Promovat
Apart.  cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus
20
1

Apart. cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus

Apartamente cu 3 camere cu CURTE ! Zona Prelungirea Ghencea str. Alunului ! Bloc 2025 ( direct Dezvoltator ) comision 0 ! Parter: ap. 1 Suprafață totală = 120 mp Suprafață utila = 65 mp CURTE = 55 mp PRET: 115.000 euro inclus TVA ap. 2 Suprafață totală = 155 mp Suprafață ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Studio superb 42 mp , decomandat , confort 1 sporit , Sg Ilie Petre , Chiajna
8

Studio premium pentru un stil de viata modern – alegerea ideala pentru tineri activi! Iti prezentam un studio decomandat, confort 1 sporit, cu o suprafata utila generoasa de 42 mp, situat intr-un imobil nou, cu termen de finalizare in luna iulie. Un spatiu echilibrat, luminos si eficient compartimentat, ...

1619 EUR/m2 | 42 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Teren de vanzare
1

Teren de vanzare

Proprietar persoana fizica,vand teren intravilan 5000mp, situat pe strada Avram Iancu, comuna Ciorogarla, Ilfov cu acces la autostrada A1.Suprafata de deschidere in ambele capete(20,51mp si 20,60mp), lungimea terenului 242,43mp. Strada este pietruita, toate utilitatile langa teren, zona linistita ...

Ciorogarla, Ilfov

Promovat
Casa Tip Duplex 3 camere [ Popesti - Leordeni Theodor Pallady ]
15
7

Oportunitate unică de achiziție direct de la dezvoltator - FARA COMISION! Descoperă această casă tip duplex la parter, cu o suprafață generoasă de aproximativ 56 m și o mansardă pod cu placa de betorn turnata perfectă pentru depozitare, amplasată pe un teren încântător de 184 m . Locuința este concepută ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

	Studio modern 52 mp, etaj 6 6 cu lift – Biruintei, Metrou Berceni 15min
10

Apartament tip studio de vanzare ndash; Biruintei Studio modern, luminos, situat la doar 15 minute de statia de metrou Berceni. Zona este bine dezvoltata, cu acces rapid la magazine, sali de fitness si restaurante. Ideal pentru cupluri sau investitori. Avantaje: Etaj superior, cu priveliste ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila insiruita P+1+M | 5 camere | Zona linistita Soseaua Oltenitei | 133 mp utili
20
1

Vila insiruita eleganta P+1+M | 5 camere | 3 bai | Soseaua Oltenitei ndash; Erou Pantazica Gabriel Descoperiti o proprietate care imbina perfect confortul unei locuinte moderne cu intimitatea unei zone linistite de case, situata in proximitatea Piata Sudului, una dintre cele mai bine conectate zone ...

1353 EUR/m2 | 133 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida
20

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida

Apartament de 3 camere in exclusivitate, situat pe Strada Drumul Fermei, intr-un imobil construit in 2014, la etajul 3 din 4 (fara lift), ideal pentru cei care cauta un spatiu bine compartimentat intr-o zona linistita. Cu o suprafata de 75 mp, locuinta ofera camere generoase si luminoase, fiind potrivita ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Complex Rezidential | Casa moderna | 4 Camere | Teren 407 mp | Zona linistita
4

Casa noua si moderna, amplasata pe un teren generos de 407 mp, conceputa pentru confort, functionalitate si un stil de viata echilibrat, intr-o zona linistita si bine conectata. Cu o suprafata utila de 117 mp, locuinta ofera spatii bine optimizate, luminoase si confortabile, ideale pentru o familie ...

1329 EUR/m2 | 112 m2

Berceni, Ilfov

Garsonier #259;  Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni  Bloc Premium
5

Garsonier #259; Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni Bloc Premium

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, spatioasa, situata pe Strada Biruintei, la doar cativa pasi de statia de metrou si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator recunoscut pentru constructiile ...

1722 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  decomandat mobilat utilat Premium!!!
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat utilat Premium!!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare
13

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare

Metrou Dimitrie Leonida - 12 Minute- Apartament 2 Camere - Mobilat - PArcare De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat si utilat situat in Popesti-Leordeni, la doar 12 minute de metrou. Dispune de o suprafata utila totala dee 54 mp. Se afla la etajul 2 3, fara lift. Imobil finalizat ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat
6

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat

Studio modern disponibil pentru vanzare situat pe Strada Sfanta Agnes nr 17C in zona rezidentiala linistita Proprietate complet mobilata si utilata, pregatita pentru mutare imediata sau investitie finisaje de calitate si compartimentare eficienta pentru confort optim Sistem de incalzire mixt: ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala ~ Primaria Popesti Leordeni- Teren 480 MP -
13

Oferim spre vanzare o vila individuala ,situata pe Strada Leordeni , in centrul orasului Popesti -Leordeni . Facilitati in zona : *Liceul Teoretic quot;Radu Popescu quot; - 9 minute mers pe jos *Primaria Popesti - 4 minute mers pe jos * Parc Alexandru Garian - 3 minute mers pe jos *Mega Image Popesti ...

2773 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP
15

Casa 5 camere tip DUPLEX - 4 bai, Terasa + Curte, 250 MP

Se vinde vila tip duplex , la aproximativ 1 km de centrul orasului Popesti Leordeni (Primarie) respectiv 2 km pana la statia de Metrou Berceni - Dimitrie Leonida . Suprafata utila totala este de 185 mp (incluzand terasa). Teren aferent : 250 mp (180 mp liber) . Casa este foarte bine compartimentata ...

1464 EUR/m2 | 181 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex - mobilat si utilat complet - 4 camere- panouri fotovoltaice
20

Va propunem spre vanzare un duplex Parter + Etaj + Pod de depozitare, complet mobilat si utilat, ideal pentru o familie care isi doreste confort, eficienta si mutare imediata fara investitii suplimentare. Proprietatea este amplasata pe un teren de 248 mp si beneficiaza de o suprafata utila de 117 mp, ...

1325 EUR/m2 | 117 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI
11

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI

Metrou BERCENI - Apartament 3 camere , 2 bai Suprafata utila : 66 mp An constructie : 2020 Etaj : 5 5 ( cu lift ) Complet mobilat - utilat . Loc de parcare : ~ Subteran : 12.000 ~ Exterior : 9.000 euro Pret : 132.900 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la : 0729.233.500 Alexandra ...

2144 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{STUDIO }   Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI
9
1

{STUDIO } Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament , tip studio situat in Popesti Leordeni , la 15-18 de minute de statia de Metrou Berceni . Locatie : Strada Solstitiului Suprafata utila totala :45 mp Etaj : 3 4 ( cu lift ) An constructie : 2025 Mobilat - utilat (totul ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa moderna | 98 mp | 4 Camere |  Teren 425 mp | Zona linistita
1

Casa moderna | 98 mp | 4 Camere | Teren 425 mp | Zona linistita

Descopera o casa noua si moderna, gandita pentru confortul zilnic si linistea pe care o cauti acasa. Amplasata pe un teren generos de 425 mp, aceasta proprietate ofera echilibrul perfect intre spatiu interior si libertatea unei curti proprii, ideala pentru relaxare sau timp petrecut in familie. Cu ...

1434 EUR/m2 | 108 m2

Berceni, Ilfov

Vila individuala - 5 camere - Sos Oltenitei
15

Vila individuala - 5 camere - Sos Oltenitei

VANZARE IN EXCLUSIVITATE ndash; 3 VILE INDIVIDUALE PREMIUM | STRADA MIRASLAU, POPESTI-LEORDENI O oportunitate rara pe piata ndash; proprietati care imbina perfect spatiul, confortul si o localizare excelenta. Case moderne, luminoase si atent construite, ideale pentru familii care isi doresc intimitate, ...

2500 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala | 4 camere | Lifestyle premium | Teren 566 mp
16

Descopera o vila individuala eleganta, unde spatiul, confortul si linistea se imbina perfect pentru a crea un adevarat bdquo;acasa. Situata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, aceasta proprietate ofera intimitate, rafinament si un stil de viata modern, departe de agitatia urbana, dar cu acces ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea