Promovat
Casă individuală 4 camere, premium cu curte mare și acces privat – Domnesti
18
6

Aici nu cumperi doar o casă, ci un stil de viață. Liniște, spațiu și confort real, într-o casă individuală premium cu 4 camere, cu acces privat și curte generoasă, la doar 30 de minute de București. O proprietate construită pentru familie, pentru viitor și pentru cei care știu exact ce caută. Caracteristici ...

1496 EUR/m2 | 127 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Vilă cu 4 camere, mobilată și utilată, de vânzare în Domnesti
18
2

Reducere de preț valabilă pentru o perioadă limitată - profită acum de această oportunitate (210.000 € → 199.000 €) Există case care te întâmpină din primul moment cu sentimentul că „aici e acasă”. Așa este și această proprietate: caldă, luminoasă și gata să fie locuită din prima zi, fără grija amenajărilor ...

1531 EUR/m2 | 130 m2

Domnesti, Ilfov

Promovat
Teren pentru casă/case în Brănești pe strada Toporași
20

Teren pentru casă/case în Brănești pe strada Toporași

Apulum94 vă ropune spre cumpărare un teren de 2000 de metri pătrați situat în localitatea Brănești pe strada Toporași. Terenul este intravilan și avem certificat de urbanism valabil. Zona în care se află terenul este gândită ca o zonă de extindere a comunității locale și cei care locuiesc deja pe stradă ...

2,000 m2

Branesti, Ilfov

Promovat
Super locatie, padure Rosu, vila în constructie 290 mp , teren 580 mp, Chiajna
20
3

Va propunem o proprietate rara, cu potential deosebit, situata pe strada Toamnei, in zona Rosu–Dudu–Padure, Chiajna — un cadru rezidential select, caracterizat prin liniste, intimitate si proximitatea naturii. Aceasta vila individuala, proiectata cu regim de inaltime P+1+pod locuibil, impresioneaza ...

808 EUR/m2 | 271 m2

Rosu, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind teren intavilan parcelat si intabulat  4400 metri patrati pret 250000 euro strada Aprodului

Vind teren intavilan parcelat si intabulat 4400 metri patrati pret 250000 euro strada Aprodului

persoana contact tel.

Domnesti, Ilfov

Analize Feng Shui Tradițional
1
1

Analize Feng Shui Tradițional

Descoperă armonia și echilibrul energetic al spațiului tău cu ajutorul unui specialist în Feng Shui tradițional! Nu este vorba despre simboluri sau decorațiuni, ci despre o analiză profesională bazată pe: Energii anuale și direcționale Fațada cardinală a clădirii Anul construcției Hărți energetice ...

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Chiajna, Ilfov

Vand teren extravilan vis a vis de Aerportul Otopeni 1000 mp pret 40 Euro mp 18

Vand teren extravilan vis a vis de Aerportul Otopeni 1000 mp pret 40 Euro mp

Teren extravilan la 2 km de DN1 (vis a vis de intrarea la aeroportul Henri Coanda) pe str. Drumul Garii Odai, in suprafata de 1000 mp. Terenul se afla pe suprafata administrativa a comunei Mogosoaia., suprafata totala: 1000, Front stradal: 22

1,000 m2

Otopeni, Ilfov

Teren de vinzare in Dascalu.
4
2

Teren de vinzare in Dascalu.

Vind teren in com Dascalu in suprafata de 20355 mp. Terenul este ideal pentru [construcții rezidențiale agricultură investiții etc.]

Dascalu, Ilfov

Casa de vanzare, Otopeni-Odai,direct proprietar
10

Casa de vanzare, Otopeni-Odai,direct proprietar

Casa are o suprafata construita de 231mp si o suprafata utila desfasurata de 181mp, P+1E finalizata anul acesta. Terenul aferent constructiei are o suprafata de 650mp. Compartimentarea pe fiecare nivel este urmatoarea: Parter- Birou 17mp, Living 25mp,Bucatarie 16mp,Baie 4mp,Terasa 20mp,Terasa8mp.Suplimentar, Pivnita ...

2211 EUR/m2 | 180 m2

Odaile, Ilfov

Proprietar- teren intravilan, Otopeni-Odai
7
1

Proprietar- teren intravilan, Otopeni-Odai

Vand teren intavilan Str Av.Adrian Iovan in suprafata de 680mp.Acesta dispune de toate utilitatile:curent, gaze,apa si canal la teren. Terenul se vinde cu proiect P+1E si autorizatie de construire valabila.

680 m2

Odaile, Ilfov

Teren intravilan de vanzare in loc. Dascalu 17600mp, intra A0 si A3
5
1

Teren intravilan de vanzare in loc. Dascalu 17600mp, intra A0 si A3. Poate fi folosit pt zona rezidentiala, poate fi parcelat, servicii, institutii publice, hale, etc. Acces usor la autostrada A0 si A3. Utilitatile in zona. Aeroportul Otopeni aproape. Aproape de padure. Transport in comun preorasenesc. ...

Dascalu, Ilfov

Vand teren in Petrachioaia (IF)
2
6

Vand teren in Petrachioaia (IF)

Vand 2 loturi teren (lot 4 si lot 3) in Com. Petrachioaia (IF) de cate 7500 mp fiecare. aproape de DC402. Pretul de oferta pentru ambele terenuri este de 50000 euro.

15,000 m2

Petrachioaia, Ilfov

Teren intravilan Popesti Leordeni - Metrou   Miraslau   445mp
2

Teren intravilan Popesti Leordeni - Metrou Miraslau 445mp

Vand teren intravilan in apropierea metroului Berceni - 5 minute pe jos (500m). Dezvoltare accelerata in zona cu multiple spatii comerciale si ansambluri rezidentiale moderne. PUG aprobat ce include parc in apropierea lotului. Suprafata: 445mp din care 389mp utili. Deschidere: 16ml L3 P + 5 etaje POT ...

445 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila   Conac de lux Corbeanca - Paradisul verde
10
12

Vila Conac de lux Corbeanca - Paradisul verde

Propietar Vila noua de Lux, formata din P+1E+Mansarda, 310mp util, finalizata recent, cu piscina de dimensiuni semi-olimpice, situata pe un teren superb de 3.500mp, plin de vegetatie, copaci si pomi de fructe. O casa finisata cu rafinament, cu un design interior modern si elegant, care ofera maximul ...

2711 EUR/m2 | 350 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
5 minute Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat - Parcare
10

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 5 din 5 + pod și beneficiază ...

2459 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere Mobilata Militari Residence 72.900 Euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situata la etajul 3 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Sergent Ilie Petre, nr. 84, cu o suprafata utila totala de 46 mpu. Pozitie: Situata pe strada Sergent Ilie Petre cu iesire foarte ...

1585 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

CASA TIPLA, Racordata! Cu un DORMITOR la PARTER ! Domnești!
20
1

CASA TIPLA, Racordata! Cu un DORMITOR la PARTER ! Domnești!

CASA TIPLA 2025 In Domnești str. Mărțișor 26 Parter + Etaj + Pod PLACA BETON intre etaje ! Racordata la toate utilitățile ! Suprafață Utila Casa ( fără balcoane ) = 135 mp 3 DORMITOARE ( ATENTIE, unul la parter ) 2 BAI ( cabina dus / cada + bideu ) TERASA = 18 mp Camera Tehnica = 5 mp Suprafață ...

1667 EUR/m2 | 135 m2

Domnesti, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence Rezervelor, 51.500 euro
6

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Tineretului, nr. 79E, in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 5, intr-un bloc de 5 etaje cu placa de beton deasupra, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 32 mpu, bloc prevazut cu lift. Imobilul este ...

1609 EUR/m2 | 32 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro
15

Garsoniera mobilata Militari Residence 49.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera situata pe strada Rezervelor, nr. 54, in Militari Residence. Este situata la demisol avand o suprafata de 36 mp. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB 178,138,278 Militari Residence pe strada Rezervelor. In apropierea apartamentului ...

1468 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniere Mobilata Utilata, Tineretului, 56.000 Euro
18

Garsoniere Mobilata Utilata, Tineretului, 56.000 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata la etajul 4 in bloc de 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe Tineretului, nr. 24 cu o suprafata totala de 29 mp. Imobilul este racordat atat la canalizare cat si la Apa Nova cu asociatie de locatari fara taxa ...

2435 EUR/m2 | 23 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan 838 mp cu casă existentă, deschidere 25,5 m, Str. Parcului nr. 9, Căciulați
2
6

Se vinde teren intravilan cu casă existentă, situat pe Strada Parcului nr. 9, sat Căciulați, într-o locație foarte bună, în mijlocul satului, aproape de toate facilitățile. Proprietatea are o suprafață totală de 838 mp și deschidere generoasă de 25,5 m, fiind potrivită pentru locuire, renovare sau construcția ...

119 EUR/m2 | 838 m2

Caciulati, Ilfov

Snagov-Ghermanesti,440mp.
5

Snagov-Ghermanesti,440mp.

Imobiliar Expert grup va propune spre vanzare un teren de 440 mp, cu deschidere de 23m,cu toate utilitatiile: curent,apa,gaze,amplasat in Ghermanesti la 100 m de Mega Image si scoala. Terenul are autorizatie de constructie( expirata) pentru vila P+1E+M.

440 m2

Ghermanesti, Ilfov

Lipia, 3200mp,D=18m.Orice variante imobiliara/asociere/inchiriere.
3

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un teren de 3200 mp cu deschidere de 18,amplasat in extravilanul satului Lipia-Gruiu. Terenul este ideal pentru depozit , se afla la 2 min. de iesirea in autostrada.

3,200 m2

Lipia, Ilfov

Snagov Plaza, 480 mp.Orice variante imobilare/asociere/inchiriere.
5

Imobiliare Expert Grup va propune spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 480 mp, D=20m,amplasat chiar in spatele complexului Snagov Plaza. Pe teren se poate construi o cladire P+2E+M.