Promovat
Garsoniera Spațioasă, Etaj 1, 37mp, Str. Solstițiului, Finisaje Premium
7

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila cu deschidere la lac - Branesti - constructie 2016 - mobilata si utilata
20

De la primul pas in interior, aceasta casa transmite exact ceea ce isi doreste orice familie: liniste, confort si senzatia autentica de „acasa”. Spatiile sunt gandite sa functioneze natural pentru viata de zi cu zi, dar si pentru momentele petrecute impreuna. Zona de living, cu semineul pe lemne, devine ...

1452 EUR/m2 | 310 m2

Branesti, Ilfov

Promovat
Casă Individuală Premium pe Parter | Eficiență Energetica Maxima
16

Vă propunem spre vânzare o locuință modernă, proiectată exclusiv pe parter, care îmbină designul minimalist cu funcționalitatea supremă. Situată într-o zonă liniștită din Clinceni, casa este refugiul ideal pentru cei care vor să evadeze din agitația urbană, fără a sacrifica accesul rapid către București. Preț: ...

1360 EUR/m2 | 114 m2

Clinceni, Ilfov

Promovat
BUFTEA - Ultracentral, vila S+P+E, 4 camere, 2 bai la pret de apartament
13
25

Central BUFTEA, in apropiere de Domeniul - Palatul Stirbey, Piata centrala Buftea, Primarie, lacul Buftea si DN 1A, vanzare imobil teren in suprafata totala de 290 mp. plus vila D+P+M ( la gri ) constructie 2012 in suprafata totala utila de 217 mp. ( suprafata construita de 296 mp. ) compusa ...

641 EUR/m2 | 217 m2

Buftea, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuală Otopeni - direct proprietar
10
3

Vila individuală Otopeni - direct proprietar

DIRECT PROPRIETAR De vanzare in Otopeni pe str Crăițelor 1M o vila individuala de 185mp utili cu un teren de 550mp. Casa este situata pe o strada asfaltata liniștită, are o curte cu vegetație matură (2 cireși, brazi, salcie, gazon) și tuia de 4m pt a oferi intimitate. Sistem de irigație automat. In ...

1784 EUR/m2 | 185 m2

Otopeni, Ilfov

Teren Vanzare - comuna Vidra, Ilfov, langa Lacul Berceni 2
9

Teren Vanzare - comuna Vidra, Ilfov, langa Lacul Berceni 2

Se ofera spre vanzare teren intravilan, lot 17, 468 mp, cu deschidere 14,6 m, drum de servitute. Este situat pe strada Zambilelor, Vidra, Ilfov, cu acces din DC83. Zona este in continua dezvoltare, se construiesc loturi de case si cartiere rezidentiale. Exista curent electric in vecinatate, mai exact ...

468 m2

Vidra, Ilfov

Vand casa si teren
5
10

Vand casa si teren

Vând casa și teren in comuna Petrachioaia . 2000 mp teren, Casa P+M 65 mp amprenta la sol, casa este la rosu. Curent, put in curte și apa din rețea, canalizare. Deschidere la strada 25ml, asfalt.

731 EUR/m2 | 130 m2

Petrachioaia, Ilfov

Lot de casa 759 m2, Padure Cernica, vis a vis de manastire, fosta Livada
5
1

Lot de casa 759 m2, Padure Cernica, vis a vis de manastire, fosta Livada, utilitati gaze, curent, apa.

Pantelimon, Ilfov

Teren intravilan Moara Domneasca 5456mp cu vedere panoramica spre lac pe toata lungimea de 180m
9
10

Deschiderea terenului la strada este de 32 metri si are o lungime de 180 metri langa Lac Pasarea Ganeasa. Vedere panoramica asupra lacului pe toata lungimea de 180 metri. Proprietar vand teren intravilan 5456 mp in localitatea Moara Domneasca la 15 km de Universitate, o zona foarte frumoasa pentru a ...

5,456 m2

Moara Domneasca, Ilfov

Casă de Vănzare
5
1

Casă de Vănzare

CASĂ DIN CĂRĂMIDĂ 5 CAMERE HOL BAIE BUCĂTĂRIE DEBARA ,BUC DE VARĂ HOL CRAMĂ SOLAR MAGAZIE DIN CĂRĂMIDĂ.PARCHET CENTRALA TERMICĂ PE GAZ. 35 ML DES GHIDERE 1850 MP GAZE APA CANAL CENTRALĂ. DOUA FĂNTĂNI CU APĂ BECI.

1364 EUR/m2 | 220 m2

Afumati, Ilfov

Vânzare 3 vile în Ilfov Moara Domnească
10
6

Vânzare 3 vile în Ilfov Moara Domnească

4 Case de vânzare in Com Gaseasa - Moara Domneasca , teren în suprafata de 350 mp. Casa parter, suprafața construită 85 mp. - living + bucatarie 27 mp; - dormitor 1- 14 mp; - dormitor 2- 12 mp; - baie 5 mp; - terasă 15 mp - 2 locuri de parcare in curte -Terasa 15 mp cu posibilitate de inchidere ...

667 EUR/m2 | 180 m2

Ganeasa, Ilfov

Garsonieră modernă, complet mobilată și utilată | Militari Residence, Avangarde Home
10

Îți dorești o locuință cochetă, eficient compartimentată și pregătită pentru mutare imediată? Această garsonieră din complexul Avangarde Home este alegerea ideală, fie pentru locuit, fie pentru investiție! Situată în Militari Residence, pe strada Ilie Petre nr. 88, într-o zonă în plină dezvoltare, cu ...

1935 EUR/m2 | 31 m2

Chiajna, Ilfov

Vind casa batrineasca
4
12

Vind casa batrineasca

Vind casa bătrânească 3 camere sat sindrilita suprafață utilă 85 teren 935 apa curenta canalizare la poarta stb 413 aproape de șosea

765 EUR/m2 | 85 m2

Ganeasa, Ilfov

Corbeanca-Ilfov, Sweet Home  Case individuale 200 mp construite plus mansarda 60 mp  in teren 325 mp
10
2

Corbeanca-Ilfov, Sweet Home Case individuale 200 mp construite plus mansarda 60 mp in teren 325 mp

SUPER OFERTA PROMOTIONAL in luna iunie-Iulie 2025, Case indivuluale cu 200 mp construit, in 2 nivele, plus mansarda 65 mp. calitati superior, 4 sau 5 camere cu 3 baie complete. .- TotalTeren de 2000 mp cu amplazarea de 4 case individuale .- Structura de beton armat, izolatia termica superior. .- Instalatia ...

1441 EUR/m2 | 170 m2

Corbeanca, Ilfov

teren lac caldarusani
1
13

teren lac caldarusani

vand teren 5000 mp - iesire la lac cladarusani 37 m si la padure 42 m pret 40 euro/mp

Lipia, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence, 69.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Rezervelor, nr. 70, in cartierul Militari Residence. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui bloc cu 7 etaje construit in 2022 cu o suprafata de aproximativ 50 mpu. Pozitie: In apropierea apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 70 500 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE, pe strada Ilie Petre, nr. 84, foarte aproape de capatul STB. Apartamentul este situat la etajul 7 al unui bloc de 8 etaje si are o suprafata de aprox 47 mpu. Acesta se vinde mobilat, ...

1500 EUR/m2 | 47 m2

Chiajna, Ilfov

Vand teren extravilan Tunari, judet Ilfov 1

Vand teren extravilan Tunari, judet Ilfov

Vand teren situat in extravilanul comunei Tunari, judetul Ilfov, fiecare cu suprafata de 5000 metri pătrați, respectiv tarlaua 17 Pretul este de 35 euro pe metru patrat. Cele doua terenuri nu sunt dispuse alaturat. Proprietar in acte. Detalii suplimentare la telefon. Persoana de contact Cristi

5,000 m2

Tunari, Ilfov

Apartament 2 camere,  Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro
8

Apartament 2 camere, Mobilat, Utilat, Militari Residence, 55.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada Weiner Palada, nr. 12, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisolul unui bloc de 8 etaje, construit in 2020 cu o suprafata de 38 mpu. Se vinde complet mobilat si utilat exact cum se poate vedea ...

1471 EUR/m2 | 38 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera in Pollux Residence, mobilata, Utilata, 48.900 Euro
14

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata pe strada I.L Caragiale, nr.72 in Pollux Residence. Garsoniera se afla la demisol inalt echivalent parter intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv ...

1630 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 76.900 euro
10

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence  84.900 Euro
8

Apartament 2 camere mobilat utilat Militari Residence 84.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Weiner Palada, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etaj 5 al unui bloc cu 6 etaje, cu o suprafata de 48 mpu, loc de parcare propriu BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE, pune la dispozitia ...

1769 EUR/m2 | 48 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro
19

Apartament 2 camere MILITARI RESIDENCE 65.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere , situat pe strada Rezervelor , nr. 99 , la etajul 2 al unui bloc cu 7 etaje. Apartamentul are o suprafata totala 40 mp, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. BENEFICII: Complexul MILITARI RESIDENCE pune la dispozitia ...

1831 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Mobilat Utilat in Militari Residence 86.900 euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situat pe strada Ilie Petre, nr. 96, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 6 intr-un bloc cu 8 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 46 mpu, blocul fiind prevazut cu 2 lifturi. BENEFICII: Complexul ...

1889 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea