Promovat
Metrou Berceni, 2 camere in bloc nou cu acte gata, ideal investitie, aer conditionat cadou
9
12

Vanzare cu acte gata si mutare directa, studio ideal pentru investiție, pe strada Biruintei nr 7, care duce la pasarela metrou Berceni. Aerul conditionat este bonus! Etaj 1 din 6 cu lift. Pret 70900 euro. Am cheile proprietatii!

1611 EUR/m2 | 44 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
BUFTEA - Ultracentral, vila S+P+E, 4 camere, 2 bai la pret de apartament
13
25

Central BUFTEA, in apropiere de Domeniul - Palatul Stirbey, Piata centrala Buftea, Primarie, lacul Buftea si DN 1A, vanzare imobil teren in suprafata totala de 290 mp. plus vila D+P+M ( la gri ) constructie 2012 in suprafata totala utila de 217 mp. ( suprafata construita de 296 mp. ) compusa ...

641 EUR/m2 | 217 m2

Buftea, Ilfov

Promovat
Casa individuala P+1+pod*Teren 110 mp*Str Luceafarului*Chiajna
20
5

Suntem încântați să vă prezentăm o casa P+1+pod, situata pe strada Luceafarului nr.22ª, in comuna Chiajna, jud. Ilfov. Proprietatea beneficiaza si de un teren de aprox. 110 mp, din care liber este 40 mp. Casa a fost ridicata in anul 2016. Va invitam sa vedeti turul virtual pentru a explora spatiile si ...

2201 EUR/m2 | 84 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Casa Corbeanca ,curte generoasa, terasa si loc de parcare
18

Casa Corbeanca ,curte generoasa, terasa si loc de parcare

Casa tip duplex, situata intr-o zona linistita de case, ofera spatiu generos si o compartimentare practica pentru o familie care isi doreste confort si intimitate. Imobilul este construit pe regim de inaltime P+1 si beneficiaza de o curte proprie generoasa, ideala pentru relaxare, activitati in aer ...

1183 EUR/m2 | 126 m2

Corbeanca, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa individuala cu etaj Dragomiresti Deal strada Crizantemelor
10
2

Ofer spre vânzare o casă P+1E+Pod finalizată în 2025, situată în Dragomirești Deal pe strada Crizantemelor Nr 58 -60, în apropiere de centrul comunei și stațiile liniilor de transport STB 432 și 433, la doar 4 km distanță de Carrefour Militari și 2km de centura orașului, casa este poziționată pe ...

1669 EUR/m2 | 109 m2

Dragomiresti-Deal, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere Horizon City | 2 parcări incluse | Avans 10%