Promovat
vand teren 12500 deschidere 20 metri pentru hala depozit mega image sos oltenitei popesti leordeni
1
4

12,500 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Strada Miorița - Berceni - Rate 6-12 luni - Oportunitate investitie
5

Nexus Homes va oferă spre vânzare parcele de teren intravilan situate într-o zonă foarte bine poziționată, într-un cadru liniștit și în plină dezvoltare. ✔️ Destinație: • Case individuale sau duplexuri • Regim de înălțime: P+1+M ✔️ Suprafață: • 14 loturi între 366 mp și 525 mp • Fronturi generoase ...

366 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Vila premium - acces lac - investitie sigura - Tunari, Ilfov
12

Această reședință impresionantă, cu o suprafață construită de 500 de metri pătrați, a fost realizată cu o atenție deosebită pentru designul contemporan, funcționalitate și confort, oferind un stil de viață modern într-un cadru privat și elegant. Vila este unica si dispune de patru dormitoare matrimoniale ...

1660 EUR/m2 | 500 m2

Tunari, Ilfov

Promovat
105.000 € TVA INCLUS | Apartament 2 camere tip studio | 60 mp
7

Apartament 2 camere tip studio | Ansamblu rezidential nou | 60,6 mp total | 105.000 euro; TVA inclus Va propunem spre vanzare un apartament modern de 2 camere tip studio, situat intr-un ansamblu rezidential nou, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă P+1, PROPRIETAR, Dragomirești Vale   toate utilitățile
5
1

Casă P+1, PROPRIETAR, Dragomirești Vale toate utilitățile

Particular vând casă mobilata, construită solid și foarte bine întreținută, situată într-o zonă liniștită din Dragomirești Vale, la doar câțiva kilometri de București. Suprafață construita: 150 mp Suprafață utilă: 120 mp Teren: 250 mp Regim: P + 1 E Compartimentare: Parter:        living spațios     ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

Dragomiresti-Vale, Ilfov

apartament 2 camere 5

apartament 2 camere

apartament 2 camere cu bucatarie

1436 EUR/m2 | 39 m2

Chiajna, Ilfov

Vila superba in Buftea P+1
9
1

Vila superba in Buftea P+1

Vila Superbă in Buftea (acces din doua străduțe )P+1 Construcție Nouă 2024, la doar 25 de minute de București. De vânzare vilă modernă, P+1, situată într-o locație excelentă, pe colț, cu o curte generoasă de 280 mp și o priveliște deosebită. Casa este finalizată în 2024, la cheie, cu finisaje de cea ...

1680 EUR/m2 | 150 m2

Buftea, Ilfov

Casă Individuală Parter   4 Camere | Buftea | Gata de Mutat
10
5

Casă Individuală Parter 4 Camere | Buftea | Gata de Mutat

Buftea zonă liniștită, cu acces rapid către oraș, perfectă pentru familii 4 camere 3 dormitoare + living open space cu bucătărie 2 băi moderne Suprafață utilă: 95 mp Terasă generoasă: 24 mp, ideală pentru relaxare Curte proprie: 318 mp gazon, împrejmuită, 2 locuri de ...

450 EUR/m2 | 318 m2

Buftea, Ilfov

Vand Teren Intravilan Cernica Balaceanca -  toate utilitatile zonei 7

Vand Teren Intravilan Cernica Balaceanca - toate utilitatile zonei

Vand 750 mp teren intravilan Cernica Balaceanca, strada Cismigiului - toate utilitatile zonei. Este obtinut Certificatul de Urbanism si este in curs autorizatia de construire.

750 m2

Cernica, Ilfov

Promovat
3 camere 10 min metrou Leonida
18
5

3 camere 10 min metrou Leonida

Dacă ești în căutarea unui apartament cu 3 camere spațios, modern și gata de mutat, această locuință de pe Strada Drumul Fermei este alegerea perfectă pentru tine Situat la doar 10-12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida, apartamentul îmbină liniștea zonei rezidențiale cu accesul ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere, Militari Residence, Mobilat, Utilat, 65.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 din 8 etaje construit in 2018 cu o suprafata de aproximativ 43 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari ...

1533 EUR/m2 | 43 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, mobilata Utilata in Militari Residence 59.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 24, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 3, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 34 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este ...

1750 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro
5

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Weiner Palada, nr. 12, bl.2 la 3 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la parter, dispunand de o suprafata de 28 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este prevazut ...

1818 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Militari Residence 54.000 euro cu loc de parcare
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera mobilata si utilata. Este situata la etajul 5 din 5 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 6, cu o suprafata totala de 35 mp. Se vinde exact ca in poze si cu loc de parcare intabulat. Pozitie: Situata ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Teren măgurele if 1

Teren măgurele if

Lot 500MP Lot 1000m MĂGURELE STR. FERMEI PREȚ 50 EURO MP

1 Decembrie, Ilfov

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru
10

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru

Vila 240 mp , teren 500 mp , zona liniștită, strada privata servitute închisă, necesita câteva operațiuni de renovare .Preț 650euro mp preț cu care nu poți construi în acest moment .

650 EUR/m2 | 240 m2

Cornetu, Ilfov

Promovat
5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026
9
4

5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026

2 Camere tip studio Situat pe strada Biruintei 5 Minute metrou Berceni Bloc nou, 2 lifturi 41 mp Etaj 1 din 8 Incalzire in pardoseala + centrala Predare in martie 2026 Pret 77.400eur TVA INCLUS 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

371 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan Buftea, autostrada 0
4
6

Teren intravilan Buftea, autostrada 0

Vand teren intravilan, de 9600 mp, deschidere de 55 ml la doua capete, acces cale ferata, in vecinatatea Eli Park 3, la 80ml de autostrada 0 (noua centura a Bucurestiului), la intersectia dintre A0 si centura orasului Buftea, la granita cu Mogosoaia si Chitila.

9,600 m2

Buftea, Ilfov

Vând teren în zona Măgurele
5

Vând teren în zona Măgurele

Proprietar, ofer spre vânzare un teren cu o suprafaţă totală de 2.440 mp format din 3 parcele (2 parcele cu suprafața de 610m buc și 1 parcelă cu suprafața de 1.220 mp). La prețul de 28.000 euro buc 610 mp + cota parte din drumul de servitute, respectiv parcela de 1.220m la prețul de 35 euro mp, ...

2,240 m2

Pruni, Ilfov

Apartament 3 camere  Militari Residence 73 mp 74.900 Euro
20

Apartament 3 camere Militari Residence 73 mp 74.900 Euro

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere cu o suprafata de 73 mp, complet renovat, incalzire in pardoseala. Dispune de loc de parcare inatabulat si este situat la demisolul unui bloc construit in anul 2017. Locuinta are o suprafata totala de 73 mp si a fost renovat complet, fiind ...

1118 EUR/m2 | 67 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan lângă Hornbach Militari
1

Teren intravilan lângă Hornbach Militari

Teren intravilan 3041 mp, FS 12,67, Domnești (Ilfov), zona comercial-industrială Hornbach Militari

3,041 m2

Domnesti, Ilfov

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris
3
6

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris

Vând 2000 mp intravilan in localitatea Peris anexez schita

2,000 m2

Peris, Ilfov

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov
6
1

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov

Teren extravilan- T39, P757 1 5, comuna Vidra, sat Cretesti, jud Ilfov, strada Prieteniei, la granita cu satul Copaceni. Terenul este intabulat in cartea funciara si are cadastru. Terenul se afla la aproximativ 1500 m de soseaua principala (asfaltata) care leaga Cretesti de Copaceni. Cea mai apropiata ...

Cretesti, Ilfov

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov
10
2

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov

Casa este compusă din 3 dormitoare, living open space cu bucurie complet utilată, două intrări, două holuri, baie utilat. Aproape de aeroportul Otopeni (cca 7 minute), aproape de mall DN 1 (cca 3 minute). Suprafața terenului 409mp, amprenta la sol casa 85mp. Terasa acoperită 40mp, magazie 20mp. Preț ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Dumbraveni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea