Promovat
Casa Otopeni 4 camere, terasă extinsă + panouri solare
20

Casa Otopeni 4 camere, terasă extinsă + panouri solare

Casă tip duplex, dar cu un avantaj rar în piață, fără perete comun între unități. Ai separare reală, liniște și intimitate. Proprietatea este dispusă pe 3 niveluri și oferă o compartimentare clară. La parter ai un living generos, zonă de dining și bucătărie modernă, complet mobilată și echipată. Spațiul ...

2073 EUR/m2 | 121 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
105.000 € TVA INCLUS | Apartament 2 camere tip studio | 60 mp
7

Apartament 2 camere tip studio | Ansamblu rezidential nou | 60,6 mp total | 105.000 euro; TVA inclus Va propunem spre vanzare un apartament modern de 2 camere tip studio, situat intr-un ansamblu rezidential nou, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Afumati - Ilfov, in zona Aqua Queen, vanzare 25.000 mp. teren extravilan
4

AFUMAŢI, in apropiere de Aqua Queen (Consultech Calipso) vânzare teren extravilan în suprafaţă totală de 25.000 mp. cu deschidere de 55 ml. Ca locaţie mai exact este situat la jumătatea distanţei dintre Afumaţi şi Petrăchioaia. De menţionat faptul că zona respectivă este în ...

25,000 m2

Afumati, Ilfov

Promovat
VIla individuala p+1 linga Bucuresti doar 7 minunte
10

VIla individuala p+1 linga Bucuresti doar 7 minunte

Se vinde vila p+1 individuala ,semimobilata teren377mp,221mp utili , 15,50m liniari deschidere la strada , 5 camere,2 bai,living,bucatarie,terasa acoperita.utilitati: gaze,electricitate trifazic,put 18m adincime,hasna,canalizare si apa la strada in lucru .Zona linistita cu vecin buni situata pe str.Merilor ...

837 EUR/m2 | 221 m2

Jilava, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV - 124.990eur
10

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: 124.990 Euro Caracteristici: Camere: 4 camere. Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. Suprafata Teren: 200msup2;. Anul Constructiei: 2022 Bai: 2 Etaj: 1. Casa se preda ...

1190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Vila cu 4 camere  #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni
19

Vila cu 4 camere #238;n ansamblu rezidential exclusiv - Comuna Berceni

Descopera un complex modern format din 430 de case cu, 3 si 4 camere, gandite pentru confort, functionalitate si un stil de viata linistit, aproape de Bucuresti. Avantaje majore: Utilitati complete: - apa curenta, - retea de gaz, - curent electric Fose ecologice individuale pentru fiecare locuinta Strazi ...

1248 EUR/m2 | 109 m2

Berceni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~
7

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 300 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 81 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1427 EUR/m2 | 91 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ teren 330mp ~ 300m de scoala
20

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 330 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 120 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1199 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Casa mobilata si utilata- 4 camere - 2 bai - cartierul nou
17

Casa mobilata si utilata- 4 camere - 2 bai - cartierul nou

Va prezint spre vanzare o casa P+M, amplasata pe un teren de 250 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea se vinde partial mobilata, oferind posibilitatea mutarii rapide si a personalizarii ulterioare. Detalii proprietate: Regim de inaltime P+M 4 ...

1499 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere modern | 65 mp | Bloc 2021 | Metrou Berceni
6

Va propun spre vanzare un apartament modern si foarte bine intretinut, situat in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat si supraveghere video. Locuinta are o suprafata totala de 65 mp (56 mp utili + balcon generos de 9 mp), este situata la etajul 2 din 5 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala P+M ~ 4 camere ~ 3 bai ~ teren 308mp ~ Str. Padurea Craiului
2

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 308 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 144 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
7

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea