Promovat
Casă 5 Camere   2 Băi   Mobilată Utilată   5 min Metrou Comuna Berceni
12
2

Casă 5 Camere 2 Băi Mobilată Utilată 5 min Metrou Comuna Berceni

Proprietate rezidențială deosebită, situată fix la intrarea în Comuna Berceni, la doar 5 minute de stația de metrou Tudor Arghezi. Locuința este ideală pentru o familie care își dorește confort, acces rapid către București și liniștea unei zone rezidențiale în plină dezvoltare. Proprietatea dispune de ...

1865 EUR/m2 | 126 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere Horizon City | 2 parcări incluse | Avans 10%
10

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în cadrul ansamblului rezidențial Horizon City, un proiect nou amplasat într-una dintre cele mai dinamice zone din nordul Bucureștiului. Apartamentul este disponibil direct de la dezvoltator, fără comision, fiind potrivit atât pentru locuire, ...

2583 EUR/m2 | 55 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Voluntari, strada linistita pentru o familie care cauta siguranta!
20
1

O casă gândită pentru viața de familie, într-o zonă liniștită din Voluntari Sunt case care impresionează prin dimensiuni și case care conving prin felul în care sunt trăite. Această proprietate din Voluntari aparține celei de-a doua categorii. Amplasă pe o stradă liniștită, cu trafic redus, casa oferă ...

1109 EUR/m2 | 251 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M
9

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M, an 2004l la gri, 250 mp utili, ampreta de 90+19 mp, terasa, necopartimentata, constructie din BCA, si placi beton, gaze, curent,teren 600 mp. O puteti personaliza dupa nevoiile dumneavoastra.

640 EUR/m2 | 250 m2

Saftica, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila   Conac de lux Corbeanca - Paradisul verde
10
12

Vila Conac de lux Corbeanca - Paradisul verde

Propietar Vila noua de Lux, formata din P+1E+Mansarda, 310mp util, finalizata recent, cu piscina de dimensiuni semi-olimpice, situata pe un teren superb de 3.500mp, plin de vegetatie, copaci si pomi de fructe. O casa finisata cu rafinament, cu un design interior modern si elegant, care ofera maximul ...

2711 EUR/m2 | 350 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
5 minute Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat - Parcare
10

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 5 din 5 + pod și beneficiază ...

2459 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere Mobilata Militari Residence 72.900 Euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situata la etajul 3 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Sergent Ilie Petre, nr. 84, cu o suprafata utila totala de 46 mpu. Pozitie: Situata pe strada Sergent Ilie Petre cu iesire foarte ...

1585 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

CASA TIPLA, Racordata! Cu un DORMITOR la PARTER ! Domnești!
20
1

CASA TIPLA, Racordata! Cu un DORMITOR la PARTER ! Domnești!

CASA TIPLA 2025 In Domnești str. Mărțișor 26 Parter + Etaj + Pod PLACA BETON intre etaje ! Racordata la toate utilitățile ! Suprafață Utila Casa ( fără balcoane ) = 135 mp 3 DORMITOARE ( ATENTIE, unul la parter ) 2 BAI ( cabina dus / cada + bideu ) TERASA = 18 mp Camera Tehnica = 5 mp Suprafață ...

1667 EUR/m2 | 135 m2

Domnesti, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence Rezervelor, 51.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 79E, in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 5, intr-un bloc de 5 etaje cu placa de beton deasupra, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 32 mpu, bloc prevazut cu lift. Imobilul este ...

1609 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro
15

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera situata pe strada Rezervelor, nr. 54, in Militari Residence. Este situata la demisol avand o suprafata de 36 mp. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari Residence pe strada Rezervelor. In apropierea apartamentului ...

1468 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniere Mobilata Utilata, Tineretului, 56.000 Euro
18

Garsoniere Mobilata Utilata, Tineretului, 56.000 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata la etajul 4 in bloc de 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe Tineretului, nr. 24 cu o suprafata totala de 29 mp. Imobilul este racordat atat la canalizare cat si la Apa Nova cu asociatie de locatari fara taxa ...

2435 EUR/m2 | 23 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan 838 mp cu casă existentă, deschidere 25,5 m, Str. Parcului nr. 9, Căciulați
2
6

Se vinde teren intravilan cu casă existentă, situat pe Strada Parcului nr. 9, sat Căciulați, într-o locație foarte bună, în mijlocul satului, aproape de toate facilitățile. Proprietatea are o suprafață totală de 838 mp și deschidere generoasă de 25,5 m, fiind potrivită pentru locuire, renovare sau construcția ...

119 EUR/m2 | 838 m2

Caciulati, Ilfov

Snagov-Ghermanesti,440mp.
5

Snagov-Ghermanesti,440mp.

Imobiliar Expert grup va propune spre vanzare un teren de 440 mp, cu deschidere de 23m,cu toate utilitatiile: curent,apa,gaze,amplasat in Ghermanesti la 100 m de Mega Image si scoala. Terenul are autorizatie de constructie( expirata) pentru vila P+1E+M.

440 m2

Ghermanesti, Ilfov

Lipia, 3200mp,D=18m.Orice variante imobiliara/asociere/inchiriere.
3

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un teren de 3200 mp cu deschidere de 18,amplasat in extravilanul satului Lipia-Gruiu. Terenul este ideal pentru depozit , se afla la 2 min. de iesirea in autostrada.

3,200 m2

Lipia, Ilfov

Snagov Plaza, 480 mp.Orice variante imobilare/asociere/inchiriere.
5

Imobiliare Expert Grup va propune spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 480 mp, D=20m,amplasat chiar in spatele complexului Snagov Plaza. Pe teren se poate construi o cladire P+2E+M.

480 m2

Tancabesti, Ilfov

Teren intravilan -comuna Berceni-de vanzare 3 loturi
5
3

Teren intravilan -comuna Berceni-de vanzare 3 loturi

Direct proprietar , ofer spre vanzare 3 loturi de teren intravilan 321 m2 respectiv 320m2 si 320m2 ,strada Primaverii ,800 m de la bulevardul principal sosea pana in dreptul terenurilor !!! Gazele sunt in fata terenului (2 m)curent circa 80 m ,primul are dubla deschidere si este la sosea ! Primul teren ...

Berceni, Ilfov

casa la curte in duplex
10
2

casa la curte in duplex

Casa parter etaj, 4 camere, holuri, bucatarie, 2 bai, spatiu depozitare, terasa Dimensiuni: living 26 mp, camere 17,15, si 12 mp, bucatarie 12 mp, terasa inchisa in lemn 10 mp. Curtea este amenajata cu spatiu inchis pentru cultivat legume, spatiu pt pomi si conifere, spatiu pt flori. Gardul este placat ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Garsoniera decomandata - Parc Drumul Fermei Popesti Oltentei
9
5

Vanzare garsoniera in bloc nou situat pe Drumul Fermei, langa noul Parc Laurentiu Raiciu, in imediata apropiere de soseaua Oltenitei si Noul Campus Scolar Popesti Leordeni. Garsoniera vine la cheie, dotata cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, usi interior si baia mobilata. In imediata apropiere ...

1673 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vând terenuri intra- și extra-vilane Popești-Leordeni
1
14

Vând terenuri intra- și extra-vilane Popești-Leordeni

Mai multe terenuri intra- și extra-vilane Popești-Leordeni.

360 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila de lux, situata in Ciorogarla!
8
1

Vila de lux, situata in Ciorogarla!

Vila de lux complet mobilata si utilata,191 mp construiti si140 mp utili, 800 mp teren, situata in Ciorogarla. Este ideala pentru o familie care cauta liniste, aer curat, dar care vrea sa beneficieze si de un camin confortabil si de bun gust. Spatiul intern generos este structurat astfel: Parter: - ...

2500 EUR/m2 | 140 m2

Ciorogarla, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat Utilat, Militari Residence, 69.900 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Orhideelor, nr. 24, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 in bloc cu 5 etaje, construit in 2018 cu o suprafata de aproximativ 66 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 ...

1059 EUR/m2 | 66 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 51.900 Euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineetului, nr. 24, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2018 cu o suprafata totala de 35 mpu. Imobilul este ...

1622 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Teren investitie
3
4

Teren investitie

Vrei o investitie, este momentul tau ! Teren cu suprafata de 7108 mp, cu deschidere de 26 mp respectiv 28 mp, ambele la drum de acces. Se poate obtine certificat de urbanism pentru categoria dorita: rezidential, industrial, mixt. Se acorda certificatul fiscal pe loc. Facilitati in apropiere.

Tancabesti, Ilfov

Teren intravilan Vlăsia -Moara Vlăsiei,jud.Ilfov, lângă pădure,vedere lac, triplă deschidere
5
9

Proprietar, vând teren intravilan situat in Moara Vlăsiei,jud.Ilfov, într-o zonă liniștită și verde, lângă pădure cu vedere spre lacul din zonă. Suprafața 5800mp Acces: triplă deschidere,cu drum de 4m la ambele capete ale terenului cât și pe toată lungimea lui. Localizare: zonă cu potențial,la aproximativ ...

5,800 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea