martie 2026 Pret 77.400eur TVA INCLUS 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

371 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan Buftea, autostrada 0
4
6

Teren intravilan Buftea, autostrada 0

Vand teren intravilan, de 9600 mp, deschidere de 55 ml la doua capete, acces cale ferata, in vecinatatea Eli Park 3, la 80ml de autostrada 0 (noua centura a Bucurestiului), la intersectia dintre A0 si centura orasului Buftea, la granita cu Mogosoaia si Chitila.

9,600 m2

Buftea, Ilfov

Vând teren în zona Măgurele
5

Vând teren în zona Măgurele

Proprietar, ofer spre vânzare un teren cu o suprafaţă totală de 2.440 mp format din 3 parcele (2 parcele cu suprafața de 610m buc și 1 parcelă cu suprafața de 1.220 mp). La prețul de 28.000 euro buc 610 mp + cota parte din drumul de servitute, respectiv parcela de 1.220m la prețul de 35 euro mp, ...

2,240 m2

Pruni, Ilfov

Apartament 3 camere  Militari Residence 73 mp 74.900 Euro
20

Apartament 3 camere Militari Residence 73 mp 74.900 Euro

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere cu o suprafata de 73 mp, complet renovat, incalzire in pardoseala. Dispune de loc de parcare inatabulat si este situat la demisolul unui bloc construit in anul 2017. Locuinta are o suprafata totala de 73 mp si a fost renovat complet, fiind ...

1118 EUR/m2 | 67 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan lângă Hornbach Militari
1

Teren intravilan lângă Hornbach Militari

Teren intravilan 3041 mp, FS 12,67, Domnești (Ilfov), zona comercial-industrială Hornbach Militari

3,041 m2

Domnesti, Ilfov

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris
3
6

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris

Vând 2000 mp intravilan in localitatea Peris anexez schita

2,000 m2

Peris, Ilfov

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov
6
1

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov

Teren extravilan- T39, P757 1 5, comuna Vidra, sat Cretesti, jud Ilfov, strada Prieteniei, la granita cu satul Copaceni. Terenul este intabulat in cartea funciara si are cadastru. Terenul se afla la aproximativ 1500 m de soseaua principala (asfaltata) care leaga Cretesti de Copaceni. Cea mai apropiata ...

Cretesti, Ilfov

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov
10
2

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov

Casa este compusă din 3 dormitoare, living open space cu bucurie complet utilată, două intrări, două holuri, baie utilat. Aproape de aeroportul Otopeni (cca 7 minute), aproape de mall DN 1 (cca 3 minute). Suprafața terenului 409mp, amprenta la sol casa 85mp. Terasa acoperită 40mp, magazie 20mp. Preț ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Dumbraveni, Ilfov

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni
12

Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni

Filado Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti Leordeni pe str. Drumul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2015, bloc curat si scara civilizata, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata totala de aproximativ 56 mp, doua balcoane (unul ...

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 82.500 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, intr un bloc de 7 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 35Bis, cu o suprafata utila totala de 42 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretului cu ...

1964 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea