Promovat
[STRADA RASARITULUI-LEORDENI] Vila individuală - 4 camere - 3 bai
6
1

Ansamblu rezidențial de 8 case individuale Strada Răsăritului - Leordeni. Vă propunem în exclusivitate un ansamblu de 8 case individuale, cu regim de înălțime P+1, ce îmbină perfect confortul unei locuințe moderne cu liniștea unei zone retrase. Suprafață utilă: 112 mp Teren liber: 165 mp Parcare ...

1777 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala moderna, 120 mp utili, 325mp teren, Pantelimon
11
1

Casa moderna P+1 de vanzare in Pantelimon – eficienta energetica, finisaje premium, zona linistita EBA Real Estate va propune spre vanzare doua case individuale moderne, situate in Pantelimon, Ilfov, intr-o zona linistita si retrasa, cu acces rapid catre centura Bucurestiului. Imobilele sunt construite ...

1567 EUR/m2 | 120 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Vila premium OPORTUNITATE EXCELENTA zona foarte linistita Popesti
20

OPORTUNITATE EXCELENTA PE PIATA IMOBILIARA ! Vila este spatioasa, decomandata, 5 camere , complet mobilata si utilata, construita in anul 2010 cu materiale de foarte buna calitate, parter, etaj mansardat, pod si 2 balcoane. Casa are 240 mp utili + anexe si un foisor, construita pe un teren de 500 mp ...

1960 EUR/m2 | 250 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
BUFTEA - Ultracentral, vila S+P+E, 4 camere, 2 bai la pret de apartament
13
27

Central BUFTEA, in apropiere de Domeniul - Palatul Stirbey, Piata centrala Buftea, Primarie, lacul Buftea si DN 1A, vanzare imobil teren in suprafata totala de 290 mp. plus vila D+P+M ( la gri ) constructie 2012 in suprafata totala utila de 217 mp. ( suprafata construita de 296 mp. ) compusa ...

641 EUR/m2 | 217 m2

Buftea, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren sos bucuresti magurele 11

vand teren sos bucuresti magurele

VAND TEREN 3700M2 LANGA BUCURESTI CONTACTWTSPRET 35 NEG M2

3,700 m2

Magurele, Ilfov

vand teren zona magurele  langa bucuresti 17

vand teren zona magurele langa bucuresti

vand teren 3700m2 soseaua Bucuresti -Magurele, aproare de intrarea in Bucuresti,35 euro m2 neg. tel de contactsi whatsapp

Magurele, Ilfov

TEREN AGRICOL LA 50m de centura 0
3

TEREN AGRICOL LA 50m de centura 0

Imobiliar Expert Grup va prezinta pentru achizitie un teren agricol langa centura 0 ,adiacent Depozit Smart Clima ,cu suprafata de 7100mp,pretabil logistica.Pentru mai multe informatii 0751042865.

7,111 m2

Magurele, Ilfov

Teren industrial 4,5ha DN4 Popesti Leordeni loturi de 9.000mp
3

Imobiliar Expert Grup va propune sa achizitionati teren industrial dezmembrat in 5 loturi a cate 9.000mp cu deschidere de 15ml si adancime de 600ml.Pretabil panouri fotovoltaice (teren drept și însorit pe întreaga durată a zilei),hale ,parc auto industrial,depozit.Va astept la vizionare.Pentru mai multe ...

45,000 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan construibil comuna Berceni
5
23

Teren intravilan construibil comuna Berceni

Loturi de Teren intravilan de vanzare cu suprafata de 407 mp utili Loturile de teren au deschiderea de 19 m Utilitati : curent electric si gaz la circa 50 m distanta Drumul de acces pietruit Zona este in plina dezvoltare Pretul este de 19.000 euro lotul Disponibile 10 loturi Mai multe detalii la ...

407 m2

Berceni, Ilfov

Vila in Varteju cu patru camere,curte mare
9

Vila in Varteju cu patru camere,curte mare

Imobiliar Expert Grup va prezinta vila noua moderna parter si mansarda, locuibila, amenajata.Vila pentru cei ce indragesc viata in zona linistita departe de aglomeratia oraselor mari.Va astept la vizionare.

1308 EUR/m2 | 107 m2

Varteju, Ilfov

Vila moderna Bragadiru zona Leroy Merlin
17

Vila moderna Bragadiru zona Leroy Merlin

Imobiliar Expert Grup va propune spre achiziție o vila moderna cu living mare și birou pe parter,open space cu zona de dining separată . Bucătărie deschidă mobilata SI utilata. Parterul are o zona parțial deschisă cu o terasa pentru relaxare și foișor cu grătar.La etaj trei dormitoare,matrimonial cu ...

1096 EUR/m2 | 225 m2

Bragadiru, Ilfov

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence  49.900Euro
6

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence 49.900Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera, situata la mansarda in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 27C, bl. 2 cu o suprafata utila totala de 27 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre bld. ...

1848 EUR/m2 | 27 m2

Chiajna, Ilfov

Teren pentru triplex Crisul Repede Bragadiru
4

Teren pentru triplex Crisul Repede Bragadiru

Imobiliar Expert Grup va propune spre achizitie un teren situat intre case, pretabil constructie vile tip triplex. Utilitati curent electric si canalizare.Certificat de urbanism,toate actele pregatite pentru vanzare.Va asteptam la vizionare.

609 m2

Bragadiru, Ilfov

Intravilan in zona metropolitana Bucuresti (Domnesti-Teghes)
2
4

Loturi de 500-600 m2 (PUZ aprobat pentru costructia de case, P+1 P+2) intr-o zona inconjurata de verdeata, la "doi pasi" de Bucuresti, cu toate utilitatile la limita proprietatii si, in apropiere de viitoarea centura externa si centrura interna - zona metropolitana Bucuresti. La fiecare lot de teren ...

Teghes, Ilfov

Apartament 2 camere Mobilat in Militari Residence 59.900 Euro
7

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la parter in bloc de 2 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Orhideelor nr. 15, cu o suprafata utila totala de 38 mpu. Pozitie: Situat pe strada Orhideelor cu iesire foarte rapida spre Lujerului ...

1664 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Teren intravilan 600 m Branesti  Ilfov cu toate utilit tile pret 115 m!
5
4

Teren intravilan 600 m Branesti Ilfov cu toate utilit tile pret 115 m!

Suprafata 600 m parcelat Terenul este parcelat are dubl deschidere , se poate vinde si jum tate din cei 500 m adic 250 m dar la pretul de 125 euro m necesit nd alte cheltuieli cu dezmembrareaa lotului Suprafata parcelei este de 25 m l time si 25 m lungime, adincime un p trat perfect Iar diferenta ...

600 m2

Branesti, Ilfov

Teren pretabil investitie Clinceni
3

Teren pretabil investitie Clinceni

Imobiliar Expert Grup va prezinta un teren cu o suprafata generoasa,pretabil investite,Terenul nu se parceleaza.Va astept la vizionare.

10,587 m2

Clinceni, Ilfov

Apartament doua camere Magurele mutare imediata
5
1

Apartament doua camere Magurele mutare imediata

Imobiliar Expert Grup va propune spre achizitie unapartament de doua camere in proximitatea zonei cu facilitati multiple din centrul orasului Magurele.Bloc nou modern,finisaje de calitate pentru un confort sporit.Va astept la vizionare,detin cheile proprietati.

1507 EUR/m2 | 55 m2

Magurele, Ilfov

7

1664 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 86, la 1 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 2, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 45 mpu. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Vanzare teren intravilan 1879 mp
3
9

Vanzare teren intravilan 1879 mp

Teren intravilan cu suprafata de 1.879 mp. Front stradal 40 m. Terenul se afla in Ciorogarla Ilfov, satul Darvari la 15 km de Bucuresti. Terenul este aproape de soseaua principala - drumul judetean 401A si in imediata vecinatate a Centurii A0. Terenul este situat aproape de magazinul si farmacia din ...

Ciorogarla, Ilfov

20

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

BRANESTI, spatele Politiei, 7000mp, 29m deschidere la intravilan
6
2

BRANESTI, spatele Politiei, spre padure si fosta Ferma: 7000mp, latime 29ml. Deschidere la intravilan si drum de 6m latime. Utilitatile aproape. In vecinatatea padurii. Viitoare zona de intravilan prin diligentele Primariei Branesti. Particular. 27euro per mp discutabil.

Branesti, Ilfov

Clinceni - Casa noua individuala 3 camere pe parter  teren 314mp  toate utilitatile
10

Clinceni - Casa noua individuala 3 camere pe parter teren 314mp toate utilitatile

Excelenta prin experienta ! Va propunem spre vanzare vila individuala cu 3 camere, cu un teren total de 314 mp, aflata intr-un ansamblu rezidential modern, situat intr-o zona superba, ferita de praf zgomot si traficul urban, dar in imediata apropiera a Bucurestiului ( 8 minute ) si Linia de Centura ...

Clinceni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea