Promovat
Domnesti - Teghes - str Caraiman | lot de casa - 500 mp | comision 0%
7
8

Teren ideal pentru casă individuală, într-o zonă rezidențială liniștită, cu front generos de 20 m și acces pe drum privat (trafic redus, intimitate). Suprafață: 500 mp Deschidere: 20 m Acces: drum privat Locație: Str. Caraiman, sat Țegheș, com. Domnești Acces către București: conexiune rapidă spre vestul ...

500 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
ALLIANCE Villas 2 || VILA 4 camere - 364mp teren || NOU
10

ALLIANCE Villas 2 || VILA 4 camere - 364mp teren || NOU

Casa noua, moderna, cu teren 364mp ndash; ideala pentru familie! Descopera o locuinta cocheta si eficient compartimentata, amplasata intr-o zona linistita si verde mdash; perfecta pentru confortul zilnic al unei familii moderne. Suprafata utila: aprox. 115 mp Teren: 364 mp Regim de inaltime: P ...

1347 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Vila cu deschidere la lac - Branesti - constructie 2016 - mobilata si utilata
20

De la primul pas in interior, aceasta casa transmite exact ceea ce isi doreste orice familie: liniste, confort si senzatia autentica de „acasa”. Spatiile sunt gandite sa functioneze natural pentru viata de zi cu zi, dar si pentru momentele petrecute impreuna. Zona de living, cu semineul pe lemne, devine ...

1452 EUR/m2 | 310 m2

Branesti, Ilfov

Promovat
Vilă Futuristă: Eleganță  Inovație la limita pădurii, piscină, 4500mp
20
3

Vilă Futuristă: Eleganță Inovație la limita pădurii, piscină, 4500mp

Vila spectaculoasă, cu o arhitectură futuristă remarcabilă, se înalță cu eleganță pe un teren generos de 4500 mp, conturându-și prezența într-un peisaj ce redefinește monotonia câmpiei. Construită în 2014, această reședință impresionează nu doar prin design-ul său inovator, ci și prin peisajul captivant ...

1313 EUR/m2 | 380 m2

Ganeasa, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru
10

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru

Vila 240 mp , teren 500 mp , zona liniștită, strada privata servitute închisă, necesita câteva operațiuni de renovare .Preț 650euro mp preț cu care nu poți construi în acest moment .

650 EUR/m2 | 240 m2

Cornetu, Ilfov

Promovat
5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026
9
4

5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026

2 Camere tip studio Situat pe strada Biruintei 5 Minute metrou Berceni Bloc nou, 2 lifturi 41 mp Etaj 1 din 8 Incalzire in pardoseala + centrala Predare in martie 2026 Pret 77.400eur TVA INCLUS 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

371 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan Buftea, autostrada 0
4
6

Teren intravilan Buftea, autostrada 0

Vand teren intravilan, de 9600 mp, deschidere de 55 ml la doua capete, acces cale ferata, in vecinatatea Eli Park 3, la 80ml de autostrada 0 (noua centura a Bucurestiului), la intersectia dintre A0 si centura orasului Buftea, la granita cu Mogosoaia si Chitila.

9,600 m2

Buftea, Ilfov

Vând teren în zona Măgurele
5

Vând teren în zona Măgurele

Proprietar, ofer spre vânzare un teren cu o suprafaţă totală de 2.440 mp format din 3 parcele (2 parcele cu suprafața de 610m buc și 1 parcelă cu suprafața de 1.220 mp). La prețul de 28.000 euro buc 610 mp + cota parte din drumul de servitute, respectiv parcela de 1.220m la prețul de 35 euro mp, ...

2,240 m2

Pruni, Ilfov

Apartament 3 camere  Militari Residence 73 mp 74.900 Euro
20

Apartament 3 camere Militari Residence 73 mp 74.900 Euro

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere cu o suprafata de 73 mp, complet renovat, incalzire in pardoseala. Dispune de loc de parcare inatabulat si este situat la demisolul unui bloc construit in anul 2017. Locuinta are o suprafata totala de 73 mp si a fost renovat complet, fiind ...

1118 EUR/m2 | 67 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan lângă Hornbach Militari
1

Teren intravilan lângă Hornbach Militari

Teren intravilan 3041 mp, FS 12,67, Domnești (Ilfov), zona comercial-industrială Hornbach Militari

3,041 m2

Domnesti, Ilfov

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris
3
6

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris

Vând 2000 mp intravilan in localitatea Peris anexez schita

2,000 m2

Peris, Ilfov

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov
6
1

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov

Teren extravilan- T39, P757 1 5, comuna Vidra, sat Cretesti, jud Ilfov, strada Prieteniei, la granita cu satul Copaceni. Terenul este intabulat in cartea funciara si are cadastru. Terenul se afla la aproximativ 1500 m de soseaua principala (asfaltata) care leaga Cretesti de Copaceni. Cea mai apropiata ...

Cretesti, Ilfov

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov
10
2

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov

Casa este compusă din 3 dormitoare, living open space cu bucurie complet utilată, două intrări, două holuri, baie utilat. Aproape de aeroportul Otopeni (cca 7 minute), aproape de mall DN 1 (cca 3 minute). Suprafața terenului 409mp, amprenta la sol casa 85mp. Terasa acoperită 40mp, magazie 20mp. Preț ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Dumbraveni, Ilfov

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni
12

Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni

Filado Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti Leordeni pe str. Drumul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2015, bloc curat si scara civilizata, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata totala de aproximativ 56 mp, doua balcoane (unul ...

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 82.500 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, intr un bloc de 7 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 35Bis, cu o suprafata utila totala de 42 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretului cu ...

1964 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Vand teren Voluntari
2
13

Vand teren Voluntari

Vand teren Voluntari strada Nicolae Iorga nr.59,acces la doua strazi si posibilitati de acces la gaze. Pretul este de 300 de euro/mp(negociabil).

Voluntari, Ilfov

Proprietar vand casa P+1+ mansarda in Bragadiru str.Safirului
5
3

Vând casaP+1+Mansarda-120 mp+ curte 200mp an constr.2021-toate utilitățile canalizare ,curent electric,gaz,centrală proprie.La parter un living spațios,bucătărie închisă,baie. La etaj 3 dormitoare si o baie mare! Se vinde mobilată și utilata. complet - Mobexpert ! Construcție cărămidă Poroterm cu grinzi ...

1433 EUR/m2 | 120 m2

Independenței, Bragadiru, Ilfov

Promovat
De Vanzare Casa  4 camere  zona Tunari
18

De Vanzare Casa 4 camere zona Tunari

OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATOR!! Vă propunem spre vânzare o casă individuala, modernă situată în Balotești, în complexul rezidențial Good Afternoon Residence, într-o zonă liniștită si o comunitate de calitate, la iesirea din Tunari, Dimieni cu acces facil către DN1, A3, Pipera și Tunari. Locuinta ...

1392 EUR/m2 | 143 m2

Tunari, Ilfov

vand urgent vila clinceni, olteni - ilfov
20
3

vand urgent vila clinceni, olteni - ilfov

653 m2, P+1+M- 3 nivele (261,53mp 226, 54 mp 164,43mp), Cadastru, intabulare, certificate energetic. DESIGN : Locatia este construita si amenajata dupa un concept original si are aspect de conac modern ; spatiile sunt ample , asigura intimitate indiferent de etaj ; desi open space-ul domina conceptul ...

646 EUR/m2 | 650 m2

Clinceni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat  79.900 euro
10

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1737 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Proprietar vand teren intravilan stradal Buftea (78  mp)
2
23

Proprietar vand teren intravilan stradal Buftea (78 mp)

Vand teren intravilan stradal Buftea(sos.Bucuresti-Targoviste),suprafata totala: 3600 mp, deschidere: 18m, teren cu toate utilitatile stradale(gaze,curent,canalizare), posibilitate lotizare pentru constructii rezidentiale civile industriale, Pret variabil in functie de suprafata: 60-68 Euro mp. Acte ...

3,600 m2

Buftea, Ilfov

Promovat
Terenuri de vânzare în Cornetu   Zonă liniștită, asfalt, utilități
5
1

Terenuri de vânzare în Cornetu Zonă liniștită, asfalt, utilități

Detalii teren: Teren intravilan Acces direct din drum asfaltat Toate utilitățile disponibile în zonă (gaz, curent electric, apă, canalizare) Zonă de case noi, foarte liniștită Ideal pentru construcție locuință sau investiție Loturi disponibile: Lotul 1 cu deschidere directă la stradă: ...

500 m2

Cornetu, Ilfov

Teren de vânzare 4000m2 in Caciulati 5

Teren de vânzare 4000m2 in Caciulati

Vând teren intravilan de 4000 m2 , deschidere de 18 m, in Caciulati Jud Ilfov . Terenul este situat la doi pași de intrarea pe A3, intr o zona calma, viabilizarea la marginea terenului.

4,000 m2

Caciulati, Ilfov

Comuna Berceni-Complex Nemar Rezidential-str. Miorita
9

Comuna Berceni-Complex Nemar Rezidential-str. Miorita

Direct dezvoltator va propune un ansamblu de case noi,parter+pod,situate la intrarea in comuna Berceni,pe str. Miorita..Casele au o suprafata de 114mp+13 mp terasa si un pod de depozitare de 60 mp.Fiecare casa are un teren de 448mp. Casele dispun de living si 3 dormitoare,camera tehnica,bucatarie si ...