Promovat
Casă de locuit/vacanță cu livadă, la marginea pădurii — Lipia
20
1

Proprietate situată în Lipia, într-o zonă liniștită aflată la marginea pădurii, ideală atât ca locuință permanentă, cât și ca reședință de vacanță. Structura casei Casa dispune de parter și etaj, beneficiind suplimentar de spațiu de depozitare la pivniță și pod. În curte se află și o magazie, utilă ...

1261 EUR/m2 | 142 m2

Lipia, Ilfov

Promovat
Garsoniera decomandata - Parc Drumul Fermei Popesti Oltentei
9
5

Vanzare garsoniera in bloc nou situat pe Drumul Fermei, langa noul Parc Laurentiu Raiciu, in imediata apropiere de soseaua Oltenitei si Noul Campus Scolar Popesti Leordeni. Garsoniera vine la cheie, dotata cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, usi interior si baia mobilata. In imediata apropiere ...

1673 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Ofertă Specială Pipera | 3 Camere + 2 Parcări Subterane Incluse | Avans 10%
12

Horizon City – Pipera este un mini-oraș modern în inima zonei de nord a Bucureștiului, cu apartamente luminoase, balcoane generoase, spații verzi și facilități complete pentru un stil de viață confortabil. Proiectul oferă parcări subterane Klaus, acces rapid la metrou, centre comerciale, școli și clinici, ...

2820 EUR/m2 | 69 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Studio superb 47mp, bloc nou , stradal, Ilie Petre, Chiajna
10

Studio superb 47mp, bloc nou , stradal, Ilie Petre, Chiajna

Apartament premium in bloc nou-finalizare decembrie 2026|Comision0%.Descopera un proiect rezidential modern,conceput pentru confort si calitate superioara,situat intr-un imobil nou cu regim de inaltimeP+6,dotat cu lift Schindler. Studio: 43,81mp-pret 68.200EUR(TVA inclus).Constructie si finisaje premium:Structura ...

1557 EUR/m2 | 44 m2

Chiajna, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren intravilan
1

vand teren intravilan

terenul este situat in sat Merii Petchii str.Brazilor nr.35 (DJ101B),vis-a-vis de biserica adventista,suprafata 2369 mp,front stradal 15m,pret 20E mp

Merii Petchii, Ilfov

Teren 1140mp intravilan  Domnesti, Ilfov
10
7

Teren 1140mp intravilan Domnesti, Ilfov

De vanzare 2 terenuri INTRAVILANE in Domnesti: 1140mp si 1144mp Lot 1 și Lot 4- vezi poza Pret: 45 mp - usor negociabil Intersectia str Plopului cu str Duculescu - PROPRIETAR, taxe la zi; - strada asfaltata; iluminat stradal - curent, gaze, acces auto facil Teren intravilan Domnesti Utilitati: ...

1,140 m2

Domnesti, Ilfov

Vila Individuala de Lux in Corbeanca – Zona Parc | 160 mp Utili si Curte de 495 mp
20

Excelenta prin experienta, va prezentam o vila individuala moderna situata in Corbeanca ndash; zona Centru, in apropiere de parc, intr-o locatie linistita si apreciata pentru confort, intimitate si acces rapid catre Bucuresti. Proprietatea, construita in anul 2022 din caramida Porotherm, impresioneaza ...

Corbeanca, Ilfov

Casa 1.200 mpc cu teren 1.700 mp in Pantelimon - Cernica, reducere de 29.000 euro
7
14

PRET EVALUARE PROPRIETATE 310.000 EURO. REDUCERE 30.000 EURO PENTRU CONTRACT SAU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 31 MARTIE. PRET FINAL 280.000 EURO. Vand proprietate situata in Pantelimon - Cernica formata din teren 1700 mp cu deschidere 28 ml direct la strada Plantelor si o constructie la rosu S+P+E+M ...

280 EUR/m2 | 1,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
23

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 15.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 115.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

434 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

2ha cu 57m deschidere la centura Bucurestiului zona Popesti Leordeni
1
4

Terenul are iesire directă la centura Bucurestiului, zona Popesti Leordeni. Suprafata totala: 20000(cu posibilitate de suplimentare) Front stradal: 57. Utilitati: apa, canalizare, curent, gaz.

20,000 m2

Popesti – Leordeni, Popesti-Leordeni, Ilfov

Vând teren agricol jilava ilfov
1
2

Vând teren agricol jilava ilfov

Teren extravilan 15400 m cu deschidere 36 m , cadastru , 150 m de șoseaua nouă din drumul binelui spre jilava . Ideal investiți

15,400 m2

Jilava, Ilfov

Teren Chiajna, Rosu, intrarea Nicolae Iorga, 800 mp
10
8

Teren Chiajna, Rosu, intrarea Nicolae Iorga, 800 mp

Teren cu suprafata de 800mp, Intrarea Nicolae Iorga spre strada Viilor, deschidere 49 m, POT 35%, CUT 1.25, certificat urbanism P+2E, gaze, curent.

800 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
Super oferta, garsoniera de vanzare, bloc 2021, 44 mp, cu loc parcare si boxa, in Dobroesti, Fundeni
20
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Dobroesti, Ilfov

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure
5
1

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure

Proprietar, vand teren 1000m2, in marginea padurii Teghes, acces dublu din str.Dambovitei la str. Olteni (padure) 40 m2. Drum de servitute cu latime de 9m. Din drumul de servitute revine proprietatii doar 4,5 m, acesta fiind alaturat proprietarului invecinat, care a cedat si el aceasi latime pentru ...

Teghes, Ilfov

De vanzare teren ideal constructie casa.
1

De vanzare teren ideal constructie casa.

De vanzare teren 1000 mp pentru constructie casa (stradal cu toate utilitatile in fata porti).Are doua iesiri.Principala 14ml cu iesire la strada Sperantei si 1ml cu iesire in strada Atomistilor de unde se poate racorda la toate utilitatile. ROG A SUNA DUPA ORA 17

1,000 m2

Magurele, Ilfov

Vanzare 2 loturi teren extravilan 10.000 mp. / 6.800 mp. comuna Ciorogarla 16

Vanzare 2 loturi teren extravilan 10.000 mp. / 6.800 mp. comuna Ciorogarla

Vanzare 2 loturi teren exravilan 10.000 mp. si 6.800 mp. comuna Ciorogarla, cadastru, intabulare, pret 6 euro/mp. discutabil. Tel:

Ciorogarla, Ilfov

Vand teren intravilan arabil
4
4

Vand teren intravilan arabil

Vand teren intravilan arabil, case construite in vecinatate, curent electric, in Peris , intrare din strada Sfantul Stefan pe strada Piersicariei. Terenul are 1500 mp total cu deschidere de 4,13 m.

1,500 m2

Peris, Ilfov

Vilă Individuală Drumul Dobroești Fundeni mobilată și utilată complet
20
1

Vilă Premium P+1+M | Fundeni - Drumul Dobroești Comision 0% | Ofertă Exclusivă Wow Me Real Estate | Suprafață utilă: 210 mp (245 mp construiți) Teren: 313 mp (deschidere 15 ml) Compartimentare: 5 camere, 4 băi An construcție: 2023 Panouri solare: 15 kW cu invertor Huawei Sistem încălzire: Pompă de ...

1667 EUR/m2 | 210 m2

Dobroesti, Ilfov

Vila in duplex I 4 camere I complex rezidential I 2 locuri de parcare I 0% com.
20
2

Intr-o zona linistita si bine dezvoltata din Otopeni, te asteapta ultima casa disponibila dintr-un ansamblu rezidential deja finalizat, cu toate bransamentele realizate si fara costuri ascunse de mentenanta. Este genul de loc in care ajungi rapid din Bucuresti, dar unde simti imediat diferenta de ritm. ...

1917 EUR/m2 | 120 m2

Otopeni, Ilfov

Vând casa comuna Berceni
1

Vând casa comuna Berceni

Casa pe teren de 400 m.p. cu etaj si pod mansardat, 150 m.p., 5 camere, 2 bai, terasa, încălzire in pardoseala, paratrăsnet, zona f.linistita strada Fluturilor. Preț 180000 euro negociabil!

1200 EUR/m2 | 150 m2

Berceni, Ilfov

Vand ap.cu 2 cam.in Bragadiru Ilfov lângă leroy merlin
10
2

Vand ap.cu 2 cam.in Bragadiru Ilfov lângă leroy merlin

Vand ap.cu 2 camere decomandat,60mp.,partial mobilat,renovat totul nou,et.3 lift,spațios,bucătărie mare,balcon mare închis cu termopan, în rand cu livingul este o camera denumită in acte logie, separată cu usi glisante de termopan cu geamuri de sticla pe care majoritatea din bloc au facut o bucatarie ...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Oraș Popești-Leordeni, teren, zona industriala cu utilitati
7
1

Oraș Popești-Leordeni, teren, zona industriala cu utilitati

Orașul Popești-Leordeni, va propunem spre vanzare 3 loturi de teren. Situat în regiunea industrială, beneficiază de toate utilitățile necesare(apa,gaze,electric). Suprafața totală a terenului are o lungime de 3000 metri, iar fiecare lot dispune de o lățime de 847 metri. Acte pregatite pentru vanzare! Pentru ...

6,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vand teren in Domnesti strada salciei
3
1

Vand teren in Domnesti strada salciei

Vand teren intravilan in comuna domnesti ,ilfov pe strada salciei terenul avand o suprafata totala de 6288 m.p. si deschidere 25 de m la ambele capete

Domnesti, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea