Promovat
Vila individuala P+1E+M |Caragiale - 5 cam - Incalzire prin pardoseala
20

Nexus Homes vă prezinta o proprietate modernă, finalizata ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de personalizare. Imobilul este de tip P+1+M și dispune de 5 camere generoase + mansarda Open Space și 4 băi, fiind proiectat inteligent pentru a oferi funcționalitate ...

1185 EUR/m2 | 203 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Proprietar  VÂND VILĂ SUPERBĂ-la cinci minute de metrou-PREȚ IMBATABIL!
13
1

Proprietar VÂND VILĂ SUPERBĂ-la cinci minute de metrou-PREȚ IMBATABIL!

Proprietar, vând casă deosebită, la intrarea in Com Berceni, la cinci minute de metrou, la un minut de Lidl,Carrefour,Mega Image, școală, farmacii,stație autobuz. Casa -construită in 2018- are 244 mp utili si un teren de 894 mp. Se distinge prin spații largi,ferestre foarte mari ce aduc o luminozitate ...

1020 EUR/m2 | 244 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
SUPER TEREN ideal pentru investiție IN CHIAJNA
3
4

SUPER TEREN ideal pentru investiție IN CHIAJNA

Teren intravilan de 921 mp de vânzare în Chiajna- oportunitate ideală pentru investiție sau dezvoltare rezidențială. Oferim spre vânzare un teren intravilan generos de 921 mp, situat într-o zona liniștită din comuna Chiajna, cu acces facil către București ( zona Militari, centura Capitalei, A1) Terenul ...

921 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament tip studio Popesti Leordeni
7
1

Apartament tip studio Popesti Leordeni

Apartamente de vanzare de tip studio, semidecomandate si apartamente de 2 camere decomandate Regim de inaltime P+3 Suprafete utile intre 50.65 mp - 63.45 mp Disponibilitate pe toate etajele Discount progresiv in functie de valoarea avansului Pret de lista pentru apartamentul tip studio : 82000 euro Termen ...

1502 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren construibil cu destinatii multiple
4

Teren construibil cu destinatii multiple

Teren situat intre Berceni si Vidra langa complexul rezidential Dealul Verde in apropiere de lacul Mamina.Terenul se afla in tarlaua (sola) 29, parcela 513 fiind separat de complexul rezidential Dealul Verde doar de un fost canal de irigatii cu o latime de doar 5 m. Suprafata : 12113 mp. Dimensiunile ...

Vidra, Ilfov

Teren de vanzare extravilan
6
4

Teren de vanzare extravilan

Teren de vanzare Moara Vlasiei, jud. Ilfov Pret: 18,5 euro mp (usor negociabil) Extravilan

1 m2

Moara Vlasiei, Ilfov

Teren intravilan 1600 mp
4
4

Teren intravilan 1600 mp

Proprietar vand teren intravilan urgent,1600mp in Caciulati com Moara Vlasiei, deschidere 25m, la 3 minute de autostrada A3 si la 10 minute de DN1. 50 euro mp negociabil, URGENT !

1,600 m2

Caciulati, Ilfov

Vila de vânzare com berceni Jud ilfov 135000
7
3

Vila de vânzare com berceni Jud ilfov 135000

Super oferta vila de vânzare în com berceni Jud ilfov formată din teren util 248 mp pe stradă asfaltată la 300 m de bulevard și școală lângă lacul mamina zona verde Vila are 130 mp utili formată la parter avem living mare , bucătărie, baie cu duș și terasă mare ext La etaj 3 dormitoare, baie cu cadă ...

1038 EUR/m2 | 130 m2

Berceni, Ilfov

Vand 1200 m2 teren intravilan Snagov
1
13

Vand 1200 m2 teren intravilan Snagov

Acesta are teren de 1200 m2 intravilan, cu deschidere 25 m, situat la cca.150-200 m in spatele clubului de echitatie Equestria (in Snagov-Tancabesti). Drum pavat de la sosea pana la întrarea în aleea spre teren. Exista posibilitatea de constructie cu logare la gaze (prin conducta de mijloc care leaga ...

1,118 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp
17
6

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal, DN1 Bucuresti Ploiesti, Ciolpani stradal, intravilan construibil, 3000 mp d-30 ml. Gaze curent. Acces direct din DN1, pe spate este drum de exploatare..Pretabil : Depozite cu birouri , Statie PECO SHOWROOM, locuinte , etc. Caracteristici, dotari

Ciolpani, Ilfov

Vând teren pentru casă la periferia Bucurestiului
8
17

Vând teren pentru casă la periferia Bucurestiului

Teren intravilan de vânzare Dărăști-Ilfov, lângă Măgurele (la doar 12 km de București) Oportunitate excelentă de investiție sau construcție! Vă propunem spre vânzare teren intravilan situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către București. Lot disponibil: 644 mp Deschidere: 19 m Preț: 45 ...

644 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Vand teren extravilan Comuna Jilava 2

Vand teren extravilan Comuna Jilava

Vand teren extravilan 4900 mp, intabulat, cadastru,situat in spatele restaurantului Niko Palace Garden, comuna Jilava.

4,900 m2

Jilava, Ilfov

Apartament 2 camere, 58 mp, Militari Residence DIRECT DE LA PROPRIETAR
20
2

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil și bine poziționat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție la etajul 3 7 al unui bloc din anul 2015. Locuința este situată la doar 1 minut de stația de autobuz a liniei 478 și la 5 minute de stația liniei 483, oferind acces rapid către diverse ...

1353 EUR/m2 | 58 m2

Chiajna, Ilfov

vand teren intravilan strada Tineretului
2

vand teren intravilan strada Tineretului

- 1200 metri patrati, se vinde ca atare

1,200 m2

Islaz, Ilfov

Teren Branesti 5000 mp 17

Teren Branesti 5000 mp

Proprietar, vand 5000 mp Vadul Anei, intre localitate si padure, stradal.

5,000 m2

Vadu Anei, Ilfov

Teren de vanzare Magurele - 2883mp - direct proprietar
5
1

Teren de vanzare Magurele - 2883mp - direct proprietar

Suprafață totală: 2883 mp Dublă deschidere: 25,5 m și 14 m Pe teren există o construcție la sol de 111 mp (demolabilă). Posibilitate de lotizare. Dezmembrabil in 4 loturi. Străzi asfaltate și acces auto. Toate utilitățile în zonă (apă, gaz, curent, canalizare) Regim de înălțime: S+P+2E ...

2,883 m2

Magurele, Ilfov

Garsoniera Militari Residence 54.900  Euro
10

Garsoniera Militari Residence 54.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzarea garsoniera, situat la etajul 7 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 88, cu o suprafata totala de 28 mpu.* In acest pret este inclus si locul de parcare* Pozitie: Situat pe strada Ilie Petre, ...

1961 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat utilat in Militari Residence 89.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 7 al unui bloc cu 8 etaje, cu placa de beton si pod, prevazut cu lift, cu o suprafata de 69 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI ...

1259 EUR/m2 | 69 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera, in Militari Residence, Mobilata, Utilata 52.500 euro
13

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera, situata pe strada Rezervelor, nr. 54 in Militari Residence. Garsoniera se afla la etajul 6, in bloc cu 8 etaje construit in 2020 cu o suprafata de aproximativ 30 mpu. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB, cu iesire rapida pe Bd. ...

1750 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat utilat in Militari Residence, 67.900 euro
12

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere situa pe strada Ilie Petre, nr. 48, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situata la etajul 6 al unui bloc cu 7 etaje, cu placa de beton deasupra si pod cu o suprafata de 40 mpu. Bloc prevazut cu 2 lifturi. BENEFICII: Complexul ...

1698 EUR/m2 | 40 m2

Chiajna, Ilfov

Locuinta Individuala P+1 In Complex Rezidential Cernica - Balaceanca
12

Despre Noi: Suntem o firmă cu 15 ani de experiență în domeniul construcțiilor civile și vă prezentăm cu mândrie un proiect de dezvoltare imobiliară de anvergură în zona Balaceanca - Cernica. Despre Proiect: Vă oferim o oportunitate unică de a deveni proprietar al unei case individuale tip P+1 (parter ...

1097 EUR/m2 | 155 m2

Balaceanca, Ilfov

Apartament 2 camere, mobilat, Pollux Residence  84.900euro
13

Apartament 2 camere, mobilat, Pollux Residence 84.900euro

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament 2 camere, situat pe strada I.L. Caragiale, nr. 72, la 1 min de statia STB, in complexul rezidential Pollux RESIDENCE. Situat la parter inalt cu balcon echivalemt etajul 1, in bloc cu 7 etaje, cu o suprafata de 52mpu. Apartamentul este ...

1633 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat Utilat in Militari Residence, 89.900 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Acvilei, nr. 42, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol, intr-un bloc de 6 etaje, cu placa de beton si pod, cu lift, construit in 2020 cu o suprafata de 73 mpu. Imobilul se vinde complet mobilat ...

1232 EUR/m2 | 73 m2

Chiajna, Ilfov

Teren + Proiect Lac cu Nuferi Chitila Rezidential
10
7

Teren + Proiect Lac cu Nuferi Chitila Rezidential

Chitila, Lac de Nuferi Se vinde teren casa cu proiect si autorizatie constructie (reinoita doar la vanzare pe numele noului proprietar). Teren: 343 mp. Proiect casa: P+ etaj+ mansarda locuibila. Zona Rezodetiala , străzile sunt asfaltate luminate cu accese de ieșire la toate facilitățile , DN ...

Chitila, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea