Promovat
Teren superb 600 mp deschidere la asfalt , 11 m cu adâncime de 45,5, Chiajna
8
1

Oportunitate investitie – Teren 600 mp cu utilitati complete – Strada I.L. Caragiale, Chiajna Va prezentam spre vanzare un teren foarte bine pozitionat, situat pe strada I.L. Caragiale din Chiajna, intr-o zona dezvoltata, predominata de vile noi si constructii moderne. Proprietatea reprezinta o oportunitate ...

600 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Super locatie, padure Rosu, vila în constructie 290 mp , teren 580 mp, Chiajna
20
3

Va propunem o proprietate rara, cu potential deosebit, situata pe strada Toamnei, in zona Rosu–Dudu–Padure, Chiajna — un cadru rezidential select, caracterizat prin liniste, intimitate si proximitatea naturii. Aceasta vila individuala, proiectata cu regim de inaltime P+1+pod locuibil, impresioneaza ...

808 EUR/m2 | 271 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
Domeniu splendid 2500 mp teren pe malul lacului Morii, vila 300 mp, Rosu-Chiajna
20

Domeniu exclusivist pe malul Lacului Morii – resedinta privata cu ponton si teren de tenis EBA Real Estate va prezinta in exclusivitate o proprietate cu adevarat rara, situata pe malul Lacului Morii, in Chiajna – un domeniu privat ce imbina eleganta, spatiul generos si accesul direct la natura. Amplasata ...

5820 EUR/m2 | 256 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
vila individuala prelungirea ghencea-toamnei
5

vila individuala prelungirea ghencea-toamnei

Casă P+1 în fază de proiect, situată pe Strada Toamnei Prelungirea Ghencea, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către București. Ideală pentru familie! Suprafață utilă: aprox. 95 mp Teren: 230 mp, curte proprie Compartimentare: Parter living, bucătărie, baie Etaj 2 dormitoare, baie, balcon Construcție ...

2621 EUR/m2 | 103 m2

Prelungirea Ghencea, Bragadiru, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence, 69.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 70, in cartierul Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui bloc cu 7 etaje construit in 2022 cu o suprafata de aproximativ 50 mpu. Pozitie: In apropierea apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 70 500 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE, pe strada Ilie Petre, nr. 84, foarte aproape de capatul STB. Apartamentul este situat la etajul 7 al unui bloc de 8 etaje si are o suprafata de aprox 47 mpu. Acesta se vinde mobilat, ...

1500 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Magurele, teren, zona Cargus, 34 mp deschidere, 30 euro mp, ocazie! 9

Magurele, teren, zona Cargus, 34 mp deschidere, 30 euro mp, ocazie!

drum de tara, utilitatile la 100 mp, 4400 mp, deschidere de 34 mp, acte ok, 1 casa construita in zona, detalii suplimentare la telefon

30 EUR/m2 | 4,400 m2

Magurele, Ilfov

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro
19

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere , situat pe strada Rezervelor , nr. 99 , la etajul 2 al unui bloc cu 7 etaje. Apartamentul are o suprafata totala 40 mp, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE pune la dispozitia ...

1831 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence  84.900 Euro
8

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 84.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Weiner Palada, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etaj 5 al unui bloc cu 6 etaje, cu o suprafata de 48 mpu, loc de parcare propriu BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia ...

1769 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Teren extravilan DNCB Pantelimon
3
1

Teren extravilan DNCB Pantelimon

Terenul este situat la șoseaua de centură a Bucureștiului în apropriere de A0 și A3. De asemenea la mică distanță se află și complexul Doraly și diverse reprezentanțe și societăți comerciale. Terenul este chiar în zona unde se modernizează și se extinde centura lângă UM 70 Geniu. Direct proprietar toate ...

36,767 m2

Pantelimon, Ilfov

Teren intravilan 2000 mp Varteju-Magurele
4
1

Teren intravilan 2000 mp Varteju-Magurele

Proprietatea se afla in zona centrala a satului Varteju, terenul avand 2000 mp, intravilan, construibil, si, in plus, drum de servitute pentru acces la teren. Exista posibilitate de racordare la utilitati (curent electric, apa, canalizare, gaze). Exista posibilitatea extinderii pana la 7000 mp alipind ...

2,000 m2

Varteju, Ilfov

EXCLUSIVITATE-PROIECT Padurea Snagov!Loturi 400-600m2, PUZ rezidential
7
2

Va propunem spre achizitionare in exclusivitate, un loc de vis in inima naturii, unic prin pozitionarea sa in Padurea Snagov, pe strada Brovaliei. Aflat la doar 30 m de Soseaua Snagov (DJ 101B), cuprinde un lot de 25 de parcele cu dimensiuni intre 400 si 600 mp Zona este deservita de liniile STB 447 ...

500 m2

Snagov, Ilfov

teren intavilan cu absolut toate facilitatile 9

teren intavilan cu absolut toate facilitatile

teren intravilan intre case cu gaze lumina canalizare asfalt si autobuzul de transport comun .Toate sunt in fata terenului.Daca anuntul va intereseaza va rog sunati la numarul afisat mai jos. suprafata este de 6000m2 cu deschidere la un cap de 15m iar la celalalt de32m.