Promovat
Otopeni - Str. Drumul Garii Balotesti, 11.740 mp. teren intravilan
10
1

OTOPENI, Str. Drumul Garii Balotesti, zona in plina expansiune imobiliara ( Complex Rezidential de locuinte, depozite si parcari auto cu transfer la Aeroportul International Otopeni) vanzare teren in suprafata de 11.741 mp. cu deschidere stradala ( Nicolae Titulescu ) de 26,5 ml. si acces ...

Otopeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, mutare imediata, etaj 1, Șoseaua Olteniței
6

Locuința este amplasată într-o zonă excelentă, având în apropiere mijloace de transport în comun, grădiniță, școli, parc, farmacii, clinici medicale, precum și centre comerciale și supermarketuri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Imobilul beneficiază de infrastructură completă: apă și canalizare (Apa Nova), ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casă modernă P+1, 4 camere, 135 mp utili, teren 385 mp
19

Casă modernă P+1, 4 camere, 135 mp utili, teren 385 mp

Nexus Homes vă propune spre vânzare o locuință modernă, aflată în stadiu de construcție (aprox. 90% finalizată), ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și libertatea de a-și personaliza viitorul cămin. Imobilul este dispus pe parter + etaj și oferă o compartimentare eficientă, cu 4 ...

1222 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Teren de vanzare Pasarea, Branesti - Str Nicolae Balcescu
2

Teren de vanzare Pasarea, Branesti - Str Nicolae Balcescu

Va propunem un teren liber situat in Branesti, Ilfov, cu o suprafata de 2800mp si un front stradal de 19.2 ml. Acest teren poate fi folosit atat pentru constructii rezidentiale, cat si pentru proiecte comerciale sau industriale. Pozitionat intr-o zona linistita, acest teren ofera un mediu placut si oportunitati ...

Pasarea, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat - Agnes, etaj 1 3, 72 mp
10

Apartament 3 camere decomandat - Agnes, etaj 1 3, 72 mp

Apartament elegant 3 camere ndash; Agnes VIII, etaj 1 3, 72 mp, ansamblu modern Va prezentam un apartament rafinat cu 3 camere, situat in prestigiosul ansamblu rezidential Agnes VIII, o locatie apreciata pentru liniste, organizare si standarde moderne de locuire. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala ~ P+1E+POD ~ 5 camere - 3 bai ~ 444 teren ~ Strada Miorita
20

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 425 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 125 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1290 EUR/m2 | 155 m2

Berceni, Ilfov

Mobilata si utilata - 3 camere - 2 bai - 405 mp teren
11
1

Mobilata si utilata - 3 camere - 2 bai - 405 mp teren

Va invit sa descoperiti aceasta proprietate , situata intr-una dintre cele mai cautate zone din comuna Berceni. Cu un design elegant si facilitati moderne, aceasta casa reprezinta o oportunitate unica pentru cei ce isi doresc o viata linistita intr-un mediu primitor. Casa se preda mobilata si utilata. 7 ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa viitorului  || Pompa de caldura || Panouri foto 11,7 kw
13
1

Casa viitorului || Pompa de caldura || Panouri foto 11,7 kw

Visezi la o casa care se plateste singura prin facturi zero? Iti prezentam un proiect deosebit in Berceni, unde tehnologia moderna intalneste eficienta maxima. Locuinte P+M pe teren de 320 mp, dotate cu sistem complet de panouri fotovoltaice si pompa de caldura! DOTARI DE TOP INCLUSE: Energie: Panouri ...

1017 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala mobilata utilata - 3 camere 1 baie - teren 300mp
20

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 300 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

1701 EUR/m2 | 97 m2

Berceni, Ilfov

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat
12

Studio Mobilat Utilat Gata de mutat

2 camere tip studio - Popesti Leordeni Situat pe strada Biruintei 15 minute metrou Berceni Etajul 6 din 6 47,7 mp Am 2024 Balcon inchis cu termopan Centrala proprie Mobilat si utilat Pret 87.000euro; fara parcare Pret 94.000euro; cu parcare

1813 EUR/m2 | 48 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni
13

P+1+M - 5 Camere 4 Bai - 180MPU - 190MP - Popesti Leordeni

Vila moderna, amplasata intr-o zona rezidentiala linistita din orasul Popesti-Leordeni, judetul Ilfov. Proprietatea beneficiaza de o locatie strategica, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei si Soseaua Berceni, si este situata in apropierea statiilor de metrou Berceni si Tudor Arghezi. Caracteristici ...

1472 EUR/m2 | 180 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti Leordeni - Vila Individuala - P+1 - 250mp Teren
12

Vila individuala in Popesti Leordeni, la aproximativ 1 km de primarie Aceasta dipune de o suprafata utila totala aproximativa de 101 mp . Teren total : 257 mp . Compartimentare : -parter : hol, living, bucatarie inchisa, camera tehnica + baie, terasa ; -etaj 1 : 2 dormitoare, baie, balcon . Casa ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului
14

De vanzare garsoniera - Popesti Leordeni, Strada Hotarului

De vanzare garsoniera ndash; Popesti Leordeni, Strada Hotarului Se vinde garsoniera situata in Popesti Leordeni, pe strada Hotarului, la etajul 3 din 3, bloc cu lift. Pret: 61000 euro, loc de parcare inclus. Ideala pentru locuit sau investitie. 0787571547

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei
15

3 Camere - 88mp - Soseaua oltenitei

3 CAMERE DECOMANDAT - 141.500euro; - GATA DE MUTAT Situat pe #536;oseaua Oltenitei 17K Etaj 2 3 fara lift Bloc din 2011 88 mp Se vinde nemobilat la 141500 , mobilat la 146500 2 parcari disponibile : o parcare la 6000 euro sau 2 parcari la 10000 euro Se poate elibera in mai

1608 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou
9

2 Camere - Gradina - 3 Minute metrou

2 CAMERE + GRADINA DE 58mp - 3 MINUTE METROU - 130.000euro; Suprafata 54.50 mp cu gradina de 58 mp in proprietate Situat pe strada biruintei - 5 Minute Metrou Berceni - Look residence Din apartament pleaca TV din living si tot dormitorul, iar din hol pleaca masina de spalat si uscator Pret apartament ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Confort city - gata de mutat
11

Studio Confort city - gata de mutat

Studio de vanzare ndash; Confort City Studio situat in complexul Confort City, la etajul 3 din 11, intr-un imobil construit in 2008. Suprafata: 47 mp Exista posibilitatea de inchiriere a unui loc de parcare. Se vinde in doua variante: Nemobilat: 73.000 euro Cu bucataria mobilata si dressing: 75.000 ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat
15

2 Camere + Curte - Mobilat Utilat

partament 2 camere decomandat cu curte ndash; Popesti-Leordeni Apartament cu 2 camere decomandat, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Biruintei. Suprafata utila: 54 mp Curte proprie: 50 mp Se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare cadastrat disponibil separat: 7.000 euro. Pret: 138.000 euro Disponibilitate: ...

2556 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni
20
2

Duplex gata de mutat-Popesti Leordeni

Vila la cheie ndash; Popesti-Leordeni | TVA inclus | Gata de mutat Vila la cheie situata in Popesti-Leordeni, pe strada Mecanizarii, cu acces rapid catre #536;oseaua Oltenitei si Autostrada A0. Suprafata utila: 135 mp Suprafata curte: 210 mp Compartimentare: Living generos de 36 mp 3 dormitoare 3 ...

874 EUR/m2 | 135 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case individuale 4 Camere
10

Case individuale 4 Camere

Vila individuala 4 camere ndash; Popesti-Leordeni Vila individuala cu 4 camere, compartimentata eficient, situata in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Titan ndash; Pallady (Sector 3) si #536;oseaua Oltenitei (Sector 4). Compartimentare: Parter: hol de intrare, living generos, bucatarie, baie, ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata
14

Metrou Dimitrie Leonida Garsoniera finalizata

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, strada Oituz, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida, aproximativ 8 minute de mers pe jos Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret Disponibila imediat Pret ...

2033 EUR/m2 | 30 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni
12

3 Camere 2 Bai - Metrou Berceni

3 camere 2 bai pe strada Solstitiului 15-20 minute metrou Berceni etaj 4 4 fara lift 67.26mp Loc de parcare in cota parte Mobilat si utilat Bloc 2014 2 balcoane inchise PRE#538; 135.000euro;

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat
12

Studio - Metrou Berceni - Gata de Mutat

12 Minute metrou Berceni - studio - 91.900euro; Parter inalt 46mp Centrala + calorifere Mobilat Utilat Bloc din 2022 Parcare 10.000euro; subteran 8.000euro; exterioara

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Duplex cu perete dublu- 4 camere - 2 bai - apa curenta  - pod
13

Duplex cu perete dublu- 4 camere - 2 bai - apa curenta - pod

Te-ai saturat de zgomot? Aceasta este cea mai buna varianta. Vila se afla intr-o zona linistita si frumoasa,oferindu-va o oaza de liniste si relaxare departe de agitatia orasului. Cu o pozitie convenabila, aproape de alte facilitati locale, inclusiv supermarket-uri si restaurante, aceasta vila cu curte ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere - panouri solare - gaz- curent - 5 min de STV - pod
10

Vrei sa te muti intr-o casa noua, cu conditii bune si la un pret accesibil? Atunci aceasta oferta este pentru tine! Aceasta casa moderna cu 3 camere, 2 grupuri sanitare,living open space cu bucatarie, beneficiaza de pod , beci , este ideala pentru o familie care isi doreste un loc de relaxare si confort. Pentru ...

1240 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea