Promovat
De vanzare teren 5000mp, intravilan, Glina-Strada Rasaritului. Pret: 22 euro mp.
6
3

Particular, vand teren 5000 mp in comuna Glina-Strada Rasaritului, intravilan-constructii in apropiere, toate utilitatile (curent,gaze,apa,canal) are forma dreptunghiulara cu deschidere 20m (se poate lotiza). .

5,000 m2

Glina, Ilfov

Promovat
Oportunitate investitie excelenta ! Pantelimon langa Ferma animalelor 4 Ha, deschidere de 200 m.
6
1

UNICAT ! Vanzare 40.000 mp. teren situat in intravilanul Orasului Pantelimon, langa: Ferma Animalelor si noua Baza Sportiva, aprobata de FRF ce va cuprinde, conform proiectului tip al CNI: teren de fotbal cu tribune, teren multifunțional de handbal, volei, tenis, baschet, vestiare, spații verzi ...

40,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Casa individuala moderna in ansamblu Comuna Berceni
17
3

Casa individuala moderna in ansamblu Comuna Berceni

Casă modernă în ansamblu rezidențial Comuna Berceni, Str. Matei Basarab Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-un ansamblu de case nou construit, într-o zonă liniștită și ideală pentru familii pe strada Matei Basarab, în comuna Berceni. Suprafață totală teren: 329 mp Suprafață ...

1375 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Ofertă Specială Pipera | 3 Camere + 2 Parcări Subterane Incluse | Avans 10%
12

Horizon City – Pipera este un mini-oraș modern în inima zonei de nord a Bucureștiului, cu apartamente luminoase, balcoane generoase, spații verzi și facilități complete pentru un stil de viață confortabil. Proiectul oferă parcări subterane Klaus, acces rapid la metrou, centre comerciale, școli și clinici, ...

2820 EUR/m2 | 69 m2

Voluntari, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere Mobilata Militari Residence 72.900 Euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situata la etajul 3 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Sergent Ilie Petre, nr. 84, cu o suprafata utila totala de 46 mpu. Pozitie: Situata pe strada Sergent Ilie Petre cu iesire foarte ...

1585 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence Rezervelor, 51.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 79E, in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 5, intr-un bloc de 5 etaje cu placa de beton deasupra, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 32 mpu, bloc prevazut cu lift. Imobilul este ...

1609 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, Militari Residence, Mobilat, Utilat, 65.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 din 8 etaje construit in 2018 cu o suprafata de aproximativ 43 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari ...

1533 EUR/m2 | 43 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, Mobilat, Utilat Militari Residence 66.900 euro
12

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Salcamilor nr. 21, in Militari Residence. Apartamentul se afla la parterul unui bloc de 4 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 44 mpu. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea si in ...

1520 EUR/m2 | 44 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 51.900 Euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineetului, nr. 24, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2018 cu o suprafata totala de 35 mpu. Imobilul este ...

1622 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Voluntari, strada linistita pentru o familie care cauta siguranta!
20
1

O casă gândită pentru viața de familie, într-o zonă liniștită din Voluntari Sunt case care impresionează prin dimensiuni și case care conving prin felul în care sunt trăite. Această proprietate din Voluntari aparține celei de-a doua categorii. Amplasă pe o stradă liniștită, cu trafic redus, casa oferă ...

1109 EUR/m2 | 251 m2

Voluntari, Ilfov

Teren 5000 mp -  Bragadiru, strada Ghidigeni 20

Teren 5000 mp - Bragadiru, strada Ghidigeni

Propietar vand teren 5000 mp, intravilan - construibil. Oras Bragadiru,.strada Ghidigeni. Are iesire la asfalt , utilitatile fiind la strada. Se poate ajunge usor la, sos de Centura, Prelungirea Ghencea, Calea Rahovei. In apropierea terenului sunt statii STB, spre Bragadiru, Rahova, Prelungirea Ghencea. ...

Bragadiru, Ilfov

Proprietar | Teren 5000 mp Afumați - Str. Trandafirului | Utilități | Ideal Hală   Depozit
5

Proprietar | Teren 5000 mp Afumați - Str. Trandafirului | Utilități | Ideal Hală Depozit

Oferim spre vânzare o suprafață generoasă de 5000 mp situată într-o zonă în plină expansiune logistică și rezidențială din localitatea Afumați, județul Ilfov, pe Strada Trandafirului. Proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă pentru un plasament sigur de capital sau pentru dezvoltarea unui proiect ...

5,000 m2

Afumati, Ilfov

Teren de vanzare 10

Teren de vanzare