Teren de vanzare*Gradistea
15
6

Teren de vanzare*Gradistea

Va prezentam un teren de vanzare aflat in com. Gradistea, jud. Ilfov pe str. Orhideelor nr. 5. Teren intravilan, suprafata 900 mp, deschidere 14m, in apropierea Lacului Caldarusani. Terenul beneficiaza de acces la toate utilitatile necesare: electricitate, gaze naturale, canalizare, apa. Langa acest ...

900 m2

Gradistea, Ilfov

Promovat
Teren Izvorani / Strada Gradinarilor, plan secund
5
4

Teren Izvorani / Strada Gradinarilor, plan secund

Va oferim ocazia de a achizitiona acest teren in suprafata de 523 MP, sutiat in Izvorani. Terenul este ideal pentru constructia unei case unifamiliale. Locatia este una exceptionala, in vecinatatea ariei protejate Padurea Snagov. Acest lot este situat in vecinatate cu alte loturi, oferite spre vanzare ...

523 m2

Izvorani, Ilfov

Promovat
Locuința ideală pentru familie   430 mp teren în cartier rezidențial!
14
7

Locuința ideală pentru familie 430 mp teren în cartier rezidențial!

Vă prezentăm o locuință ideală pentru familie, situată într-un ansamblu rezidențial cu 340 de case, un proiect bine gândit, cu drumuri asfaltate și stație STV fix chiar în fața ansamblului. Detalii locuință: - Regim de înălțime: Parter - Compartimentare: 4 camere, 2 băi - Suprafață teren: 430 mp Facilități ...

1455 EUR/m2 | 110 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Proprietate în EXCLUSIVITATE   Vilă deosebită pe malul apei
14
1

Proprietate în EXCLUSIVITATE Vilă deosebită pe malul apei

Vă prezentăm o proprietate rară pe piață, disponibilă în exclusivitate, ideală pentru cei care caută un refugiu complet, cu deschidere la apă și facilități premium. Construită în 2004, vila dispune de o arhitectură generoasă și o amplasare unică, oferind intimitate și confort absolut. Detalii proprietate Teren ...

1988 EUR/m2 | 327 m2

Izvorani, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence, 69.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 70, in cartierul Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui bloc cu 7 etaje construit in 2022 cu o suprafata de aproximativ 50 mpu. Pozitie: In apropierea apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 70 500 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE, pe strada Ilie Petre, nr. 84, foarte aproape de capatul STB. Apartamentul este situat la etajul 7 al unui bloc de 8 etaje si are o suprafata de aprox 47 mpu. Acesta se vinde mobilat, ...

1500 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Magurele, teren, zona Cargus, 34 mp deschidere, 30 euro mp, ocazie! 9

Magurele, teren, zona Cargus, 34 mp deschidere, 30 euro mp, ocazie!

drum de tara, utilitatile la 100 mp, 4400 mp, deschidere de 34 mp, acte ok, 1 casa construita in zona, detalii suplimentare la telefon

30 EUR/m2 | 4,400 m2

Magurele, Ilfov

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro
19

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere , situat pe strada Rezervelor , nr. 99 , la etajul 2 al unui bloc cu 7 etaje. Apartamentul are o suprafata totala 40 mp, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE pune la dispozitia ...

1831 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence  84.900 Euro
8

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 84.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Weiner Palada, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etaj 5 al unui bloc cu 6 etaje, cu o suprafata de 48 mpu, loc de parcare propriu BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia ...

1769 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Teren extravilan DNCB Pantelimon
3
1

Teren extravilan DNCB Pantelimon

Terenul este situat la șoseaua de centură a Bucureștiului în apropriere de A0 și A3. De asemenea la mică distanță se află și complexul Doraly și diverse reprezentanțe și societăți comerciale. Terenul este chiar în zona unde se modernizează și se extinde centura lângă UM 70 Geniu. Direct proprietar toate ...

36,767 m2

Pantelimon, Ilfov

Teren intravilan 1.217 mp, dublă deschidere, Măgurele Alunișu, Ilfov   35   mp
10
3

Teren intravilan 1.217 mp, dublă deschidere, Măgurele Alunișu, Ilfov 35 mp

Proprietar unic, acte complete teren intravilan de 1.217 mp (929 mp utili + 288 mp drum de acces lat 9,27 m). - Se vând loturile tarlaua 49, parcelele 172 57 + 172 58, situate în Măgurele Alunișu, județ Ilfov. - Fronturi: 29,90 m și 32,00 m dublă deschidere. - Stare actuală: fără utilități ...

1,217 m2

Magurele, Ilfov

Teren intravilan 2000 mp Varteju-Magurele
4
1

Teren intravilan 2000 mp Varteju-Magurele

Proprietatea se afla in zona centrala a satului Varteju, terenul avand 2000 mp, intravilan, construibil, si, in plus, drum de servitute pentru acces la teren. Exista posibilitate de racordare la utilitati (curent electric, apa, canalizare, gaze). Exista posibilitatea extinderii pana la 7000 mp alipind ...

2,000 m2

Varteju, Ilfov

EXCLUSIVITATE-PROIECT Padurea Snagov!Loturi 400-600m2, PUZ rezidential
7
2

Va propunem spre achizitionare in exclusivitate, un loc de vis in inima naturii, unic prin pozitionarea sa in Padurea Snagov, pe strada Brovaliei. Aflat la doar 30 m de Soseaua Snagov (DJ 101B), cuprinde un lot de 25 de parcele cu dimensiuni intre 400 si 600 mp Zona este deservita de liniile STB 447 ...