Promovat
Oportunitate investitie excelenta ! Pantelimon langa Ferma animalelor 4 Ha, deschidere de 200 m.
6
1

UNICAT ! Vanzare 40.000 mp. teren situat in intravilanul Orasului Pantelimon, langa: Ferma Animalelor si noua Baza Sportiva, aprobata de FRF ce va cuprinde, conform proiectului tip al CNI: teren de fotbal cu tribune, teren multifunțional de handbal, volei, tenis, baschet, vestiare, spații verzi ...

40,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Casa individuala 4 camere - 2 bai - 455 mp teren
10
3

Casa individuala 4 camere - 2 bai - 455 mp teren

Descoperă confortul unei locuințe moderne, perfect adaptată stilului de viață contemporan. Situată într-o zonă rezidențială liniștită, această casă oferă un echilibru ideal între spațiu, funcționalitate și intimitate totul într-un ambient sigur și prietenos pentru întreaga familie. Caracteristici principale: Suprafață ...

1390 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Spațiu comercial parter bloc, 33.9mp,  bloc nou,  TINERETULUI - CHIAJNA
15
8

Spațiu comercial parter bloc, 33.9mp, bloc nou, TINERETULUI - CHIAJNA

De vânzare un spațiu comercial - 33.9, mp. Pretul spatiului are deja inclus TVA de 21% și este de 55000 euro. Spatiul este ideal pentru business-uri mici la început de drum, cu posibilitatea de personalizare interioara la cheie, au toate utilitățile, predare la cheie . Mentionam ca suntem reprezentantii ...

1622 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Casa individuala cu spatiu comercial in centru Popesti Leordeni
20
2

Va propunem la vanzare o casa impresionanta in curte proprie, cu teren de 480mp An constructie 2002 Suprafata utile 127 mp la care se adauga un spatiu comercial de 25 mp cu grup sanitar si beci Regim de inaltime P+M 2 centrale termice (una pe etaj) 6 camere ( 5 dormitoare + 1 living) 2 bai Casa ...

2795 EUR/m2 | 127 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa pasiva 3 camere
6
2

Casa pasiva 3 camere

Vand casa noua, pasiva, 70 mp locuibil,+250 mp teren, living+ 2 dormitoare, incalzire in pardoseala, pompa de caldura, zona linistita,Cretesti, zona comunei Berceni, Bucuresti-Ilfov.

1812 EUR/m2 | 69 m2

Cretesti, Ilfov

Com. Cernica, Balaceanca
1
7

Com. Cernica, Balaceanca

Vând în com. Cernica, sat Bălăceanca (la intrare), 2 terenuri intravilane, alăturate, langa Dâmbovița de : 2120 mp (17x140), Tarla 42, P 352/1/3 și 2500 mp (20x 130), Tarla 42, P 352/1/4. Preț 25 Euro /mp

Balaceanca, Ilfov

Vand parcele intravilan Clinceni-Ordoreanu
3
16

Vand parcele intravilan Clinceni-Ordoreanu

Vand 3 terenuri intravilan, tarlaua 59, parcela 256 2 conform imaginilor din satelit, avand fiecare suprafata de 662mp-construibili si respectiv 105.95mp-parte indiviza aferenta din drumul de acces, intre padure si raul Arges. Pret per mp 20 euro - negociabil Pret per bucata parcela - 15.360 eur ...

768 m2

Clinceni, Ilfov

Teren otopeni cartier ferme
3
2

Teren otopeni cartier ferme

800 m, cadastru intabulare, curent, gaze si apa la 20 m de teren unde sunt case construite, accesul la teren se face pe drum de servitute.

Otopeni, Ilfov

Teren Copaceni Ilfov
3
10

Teren Copaceni Ilfov

Vand teren intravilan in Copaceni-Ilfov,langa Arges,zona frumoasa,suprafata 752 mp Pret 32 euro mp Pentru detalii la telefon

752 m2

Copaceni, Ilfov

Vând teren pentru construire casă
9
5

Vând teren pentru construire casă

Vând teren de 1811 mp, în intravilanul comunei Clinceni, situat pe strada Sabarului și iesire la râul Sabar. Locul este superb, cu foarte multă vegetație: salcami, nuci vita de vie. Localitataea este în plină dezvoltare, cochetă și curată. Există școli, grădinițe, after school, liceul cu program sportiv ...

Clinceni, Ilfov

Vila cartier green city
10
6

Vila cartier green city

Vând vila ultramodernă in cartierul rezidential Green City, aflat la ieșirea din 1 Decembrie, Ilfov, 15 minute de statia de metrou Eroii Revoluției. Vila este dotată și utilata modern Centrala proprie 3 Aere condiționate Pereți izolați Cada jacuzzi Internet fibra optica Rulouri aluminiu la geamuri Terasa Beton ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

1 Decembrie, Ilfov

Teren Popesti Allegria
4
5

Teren Popesti Allegria

Vand teren Popesti Allegria, Strada Constructorilor (perpendicular pe str Victoriei), 539 mp, deschidere 20 mp, toate utilitatile (gaze, apa curenta, canalizare, internet cu fibra optica). Terenul este situat intre case. Accesul din Bucuresti este foarte facil, odata cu noul pasajul peste centura.

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera in Pollux Residence, mobilata, Utilata, 48.900 Euro
14

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata pe strada I.L Caragiale, nr.72 in Pollux Residence. Garsoniera se afla la demisol inalt echivalent parter intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv ...

1630 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 3 camere, cu centrala termica, loc de parcare inclus in pret, 2 dormitoare
5

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, cu centrala termica, loc de parcare inclus in pret, 2 dormitoare, bucătărie open space, situat in loc linistit cu zona de case cu regim mic de inaltime, pe strada Bateriei, la doar câteva minute de Șoseaua Olteniței. Locuința este amplasată într-un imobil ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera, Mobilata, utilata in Militari Residence 76.500 euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera situata pe strada Tineretului, nr. 95, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situata la etajul 2 unui bloc cu 6 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 42 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune ...

1821 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Vila Individuala Otopeni   Zona Lidl | 6 Camere (5 Dormitoare) | 223 mp Utili | Potential Business
9

Vila Individuala Otopeni Zona Lidl | 6 Camere (5 Dormitoare) | 223 mp Utili | Potential Business

Va propunem spre vanzare o proprietate spatioasa si versatila, situata strategic in Otopeni, imediat in spatele magazinului Lidl. Aceasta vila individuala (P+1, constructie 2008) impresioneaza prin suprafata utila totala generoasa de 223 mp si prin compartimentarea ideala pentru o familie numeroasa sau ...

2018 EUR/m2 | 223 m2

Otopeni, Ilfov

Apartament 2 camere Mobilat, Utilat in Militari Residence 75.900E
7

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Rezervelor, nr 27C in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 1 al unui bloc cu 8 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 49 mpu, complet mobilat si utilat. BENEFICII: Este ...

1549 EUR/m2 | 49 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence, Mobilat Utilat 76.500 euro
8

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 56, in Militari Residence. Apartamentul se afla la parter inalt echivalent etajul 1 in bloc cu 8 etaje construit in 2019 cu o suprafata de aproximativ 50 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia ...

1530 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camere Militari Residence Mobilat 62 mp 92.500 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere, situat pe strada Ilie Petre, nr. 86, bl. 2, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la etajul 3, al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 62 mp. BENEFICII: Complexul ...

1850 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 72,la 1 min de statia STB, in apropiere complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situata la etajul 2, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 53 mpu. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Blocul ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera Militari Residence Mobilata,Utilata 51.500 Euro
20

Garsoniera Militari Residence Mobilata,Utilata 51.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzareGarsoniera, situat pe strada Tineretului, nr. 79H, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Garsoniera se afla la parter, al unui bloc cu 5 etaje, cu o suprafata de 35 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune ...

1471 EUR/m2 | 35 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere,  Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro
8

Apartament 2 camere, Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Weiner Palada, nr. 12, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisolul unui bloc de 8 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 38 mpu. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea ...

1471 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Teren extravilan Lipia Ilfov
5
4

Teren extravilan Lipia Ilfov

Vând teren extravilan cu suprafața de 7200mp în Lipia Ilfov situat între sat și pădure.

Lipia, Ilfov

Garsoniera de vanzare
9

Garsoniera de vanzare

Proprietar vand garsoniera mobilata si utilata modern, in Complexul Rezidential Cosmopolis. Garsoniera are centrala proprie si incalzire in pardoseala. Se vinde mobilata si utilata, asa cum putem vedea in fotografii. Cartierului Rezidential Cosmopolis este pozitionat in partea de Nord a Bucurestiului ...

2607 EUR/m2 | 28 m2

Stefanestii de Jos, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea