Promovat
Casă nouă | 6 camere | 164 MPU | Corbeanca
20

Casă nouă | 6 camere | 164 MPU | Corbeanca

Vă prezentăm în exclusivitate spre vânzare o casă individuală nou construită, finalizată în 2025, situată într-o zonă rezidențială liniștită și apreciată din Corbeanca. Proprietatea este amplasată pe un teren de 469 mp, cu deschidere de 17 ml, și dispune de o suprafață utilă ...

2427 EUR/m2 | 164 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Teren intravilan -Domnesti Ilfov-proprietar
2
15

Teren intravilan -Domnesti Ilfov-proprietar

Direct proprietar vand 6 loturi teren, localitatea Domnesti. Suprafata lot 600m-cadastrat si intabulat fiecare lot Pret 25000eur lot

Domnesti, Ilfov

Promovat
Penthouse 4 camere 105 mp, terasă 108 mp superb, Orhideelor, Chiajna
18
2

Penthouse exclusivist de vanzare – Strada Orhideelor-Chiajna Va propunem spre vanzare un penthouse superb, cu o suprafata utila de 105 mp, completat de o terasa spectaculoasa de 107 mp, total 212,7 mp construiti, ideala pentru relaxare, evenimente private sau amenajare lounge. Apartamentul este decomandat, ...

1700 EUR/m2 | 105 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Vila superba in Paradisul Verde
10
2

Vila superba in Paradisul Verde

O casa design superba, la cheie, in care doar va aduceti hainele. Se vinde la cheie complet mobilata si utilata, cu piscina in Complexul Paradisul Verde strada Paradisul Florilor. Proprietatea dispune de o curte de 700mp. Locuinta este dispusa pe două niveluri, beneficiind de o circulatie inteligenta ...

2722 EUR/m2 | 198 m2

Corbeanca, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren cu iesire la lac si autostrada Branesti,Vadul anei,ilfov
9
2

Teren intravilan cu suprafata de 2163 langa pod Vadul Anei,Branesti,la 12 minute pe autostrada pe Bucuresti. Terenul are intrare in panta cu deschidere de 11 metri,apoi se largeste pana la 18.8,suprafata plata unde se pot construi locuinte,in dreptul celeilalte case din poze sau oriunde pe suprafata ...

Vadu Anei, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 70 500 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE, pe strada Ilie Petre, nr. 84, foarte aproape de capatul STB. Apartamentul este situat la etajul 7 al unui bloc de 8 etaje si are o suprafata de aprox 47 mpu. Acesta se vinde mobilat, ...

1500 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence, 69.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 70, in cartierul Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui bloc cu 7 etaje construit in 2022 cu o suprafata de aproximativ 50 mpu. Pozitie: In apropierea apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

11

1500 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Magurele, teren, zona Cargus, 34 mp deschidere, 30 euro mp, ocazie! 9

Magurele, teren, zona Cargus, 34 mp deschidere, 30 euro mp, ocazie!

drum de tara, utilitatile la 100 mp, 4400 mp, deschidere de 34 mp, acte ok, 1 casa construita in zona, detalii suplimentare la telefon

30 EUR/m2 | 4,400 m2

Magurele, Ilfov

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro
19

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere , situat pe strada Rezervelor , nr. 99 , la etajul 2 al unui bloc cu 7 etaje. Apartamentul are o suprafata totala 40 mp, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE pune la dispozitia ...

1831 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence  84.900 Euro
8

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 84.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Weiner Palada, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etaj 5 al unui bloc cu 6 etaje, cu o suprafata de 48 mpu, loc de parcare propriu BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia ...

1769 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Teren extravilan DNCB Pantelimon
3
1

Teren extravilan DNCB Pantelimon

Terenul este situat la șoseaua de centură a Bucureștiului în apropriere de A0 și A3. De asemenea la mică distanță se află și complexul Doraly și diverse reprezentanțe și societăți comerciale. Terenul este chiar în zona unde se modernizează și se extinde centura lângă UM 70 Geniu. Direct proprietar toate ...

36,767 m2

Pantelimon, Ilfov

Teren intravilan 2000 mp Varteju-Magurele
4
1

Teren intravilan 2000 mp Varteju-Magurele

Proprietatea se afla in zona centrala a satului Varteju, terenul avand 2000 mp, intravilan, construibil, si, in plus, drum de servitute pentru acces la teren. Exista posibilitate de racordare la utilitati (curent electric, apa, canalizare, gaze). Exista posibilitatea extinderii pana la 7000 mp alipind ...

2,000 m2

Varteju, Ilfov

teren intavilan cu absolut toate facilitatile 9

teren intavilan cu absolut toate facilitatile

teren intravilan intre case cu gaze lumina canalizare asfalt si autobuzul de transport comun .Toate sunt in fata terenului.Daca anuntul va intereseaza va rog sunati la numarul afisat mai jos. suprafata este de 6000m2 cu deschidere la un cap de 15m iar la celalalt de32m.

Magurele, Ilfov

TEREN BRAGADIRU- REZIDENTIAL COMERCIAL
3

TEREN BRAGADIRU- REZIDENTIAL COMERCIAL

EXCLUSIVITATE - Teren 7.327 mp, Bragadiru, dubla deschidere 120 ml - ideal rezidential comercial Se ofera spre vanzare in exclusivitate teren situat in Bragadiru, zona strada Gladiolelor, intr-o arie aflata in continua dezvoltare, cu acces facil catre Bucuresti si infrastructura in expansiune. Proprietatea ...