Promovat
Teren Fundeni-Dobroesti- 7500mp
4

Teren Fundeni-Dobroesti- 7500mp

Vanzare teren Fundeni Dobroesti, 7500mp cu deschidere de 23m. Terenul este dreptunghiular cu doua deschideri, la strada Balantei si la Stejarului. Pe ambele strazi exista canalizare.Zona este in plina expansiune imobiliara.

7,500 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Teren logistic, PUZ aprobat, 7,63 ha, platforme + hale 23.396 mp. A0
10

Teren logistic de vânzare – PUZ aprobat, 7,63 ha – Pantelimon, Ilfov | platforme + hale 23.396 mp proiectate Vă propunem spre vânzare un teren cu potențial logistic major, situat în zona de Est a Capitalei, în Pantelimon, Ilfov, cu acces rapid la A0 – noua autostradă de centură București. Terenul are ...

76,322 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence
10
2

Apartament cu 2 camere demisol Militari Residence

Vând apartament cu 2 camere , demisol, Dudu, Ilfov. Apartamentul situat în Militari Residence, pe Strada Tineretului 85 bloc 6, la demisol într-un imobil modern construit în anul 2019, amplasat într-o zonă bine dezvoltată, cu acces rapid către toate facilitățile esențiale ale cartierului. Proprietatea ...

1311 EUR/m2 | 37 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap
3

BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap

Teren cu Autorizatie S+P+6E 126 apartamente - 2 scari - 18 apartamente etaj -scara 1 - 12 apartamente etaj -scara 2 - 6 apartamente etaj Se poate construi imediat - Autorizatie eliberata

4,004 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere mobilat utilat Pollux Residence 77.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat pe strada I.L. Caragiale, nr. 72, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 5, in bloc cu 7 etaje, cu o suprafata de 50 mpu. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Blocul ...

1550 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Ap mobilat utilat Metrou 15 min Gata de mutare!
14
1

Ap mobilat utilat Metrou 15 min Gata de mutare!

Apartamentul se vinde exact cum se vede in poze cu un aer primitor si cu mult bun gust, contorizat individual (apa, gaz, curent, centrala proprie). Apartamentul dispune de un spatiu generos avand o bucatarie de aproximativ 9mp cu toate dotarile necesare. In proximitate regasiti un campus preuniversitar( ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 72,la 1 min de statia STB, in apropiere complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situata la etajul 2, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 53 mpu. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Blocul ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence, 54.900 euro
5

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence, 54.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 24, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 6, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 34 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este ...

1615 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Teren Caldarusani Gradistea stradal 11800mp-Proprietar
3
5

Teren Caldarusani Gradistea stradal 11800mp-Proprietar

Telefonul de contact este cel din poza anunțului de pe pancartă! Exclus agentii imobiliare!! Okazie!!Am cel mai bun pret din zona raportat la pozitia terenului!! DESCHIDERE chiar la DJ 101. Terenul este pozitionat foarte bine stradal!! Se poate trece tot terenul in intravilan!! este o pozitie ideala ...

11,800 m2

Gradistea, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat in Militari Residence 72.500 euro
15

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 27C, langa statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la parter inalt echivalent etajul 1 al unui bloc cu 6 etaje, cu placa de beton deasupra si pod, doua lifturi, cu ...

1450 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence, Mobilat, Utilat, 71.500 euro
9

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Weiner Palada, nr. 14, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la demisolul inalt al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 48 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia ...

1490 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Teren constructie 1000mp Peris Gara. Pozitie deosebita langa padure si lac. Canalizare, apa curenta.
5
8

Vand urgent teren constructie, 1000 mp. Pozitie deosebita, langa gara, padure si lac. situat in planul 2. Are apa curenta, canalizare . Vecini linistiti. Zona de case nivel P. Acces imediat la magazine, farmacie, gara, statie autobuz, po;iclinica, scoala, gradinita si gradinita privata, parc copii. zona ...

1,000 m2

Peris, Ilfov

Teren de vânzare 900mp Afumați Ilfov 68 EUR
2
2

Teren de vânzare 900mp Afumați Ilfov 68 EUR

Teren 450 mp + 450 mp sunt două loturi alăturate. Venind dinspre București spre Urziceni, după ce treceți de Claas (Utilaje Agricole ), prima la dreapta și imediat dreapta pe str. Iasomiei chiar în spate la Claas. Cadastru + intabulare Curent+gaze+canalizare + apă la 100 m distanță, zonă locuită case ...

900 m2

Afumati, Ilfov

Ocazie -apartament 3 camere otopeni  super preț
12
2

Ocazie -apartament 3 camere otopeni super preț

SUPER OCAZIE MOBILAT SI UTILAT Apartament 3 camere mobilat loc de parcare privat. apartamentul este utilat cu materiale de super calitate  3 camere 2 bai balcon bucatarie loc de parcare  etaj 1din 3 bloc nou 2014 suntem mutati in el din august 2017  mobila in cele 3 Camere si bucatarie plus dresingurile ...

1778 EUR/m2 | 90 m2

Otopeni, Ilfov

Vand teren CENTRAL comuna Berceni - 300 mp (direct proprietar)
3