Promovat
BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap
3

BERCENI - Teren 4004mp cu AC - 126ap

Teren cu Autorizatie S+P+6E 126 apartamente - 2 scari - 18 apartamente etaj -scara 1 - 12 apartamente etaj -scara 2 - 6 apartamente etaj Se poate construi imediat - Autorizatie eliberata

4,004 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala 4 camere! Tunari MegaImage, str Primaverii
10

Vila individuala 4 camere! Tunari MegaImage, str Primaverii

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem o vila individuala cu 4 camere si terasa spatioasa foarte bine pozitionata la 10 minute de zona de nord a capitalei. Vila este pozitionata in Tunari in vecinatatea Mega image Vila este mobilata si utilata partial. Poate fi o buna investitie, actualmente ...

160 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
Casă individuală de vânzare - Berceni Ilfov  - curte 375 mp - mutare rapidă
15
1

Casă individuală de vânzare - Berceni Ilfov - curte 375 mp - mutare rapidă

Vă propunem spre vânzare o casă pe parter, construită cu atenție la detalii și materiale de calitate, ideală pentru cei care își doresc confort și posibilitatea de a-și personaliza locuința după propriul gust. Imobilul dispune de o compartimentare practică și bine gândită: Dormitor matrimonial generos, ...

1333 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Ansamblu Vile Insiruite - Prelungirea Ghencea
20
1

Ansamblu Vile Insiruite - Prelungirea Ghencea

Proiect nou, deosebit, design modern, situat in Prelungirea Ghencea in imediata apropiere a Cartierului Latin. Casele au o arhitectura deosebita, sunt construite in totalitate din caramida Porotherm, pe cadre de beton armat, izolate la exterior cu polistiren expandat de 10 cm EPS 80. La interior spatiul ...

1271 EUR/m2 | 118 m2

Bragadiru, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere Mobilata Militari Residence 72.900 Euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situata la etajul 3 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Sergent Ilie Petre, nr. 84, cu o suprafata utila totala de 46 mpu. Pozitie: Situata pe strada Sergent Ilie Petre cu iesire foarte ...

1585 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence Rezervelor, 51.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 79E, in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 5, intr-un bloc de 5 etaje cu placa de beton deasupra, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 32 mpu, bloc prevazut cu lift. Imobilul este ...

1609 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, Militari Residence, Mobilat, Utilat, 65.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 din 8 etaje construit in 2018 cu o suprafata de aproximativ 43 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari ...

1533 EUR/m2 | 43 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere, Mobilat, Utilat Militari Residence 66.900 euro
12

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Salcamilor nr. 21, in Militari Residence. Apartamentul se afla la parterul unui bloc de 4 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 44 mpu. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea si in ...

1520 EUR/m2 | 44 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 51.900 Euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Tineetului, nr. 24, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2018 cu o suprafata totala de 35 mpu. Imobilul este ...

1622 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Voluntari, strada linistita pentru o familie care cauta siguranta!
20
1

O casă gândită pentru viața de familie, într-o zonă liniștită din Voluntari Sunt case care impresionează prin dimensiuni și case care conving prin felul în care sunt trăite. Această proprietate din Voluntari aparține celei de-a doua categorii. Amplasă pe o stradă liniștită, cu trafic redus, casa oferă ...

1109 EUR/m2 | 251 m2

Voluntari, Ilfov

Teren 5000 mp -  Bragadiru, strada Ghidigeni 20

Teren 5000 mp - Bragadiru, strada Ghidigeni

Propietar vand teren 5000 mp, intravilan - construibil. Oras Bragadiru,.strada Ghidigeni. Are iesire la asfalt , utilitatile fiind la strada. Se poate ajunge usor la, sos de Centura, Prelungirea Ghencea, Calea Rahovei. In apropierea terenului sunt statii STB, spre Bragadiru, Rahova, Prelungirea Ghencea. ...

Bragadiru, Ilfov

Proprietar | Teren 5000 mp Afumați - Str. Trandafirului | Utilități | Ideal Hală   Depozit
5
1

Proprietar | Teren 5000 mp Afumați - Str. Trandafirului | Utilități | Ideal Hală Depozit

Oferim spre vânzare o suprafață generoasă de 5000 mp situată într-o zonă în plină expansiune logistică și rezidențială din localitatea Afumați, județul Ilfov, pe Strada Trandafirului. Proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă pentru un plasament sigur de capital sau pentru dezvoltarea unui proiect ...

5,000 m2

Afumati, Ilfov

Teren de vanzare 10

Teren de vanzare