Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat | Predare August 2026 | Str. Piersicului nr. 10
10

Apartament 2 camere decomandat, 55,6 mp, etaj 1, situat într-un complex rezidențial cu circuit închis și acces controlat cu barieră auto, ideal pentru confort și liniște. Locuința este construită pe structură din beton armat, cu zidărie BCA, șapă și tencuială mecanizată, 3 straturi de glet, amorsă ...

1489 EUR/m2 | 56 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Case de vanzare Tunari
8

Case de vanzare Tunari

Va ofer spre vanzare 2 case tip duplex, construita pe parter, cu 3 camere, in Tunari, aproape de zona centrala, pe o strada foarte linistita, intr-o zona rezidentiala noua deosebita, locatie ideala pentru un stil de viață liniștit, relaxat si confortabil. Ideal pentru familii care își doresc confort, ...

2373 EUR/m2 | 75 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
2 Camere Modern | 61 mp | Tunari Resort Residence
5

2 Camere Modern | 61 mp | Tunari Resort Residence

Îți prezentăm un apartament modern, situat în Tunari, pe Str. 1 Decembrie, în cadrul complexului rezidențial Tunari Resort Residence – un ansamblu liniștit, cu acces securizat prin barieră și atmosferă de refugiu urban. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 61 mp • Etaj: 3 din 3 • Compartimentare ...

2415 EUR/m2 | 62 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat, etaj 1, mutare imediata, Sos. Olteniței, LIDL
6

Apartament in ansamblu rezidential, MOBILAT SI UTILAT COMPLET, amplasat intr-o zona unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinita, parc, scoli, supermarket, farmacie, stomatologie, centre comerciale si supermarketuri-uri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Infrastuctura este completa, racordarea ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - Fundeni Dobroesti
5

Apartament 2 camere - Fundeni Dobroesti

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și luminos cu 2 camere, având o suprafață de 59 mp, situat pe o stradă cu multiple facilități, ideal pentru familie sau investiție. PARCARE INCLUSĂ. Apartamentul dispune de: living generos - open space 1 dormitor 1 baie bucătărie centrala propie Balcon inchis Lift Facilități ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Dobroesti, Ilfov

Loturi pentru case Dobroesti - Ilfov
2
2

Loturi pentru case Dobroesti - Ilfov

Teren percelat intravilan pentru case -de la 250 e mp -parcele de 300-700mp -zona Dobroesti-Ilfov -magazine, școli, grădinițe in imediata apropiere -bazin de inot si teren de sport -Mega - Mall la 10 min cu mașina

300 m2

Dobroesti, Ilfov

Vanzare teren intravilan Magurele Ilfov 2

Vanzare teren intravilan Magurele Ilfov

Vand teren intravilan in Magurele-Varteju tarlaua 185 parcela 666 8 ,7.500mp deschidere 18,40m aproape de padurea Varteju aproape de viitoarea Autosrtada 0 a capitalei ID anunt NPT01

Magurele, Ilfov

Apartament 2 camere ,Prelungirea Ghencea
10
3

Apartament 2 camere ,Prelungirea Ghencea

Adresa este Prelungirea Ghencea 35d ,vis-a-vis de sect. 6 (vezi poza anunț) Nu confundați cu apartamentele din zona, Sos. Alexandriei ! Constructie 2018 48m2 Parter semiînaltat (este aproape et.1 ) Se vinde ca in poze ,mobilat si cu AC (in garantie) Apartamentul se afla pe Prelungirea Ghencea, langa ...

1604 EUR/m2 | 48 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând teren Moara Vlasiei
2
3

Vând teren Moara Vlasiei

Teren intravilan, neîmprejmuit. Utilități în strada 1800 mp L 54 m L 33 m

1,800 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Teren intravilan in Loc 1DECEMBRIE Ilfov
8

Teren intravilan in Loc 1DECEMBRIE Ilfov

Vând teren intravilan, in Loc 1DECEMBRIE Ilfov, ideal pentru construcție, situat pe strada Tineretului la aproximativ 3km de autostrada A0. Zonă în plină dezvoltare,cu construcții noi (vile,imobile moderne, blocuri) , în imediata apropiere. Suprafața 1900mp, utilități disponibile, acces facil, ideal ...

1,900 m2

1 Decembrie, Ilfov

Vând teren Popești Leordeni
5
1

Vând teren Popești Leordeni

Proprietar vând teren extravilan în suprafață de 75.000 mp cu deschidere de 165 m la DN 4 ( Bucureati-Oltenita) Tarlaua 30 pe teritoriul localității Popești Leordeni. Toate utilitățile la teren. Terenurile vecine au intrat în intravilan prin PUZ. Prețul este de 25 Euro pe mp NEGOCiABIL.

75,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 86, la 1 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 2, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 45 mpu. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Vand teren intravilan 2300 mp, vis-a-vis de primaria Ghermanesti-Snagov. 28 Euro/mp. 12

Vand teren intravilan 2300 mp, vis-a-vis de primaria Ghermanesti-Snagov. 28 Euro/mp.

Teren intravilan 2300 mp, deschidere 10 ml, toate utilitatile la 50 metri, acces din ambele capete ale terenului, asfalt. Scoala, gradinita, farmacie, MegaImage, etc intersectia soselei Snagov cu strada unde este terenul.

Drumul Taberei, Snagov, Ilfov

18

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 85, la 5 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 1, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 46 mp. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 2 camere, Mobilat, Utilat, Sector 6, 82.500 Euro
9

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat la etajul 1 in bloc cu 8 etaje, in sectorul 6, drumul Cirorogarla 371C, cu o suprafata utila totala de 48 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe drumul Ciorogarla cu iesire foarte rapida spre bld. Uverturii, ...

1719 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat  79.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1737 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

5000mp teren intravilan Dobroesti
5

5000mp teren intravilan Dobroesti

Primul proprietar detin titlu de proprietate in Tarlaua 30, parcela 811 pentru 5000mp teren intravilan situat intre str. Caisului si str. Stejarului Tote utilitățile sunt la capete. Se mai pot alipi unu, două sau trei loturi cu aceleași dimensiuni.

5,000 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Berceni - Casa individuala P+1E | Primaverii - 4 cam - Teren 385 mp
20
1

Nexus Homes vă prezinta o proprietate modernă, aflată în construcție (finalizata 90%), ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de personalizare. Imobilul este de tip P+1 și dispune de 4 camere generoase și 2 băi, fiind proiectat inteligent pentru a oferi funcționalitate ...

1222 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Teren de vanzare.langa case
4
13

Teren de vanzare.langa case

Vand teren in Tâncăbești, 4000mp cu latime de 25m. Este sosea asfaltata, curent si gaze la 30 de metri unde sunt case. Pret 17 E mp Se poate mari la 7000 mp , pentru cei interesati

4,000 m2

Tancabesti, Ilfov

Casa + teren 1000MP Dascalu Ilfov ( langa Bucuresti, 20KM )
6
3

Casa + teren 1000MP Dascalu Ilfov ( langa Bucuresti, 20KM )

Teren 1000m situat pe colț ( două fronturi stradale, mai multă lumină naturală și o senzație de spațiu mai deschis ) Deschidere fata 21.5m Deschidere lateral 47m 15 x 10m suprafata construita 10 x 5m fundatie garaj in spatele casei ( se poate face garaj sau platforma extensie ) Parter : 2 camere ...

320 EUR/m2 | 250 m2

Gagu, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat si utilat Militari Residence 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 6, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 84 cu o suprafata utila totala de 58 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe strada ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Chiajna, Ilfov

Teren de vanzare
2
4

Teren de vanzare

Particular, vând teren în zona Berceni - Vidra, cu suprafața de 8142 mp, sola 22, parcela 314, lățime de 16,47 m, lungime de 494,70, acces din Drumul Județean 313, intravilan.

Vidra, Ilfov

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence  49.900Euro
6

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence 49.900Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera, situata la mansarda in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 27C, bl. 2 cu o suprafata utila totala de 27 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre bld. ...

1848 EUR/m2 | 27 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Horizon City - Apartament de 4 camere + 2 parcări incluse | Avans 10%
5

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 4 camere, situat în cadrul proiectului rezidențial Horizon City, un ansamblu nou, conceput pentru un stil de viață urban, sigur și confortabil. Apartamentul este semidecomandat, amplasat la etajul 5 din 11, și beneficiază de o compartimentare eficientă, ...

2698 EUR/m2 | 88 m2

Voluntari, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea