Promovat
Lebada - Olimp 2  loturi teren , 689mp si 850 mp + cota de drum
20
22

Lebada - Olimp 2 loturi teren , 689mp si 850 mp + cota de drum

Pantelimon-Lebada -Olimp, 2 loturi teren, 689 mp si 850 mp +cota de drum, cu deschideri de la 25 mp situate in Str. Olimp , aceasta este pietruita . In fata terenurilor se afla gazele si curentul electric, canalizare . In zona sunt vile nou construite. Exista certificat de urbanism pentru construire. ...

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Vilă P+1 Ciorogârla | 650 mp teren | 4 camere | Garaj | Terasă | Construcție solidă
10

Vilă P+1 Ciorogârla | 650 mp teren | 4 camere | Garaj | Terasă | Construcție solidă Descriere: Vilă P+1 situată în Ciorogârla, construită pentru uz personal (2018 2020), cu teren generos de 650 mp și deschidere 25 m. Suprafață utilă: 180 mp 4 camere (living + 3 dormitoare) 3 băi + 2 dressinguri ...

1556 EUR/m2 | 180 m2

Ciorogarla, Ilfov

Promovat
105.000 € TVA INCLUS | Apartament 2 camere tip studio | 60 mp
7

Apartament 2 camere tip studio | Ansamblu rezidential nou | 60,6 mp total | 105.000 euro; TVA inclus Va propunem spre vanzare un apartament modern de 2 camere tip studio, situat intr-un ansamblu rezidential nou, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Teren pentru casă/case în Brănești pe strada Toporași
20

Teren pentru casă/case în Brănești pe strada Toporași

Apulum94 vă ropune spre cumpărare un teren de 2000 de metri pătrați situat în localitatea Brănești pe strada Toporași. Terenul este intravilan și avem certificat de urbanism valabil. Zona în care se află terenul este gândită ca o zonă de extindere a comunității locale și cei care locuiesc deja pe stradă ...

2,000 m2

Branesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere 10 min metrou Leonida
18
5

3 camere 10 min metrou Leonida

Dacă ești în căutarea unui apartament cu 3 camere spațios, modern și gata de mutat, această locuință de pe Strada Drumul Fermei este alegerea perfectă pentru tine Situat la doar 10-12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida, apartamentul îmbină liniștea zonei rezidențiale cu accesul ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere, Militari Residence, Mobilat, Utilat, 65.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 2 din 8 etaje construit in 2018 cu o suprafata de aproximativ 43 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari ...

1533 EUR/m2 | 43 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, mobilata Utilata in Militari Residence 59.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 24, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la etajul 3, in bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 34 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este ...

1750 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro
5

Garsoniera mobilata Utilata Militari Residence 50.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Weiner Palada, nr. 12, bl.2 la 3 min de statia STB, in complexul rezidential Militari RESIDENCE. Situat la parter, dispunand de o suprafata de 28 mpu. Garsoniera este complet mobilata si utilata. Blocul este prevazut ...

1818 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Militari Residence 54.000 euro cu loc de parcare
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera mobilata si utilata. Este situata la etajul 5 din 5 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Weiner Palada, nr. 6, cu o suprafata totala de 35 mp. Se vinde exact ca in poze si cu loc de parcare intabulat. Pozitie: Situata ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Teren măgurele if 1

Teren măgurele if

Lot 500MP Lot 1000m MĂGURELE STR. FERMEI PREȚ 50 EURO MP

1 Decembrie, Ilfov

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru
10

Cornetu DN 6 imediat după Bragadiru

Vila 240 mp , teren 500 mp , zona liniștită, strada privata servitute închisă, necesita câteva operațiuni de renovare .Preț 650euro mp preț cu care nu poți construi în acest moment .

650 EUR/m2 | 240 m2

Cornetu, Ilfov

Promovat
5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026
9
4

5 Minute Metrou Berceni - 41mp - Mutare Martie 2026

2 Camere tip studio Situat pe strada Biruintei 5 Minute metrou Berceni Bloc nou, 2 lifturi 41 mp Etaj 1 din 8 Incalzire in pardoseala + centrala Predare in martie 2026 Pret 77.400eur TVA INCLUS 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

371 EUR/m2 | 41 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan Buftea, autostrada 0
4
6

Teren intravilan Buftea, autostrada 0

Vand teren intravilan, de 9600 mp, deschidere de 55 ml la doua capete, acces cale ferata, in vecinatatea Eli Park 3, la 80ml de autostrada 0 (noua centura a Bucurestiului), la intersectia dintre A0 si centura orasului Buftea, la granita cu Mogosoaia si Chitila.

9,600 m2

Buftea, Ilfov

Vând teren în zona Măgurele
5

Vând teren în zona Măgurele

Proprietar, ofer spre vânzare un teren cu o suprafaţă totală de 2.440 mp format din 3 parcele (2 parcele cu suprafața de 610m buc și 1 parcelă cu suprafața de 1.220 mp). La prețul de 28.000 euro buc 610 mp + cota parte din drumul de servitute, respectiv parcela de 1.220m la prețul de 35 euro mp, ...

2,240 m2

Pruni, Ilfov

Apartament 3 camere  Militari Residence 73 mp 74.900 Euro
20

Apartament 3 camere Militari Residence 73 mp 74.900 Euro

Agentia Daryan va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere cu o suprafata de 73 mp, complet renovat, incalzire in pardoseala. Dispune de loc de parcare inatabulat si este situat la demisolul unui bloc construit in anul 2017. Locuinta are o suprafata totala de 73 mp si a fost renovat complet, fiind ...

1118 EUR/m2 | 67 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan lângă Hornbach Militari
1

Teren intravilan lângă Hornbach Militari

Teren intravilan 3041 mp, FS 12,67, Domnești (Ilfov), zona comercial-industrială Hornbach Militari

3,041 m2

Domnesti, Ilfov

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris
3
6

Vând 2000 mp,teren intravilan în Peris

Vând 2000 mp intravilan in localitatea Peris anexez schita

2,000 m2

Peris, Ilfov

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov
6
1

Teren extravilan com. Vidra, sat Cretesti, jud. Ilfov

Teren extravilan- T39, P757 1 5, comuna Vidra, sat Cretesti, jud Ilfov, strada Prieteniei, la granita cu satul Copaceni. Terenul este intabulat in cartea funciara si are cadastru. Terenul se afla la aproximativ 1500 m de soseaua principala (asfaltata) care leaga Cretesti de Copaceni. Cea mai apropiata ...

Cretesti, Ilfov

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov
10
2

Casă de vânzare în Dumbrăveni Ilfov

Casa este compusă din 3 dormitoare, living open space cu bucurie complet utilată, două intrări, două holuri, baie utilat. Aproape de aeroportul Otopeni (cca 7 minute), aproape de mall DN 1 (cca 3 minute). Suprafața terenului 409mp, amprenta la sol casa 85mp. Terasa acoperită 40mp, magazie 20mp. Preț ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Dumbraveni, Ilfov

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni
12

Vanzare apartament 2 camere Popesti Leordeni

Filado Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti Leordeni pe str. Drumul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2015, bloc curat si scara civilizata, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata totala de aproximativ 56 mp, doua balcoane (unul ...

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 82.500 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, intr un bloc de 7 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Tineretului, nr. 35Bis, cu o suprafata utila totala de 42 mpu. Pozitie: Situat pe strada Tineretului cu ...

1964 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Vand teren Voluntari
2
13

Vand teren Voluntari

Vand teren Voluntari strada Nicolae Iorga nr.59,acces la doua strazi si posibilitati de acces la gaze. Pretul este de 300 de euro/mp(negociabil).

Voluntari, Ilfov

Proprietar vand casa P+1+ mansarda in Bragadiru str.Safirului
5
3

Vând casaP+1+Mansarda-120 mp+ curte 200mp an constr.2021-toate utilitățile canalizare ,curent electric,gaz,centrală proprie.La parter un living spațios,bucătărie închisă,baie. La etaj 3 dormitoare si o baie mare! Se vinde mobilată și utilata. complet - Mobexpert ! Construcție cărămidă Poroterm cu grinzi ...

1433 EUR/m2 | 120 m2

Independenței, Bragadiru, Ilfov

Promovat
De Vanzare Casa  4 camere  zona Tunari
18

De Vanzare Casa 4 camere zona Tunari

OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATOR!! Vă propunem spre vânzare o casă individuala, modernă situată în Balotești, în complexul rezidențial Good Afternoon Residence, într-o zonă liniștită si o comunitate de calitate, la iesirea din Tunari, Dimieni cu acces facil către DN1, A3, Pipera și Tunari. Locuinta ...

1392 EUR/m2 | 143 m2

Tunari, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea