Promovat
Apartament 2 Camere Rodin Residence, Strada Piersicului Fundeni Dobroești
15

Ofertă Promoțională Luna Mai Apartament 2 Camere | Rodin Residence Locație: Strada Piersicului, Fundeni - Dobroești Status: Finalizat (2025), intabulat, predare imediată la cheie Comision: 0% (Direct Dezvoltator Reprezentare Exclusivă) Prețuri și Costuri Apartament (fără TVA): 72.314 Euro Apartament ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dobroești , Dobroesti, Ilfov

Promovat
Proiect Rezidențial de Vile Individuale –Confort, Liniște și Accesibilitate
20

Te invităm să faci parte dintr-o comunitate selectă, într-un proiect rezidențial de vile individuale, situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii care își doresc confort, siguranță și acces rapid la facilități esențiale. Localizare premium – Vilele sunt amplasate strategic, într-o zonă liniștită, ...

1523 EUR/m2 | 174 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apartamente si Garsoniere la 1,5 km de Bucuresti. Direct Dezvoltator, Pret Promotional
8

Vânzare Apartamente Noi Complex Rezidențial Modern cu Finisaje Premium Bucuresti-Dobroești, Ilfov. Visezi la un cămin modern, confortabil și accesibil? Descoperă 6 blocuri de apartamente noi într-un complex rezidențial exclusivist, situat în Dobroești, Ilfov, la doar câteva minute de București. ...

1283 EUR/m2 | 58 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Studio cu Gradina si Loc de Parcare
6

Studio cu Gradina si Loc de Parcare

Spre vânzare – Studio modern, Popești-Leordeni, Str. Amurgului Studio situat la parter/4, într-un bloc din 2016 (cărămidă), cu suprafață de 34 mp+11 mp gradina. Compartimentare eficientă: dormitor + living cu bucătărie open-space Hol spațios Loc de parcare inclus Aproape de complex comercial (magazine, ...

1845 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Cernica la soseaua principala toate utilitatile
10
2

Teren Cernica la soseaua principala toate utilitatile

Teren in Cernica Tanganu, 1840 mp, deschidere 42 m la soseaua principala DJ301, toate utilitatile: gaze, curent,bransament de apa si canal sunt in fata terenului. Terenul este situat intre case noi construite. De la metrou Anghel Saligny (zona comerciala Pallady) pana in fata terenului se fac maxim 10 ...

1,840 m2

Tanganu, Ilfov

Promovat
Ganeasa, cu pozitie exceptionala, langa lac, padure si vile 1075 mp. intravilan
9
3

GANEASA Ilfov Str. Pescariei, la 16 Km. de Mun. Bucuresti, cu pozitie si panorama exceptionala, vanzare 1.075 mp. cu deschidere la drum de 25 m. teren intravilan scos din circuitul agricol in apropiere de Manastirea Pasarea, langa: case, vile, Balta Pasarea si padure.

1,075 m2

Ganeasa, Ilfov

Promovat
Apartament cu 1 Cameră – Ivory Residence, Pipera, Proiect Finalizat!