Promovat
Afumati - Str. Iasomiei, 2409 MP, stradal, intravilan, deschidere 12 m
19
1

AFUMATI - STR. IASOMIEI, 2409 MP, STRADAL, INTRAVILAN, DESCHIDERE 12 M. Zona linistita, verde, aerisita. Doar doua minute distanta pana la A0. Lot interior, insorit, fara trafic, ideal pentru o casa si pentru recreere. Teren generos, plan, imprejmuit, cu copaci mari la intrare. Le pretul se adauga T ...

2,409 m2

Afumati, Ilfov

Promovat
Teren Cornetu Strada Magnoliei- Pinului.
5

Teren Cornetu Strada Magnoliei- Pinului.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren de 6200 mp cu deschidere de 35 ml situat in Cornetu- strada Magnoliei cu Pinului. Terenul este dezmembrat in 5 loturi cu o suprafata de aproximativ 500 mp si un lot mare de 2250 mp, cu drum de servitute de 9 metri latime si se poate vinde pe loturi cat ...

6,200 m2

Cornetu, Ilfov

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni
12

Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni

Filado Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti Leordeni pe str. Drumul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2015, bloc curat si scara civilizata, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata totala de aproximativ 56 mp, doua balcoane (unul ...

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Insiruita mobilata si utilata - 10 min de STV- 3 camere - 2 bai - beci
8
22

Vă invit să descoperiți această proprietate , situată într-una dintre cele mai căutate zone din comuna Berceni. Cu un design elegant și facilități moderne, această casă reprezintă o oportunitate unică pentru cei ce își doresc o viață liniștită într-un mediu primitor. Casa se preda mobilata si utilata. 10 ...

1400 EUR/m2 | 80 m2

Berceni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Horizon City Pipera – studio premium, direct de la dezvoltator, comision 0%
12

Descoperă un studio spațios și luminos, situat la etajul 8 al ansamblului rezidențial Horizon City, noul reper imobiliar din nordul Bucureștiului. Locuința beneficiază de o bucătărie open-space și un balcon impresionant de 13,5 mp, perfect pentru relaxare, un mic colț verde sau seri liniștite cu priveliște ...

2529 EUR/m2 | 43 m2

Voluntari, Ilfov

vand teren intravilan
1

vand teren intravilan

terenul este situat in sat Merii Petchii str.Brazilor nr.35 (DJ101B),vis-a-vis de biserica adventista,suprafata 2369 mp,front stradal 15m,pret 20E mp

Merii Petchii, Ilfov

Teren 1140mp intravilan  Domnesti, Ilfov
10
7

Teren 1140mp intravilan Domnesti, Ilfov

De vanzare 2 terenuri INTRAVILANE in Domnesti: 1140mp si 1144mp Lot 1 și Lot 4- vezi poza Pret: 45 mp - usor negociabil Intersectia str Plopului cu str Duculescu - PROPRIETAR, taxe la zi; - strada asfaltata; iluminat stradal - curent, gaze, acces auto facil Teren intravilan Domnesti Utilitati: ...

1,140 m2

Domnesti, Ilfov

Vila Individuala de Lux in Corbeanca – Zona Parc | 160 mp Utili si Curte de 495 mp
20

Excelenta prin experienta, va prezentam o vila individuala moderna situata in Corbeanca ndash; zona Centru, in apropiere de parc, intr-o locatie linistita si apreciata pentru confort, intimitate si acces rapid catre Bucuresti. Proprietatea, construita in anul 2022 din caramida Porotherm, impresioneaza ...

Corbeanca, Ilfov

Casa 1.200 mpc cu teren 1.700 mp in Pantelimon - Cernica, reducere de 29.000 euro
7
14

PRET EVALUARE PROPRIETATE 310.000 EURO. REDUCERE 30.000 EURO PENTRU CONTRACT SAU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 31 MARTIE. PRET FINAL 280.000 EURO. Vand proprietate situata in Pantelimon - Cernica formata din teren 1700 mp cu deschidere 28 ml direct la strada Plantelor si o constructie la rosu S+P+E+M ...

280 EUR/m2 | 1,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
24

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 10.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 120.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

453 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

2ha cu 57m deschidere la centura Bucurestiului zona Popesti Leordeni
1
4

Terenul are iesire directă la centura Bucurestiului, zona Popesti Leordeni. Suprafata totala: 20000(cu posibilitate de suplimentare) Front stradal: 57. Utilitati: apa, canalizare, curent, gaz.

20,000 m2

Popesti – Leordeni, Popesti-Leordeni, Ilfov

Vând teren agricol jilava ilfov
1
2

Vând teren agricol jilava ilfov

Teren extravilan 15400 m cu deschidere 36 m , cadastru , 150 m de șoseaua nouă din drumul binelui spre jilava . Ideal investiți

15,400 m2

Jilava, Ilfov

Teren Chiajna, Rosu, intrarea Nicolae Iorga, 800 mp
10
8

Teren Chiajna, Rosu, intrarea Nicolae Iorga, 800 mp

Teren cu suprafata de 800mp, Intrarea Nicolae Iorga spre strada Viilor, deschidere 49 m, POT 35%, CUT 1.25, certificat urbanism P+2E, gaze, curent.

800 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
Super oferta, garsoniera de vanzare, bloc 2021, 44 mp, cu loc parcare si boxa, in Dobroesti, Fundeni
20
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Dobroesti, Ilfov

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure
5
1

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure

Proprietar, vand teren 1000m2, in marginea padurii Teghes, acces dublu din str.Dambovitei la str. Olteni (padure) 40 m2. Drum de servitute cu latime de 9m. Din drumul de servitute revine proprietatii doar 4,5 m, acesta fiind alaturat proprietarului invecinat, care a cedat si el aceasi latime pentru ...

Teghes, Ilfov

De vanzare teren ideal constructie casa.
1

De vanzare teren ideal constructie casa.

De vanzare teren 1000 mp pentru constructie casa (stradal cu toate utilitatile in fata porti).Are doua iesiri.Principala 14ml cu iesire la strada Sperantei si 1ml cu iesire in strada Atomistilor de unde se poate racorda la toate utilitatile. ROG A SUNA DUPA ORA 17

1,000 m2

Magurele, Ilfov

Vanzare 2 loturi teren extravilan 10.000 mp. / 6.800 mp. comuna Ciorogarla 16

Vanzare 2 loturi teren extravilan 10.000 mp. / 6.800 mp. comuna Ciorogarla

Vanzare 2 loturi teren exravilan 10.000 mp. si 6.800 mp. comuna Ciorogarla, cadastru, intabulare, pret 6 euro/mp. discutabil. Tel:

Ciorogarla, Ilfov

Vilă Individuală Drumul Dobroești Fundeni mobilată și utilată complet
20
1

Vilă Premium P+1+M | Fundeni - Drumul Dobroești Comision 0% | Ofertă Exclusivă Wow Me Real Estate | Suprafață utilă: 210 mp (245 mp construiți) Teren: 313 mp (deschidere 15 ml) Compartimentare: 5 camere, 4 băi An construcție: 2023 Panouri solare: 15 kW cu invertor Huawei Sistem încălzire: Pompă de ...

1667 EUR/m2 | 210 m2

Dobroesti, Ilfov

Vând casa comuna Berceni
1

Vând casa comuna Berceni

Casa pe teren de 400 m.p. cu etaj si pod mansardat, 150 m.p., 5 camere, 2 bai, terasa, încălzire in pardoseala, paratrăsnet, zona f.linistita strada Fluturilor. Preț 180000 euro negociabil!

1200 EUR/m2 | 150 m2

Berceni, Ilfov

Vand ap.cu 2 cam.in Bragadiru Ilfov lângă leroy merlin
10
2

Vand ap.cu 2 cam.in Bragadiru Ilfov lângă leroy merlin

Vand ap.cu 2 camere decomandat,60mp.,partial mobilat,renovat totul nou,et.3 lift,spațios,bucătărie mare,balcon mare închis cu termopan, în rand cu livingul este o camera denumită in acte logie, separată cu usi glisante de termopan cu geamuri de sticla pe care majoritatea din bloc au facut o bucatarie ...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Bragadiru, Ilfov

Vand teren in Domnesti strada salciei
3
1

Vand teren in Domnesti strada salciei

Vand teren intravilan in comuna domnesti ,ilfov pe strada salciei terenul avand o suprafata totala de 6288 m.p. si deschidere 25 de m la ambele capete

Domnesti, Ilfov

Teren de vanzare
2

Teren de vanzare

Vand teren 1100 mp in comuna Darasti Ilfov la 15 km de Bucuresti .Terenul este amplasat in spatele caselor de pe strada Soarelui. 15 euro mp Proprietar acte finalizate, pret negociabil.

Darasti-Ilfov, Ilfov

Vânzare teren intravilan

Vânzare teren intravilan

Situat în zona străzilor Lalelelor și Sfântul Andrei din Domnești, județul Ilfov, acest teren oferă o oportunitate excelentă pentru construirea unei case. Cu o suprafață totală de 476m și o deschidere de 25m parcela permite o amenajare eficientă și diversificată. Zona este liniștită și ușor accesibilă, ...

476 m2

Domnesti, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea