Promovat
CASA CU TEREN DE 5000MP  - JUDET GIURGIU  30KM DE BUCURESTI
20

CASA CU TEREN DE 5000MP - JUDET GIURGIU 30KM DE BUCURESTI

Va prezentam spre vanzare casa de 160 mp cu terasa de 25 mp si teren de 5000 mp. Locatia casei este localitatea Stejaru , comuna Sangureni pe ruta de la Bucuresti la Giurgiu pe un drum lateral din partea dreapta. Casa este formata din 2 dormitoare mari , fiecare ...

4577 EUR/m2 | 26 m2

Copaceni, Ilfov

Promovat
Garsoniera si Apartament 2 camere. Dobroesti la 1,5 km de Bucuresti. Acceptam Rate la Dezvoltator!
10
2

Pret afisat plata cash 90% la antecontract si 10 % la predare. Pretul pentru vanzarea in rate se va calcula in fuctie de avans si perioada plati ratelor dar nu mai mult de 36 luni Preturile afisate nu includ Tva! Vânzare Apartamente Noi Complex Rezidențial Modern cu Finisaje Premium Dobroești, ...

1417 EUR/m2 | 35 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Spatiu comercial premium 126,40 mp, super vad comercial Tineretului- Chiajna
4

Spatiu comercial premium – 126,40 mp – ideal pentru afacerea ta! Strada Tineretului - Chiajna, parter – vad comercial excelent, deschidere pe 3 laturi Esti un tanar antreprenor in cautarea locului perfect pentru a-ti dezvolta afacerea? Acest spatiu comercial de 126,40 mp este alegerea ideala pentru ...

1547 EUR/m2 | 126 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Snagov, sat Vlădiceasca, intravilan , in suprafața de 1700 mp
20
13

Vă prezentăm spre vânzre un teren în comuna Snagov, sat Vlădiceasca, intravilan , in suprafața de 1700 mp, dublă deschidere, 17 m, la DJ (principala)si la strada Radu cel Mare. Utilități- gaze, curent electic. Pretabil locuintă sau alte întrebuințări. Acte complete.

1,700 m2

Vladiceasca, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan construibil PERIS
8
13

Teren intravilan construibil PERIS

Terenul intravilan este situat pe str. Alexandru Odobescu nr. 16, Peris si are suprafata de 3384 mp. compus din: 500 mp - curtii constructii, 362 mp - vie, restul teren agricol. Terenul are acces-drum la ambele capete, unul pietruit cu deschidere de 12.50 m unde exista posibilitati de racordare la ...

Peris, Ilfov

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence  49.900Euro
6

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence 49.900Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera, situata la mansarda in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 27C, bl. 2 cu o suprafata utila totala de 27 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre bld. ...

1848 EUR/m2 | 27 m2

Chiajna, Ilfov

Vand apartament 3 camere(eventual schimb)
7

Vand apartament 3 camere(eventual schimb)

Apart.3 camere,90 mp,2 bai,et.1 2+M,2008,parcare proprietate pt.2 auto,mobilat integral Rovere Mobili,living cu bucatarie open space 40 mp,lift,zona foarte linistita,bariere,400m de metrou(Bruxelles),centrala apartament,3 AC,apa put propriu+retea,plata intretinere mica,etc.Eventual schimb cu garsoniera ...

2167 EUR/m2 | 90 m2

Otopeni, Ilfov

Teren de vânzare 3750m
1

Teren de vânzare 3750m

Teren de vânzare la Gara Vîrteju Mâgurele 3750m Contactează pentru informații

Magurele, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat si utilat Militari Residence 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 6, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 84 cu o suprafata utila totala de 58 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe strada ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Chiajna, Ilfov

Vanzare Casa Smart 230mp  Pipera-Voluntari Matei Millo -ARHITECTURA NORDICA -  ULTIMA
10
3

Vanzare Casa Smart 230mp Pipera-Voluntari Matei Millo -ARHITECTURA NORDICA - ULTIMA

PROPRIETAR Vila 230mp, utilă:200 mp, 6 camere , băi:4 , curte 60mp, 2 locuri de parcare + 2 pt oaspeti. Descriere: . - Parter : 65mp Livingul , diningul si bucataria formeaza un spatiu generos deschis. +o toaleta de oaspeti. - Etajul 1 : 80 mp , 3 dormitoare , cu 2 bai. - Mansarda : 65 mp open ...

2245 EUR/m2 | 200 m2

Voluntari, Ilfov

Spatiu comercial Militari Residence 150.000 euro
8

Spatiu comercial Militari Residence 150.000 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare spatiu comercial, situat pe Strada Tineretului, nr, 85, in complex Militari Residence. Spatiul are o suprafata de 95 mpu. Dispune de 1 loc de parcare in fata spatiului, situat in proximtate Mall La Strada, parc, Campus Scolar. Pozitie: Situat ...

1579 EUR/m2 | 95 m2

Chiajna, Ilfov

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 49.900 euro
6

Garsoniera mobilata utilata Militari Residence 49.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Garsoniera situata la etajul 5 in bloc de 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 27C, cu o suprafata totala de 29 mp. Pozitie: Situata pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre bld. Uverturii, si ...

1919 EUR/m2 | 26 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Mobilat in Militari Residence 59.900 Euro
7

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la parter in bloc de 2 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Orhideelor nr. 15, cu o suprafata utila totala de 38 mpu. Pozitie: Situat pe strada Orhideelor cu iesire foarte rapida spre Lujerului ...

1664 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere 43MP| 1 Loc de Parcare Inclus | Cosmopolis | Bucharest North
10

Andra Voicu ^ Global Home Romania ^ Real Estate Broker ^ Imobiliare Apartament 2 camere situat intr-unul dintre cele mai impresionante ansambluri rezidențiale - Cosmopolis - Bucuresti Nord Proprietatea se afla intr-un imobil situat in zona centrala a complexului, in imediata apropiere se afla atat ...

Stefanestii de Jos, Ilfov

Promovat
Vand garsoniera in Chiajna, Rosu
9
4

Vand garsoniera in Chiajna, Rosu

Vand garsoniera in Chiajna, Rosu.

1333 EUR/m2 | 27 m2

sat%2525252bDudu, Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere 49mp Popești-Leordeni - 10 min Metrou Leonida
7

Vă propunem spre vanzare un apartament semidecomandat de 2 camere, pregătit pentru mutare imediată - se vinde complet mobilat și utilat (precum in poze) bloc izolat termic, construit în anul 2019 supravegheat video și acces prin interfon. Blocul este de tip P+3, cu doar cate 2 apartamente pe etaj, într-o ...

1794 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren de vânzare sat Posta comuna cernica
1
1

Teren de vânzare sat Posta comuna cernica

Vând teren intravilant sat posta comuna Cernica terenul are o suprafață de 1033 de mp , utilități : gaz curent apă canalizare în apropriere ( sub 50 de metri) terenul se vinde la 100 Eur mp !!! Terenul are toate actele la zi ( cadastru, unic proprietar ) strada privata cu deschidere de 9 metri !!! Terenul ...