Promovat
Casa individuala 4 camere, curte, zona retrasa, pret excelent, Chiajna
19
6

O casă în sectorul 6, construită cu responsabilitate, pentru familie, nu pentru vânzare. Spațioasă, bine gândită și amplasată într-o zonă aflată în dezvoltare, cu acces rapid către oraș. O proprietate solidă, cu potențial real de creștere a valorii. Informații generale: • Casă construită în 2016, destinată ...

1260 EUR/m2 | 131 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Lebada - Olimp 2  loturi teren , 689mp si 850 mp + cota de drum
20
22

Lebada - Olimp 2 loturi teren , 689mp si 850 mp + cota de drum

Pantelimon-Lebada -Olimp, 2 loturi teren, 689 mp si 850 mp +cota de drum, cu deschideri de la 25 mp situate in Str. Olimp , aceasta este pietruita . In fata terenurilor se afla gazele si curentul electric, canalizare . In zona sunt vile nou construite. Exista certificat de urbanism pentru construire. ...

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Acte gata - 3 camere cu finisaje top - incalzire pardoseala - Sos Leordeni Popesti
19
4

Vanzare direct dezvoltator Fara comision! Apartament 3 camere | Primărie Popești-Leordeni Finisaje Premium | Tripan Salamander | Încălzire în Pardoseală | Centrală Proprie Apartament spațios cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial modern, ideal pentru familii sau investiție sigură. Mutare ...

1260 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Teren intravilan de vanzare cu deschidere la lac, Branesti
10

Teren intravilan de vanzare cu deschidere la lac, Branesti

Vă propun spre vânzare un teren de 2.000 mp, situat într-una dintre cele mai liniștite și frumoase zone din Brănești, pe Strada Ilfov nr. 58, cu deschidere generoasă la lac și acces excelent (4 km distanta) față de Autostrada Soarelui (A2). Proprietatea are o poziționare deosebită, beneficiind de 80 ...

2,000 m2

Branesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 1686 mp, Domnești jud Ilfov
1
1

Teren intravilan 1686 mp, Domnești jud Ilfov

Vând teren intravilan la Stația Electrică Domnești jud Ilfov, suprafață 1686 mp, deschidere 40 mp, zonă mixtă, preț 75 euro mp. Tel contact Geta.

1,686 m2

Domnesti, Ilfov

Teren Intravilan de Vanzare
4

Teren Intravilan de Vanzare

Teren Intravilan situat la capul podului pe centura de sud a Bucureștiului cum cobori de pe podul de la Olteniței deschidere 45m . Suprafața de 14000m se vinde cu 60 m2

Danubiana, Popesti-Leordeni, Ilfov

teren zona construibila comuna Berceni
4

teren zona construibila comuna Berceni

418 mp teren in comuna Berceni, zona Echitație . Terenul are instalația electrica la poarta. pret de vanzare = 30.950 euro negociabil.

418 m2

Berceni, Ilfov

3 camere premium lux smart home parter 2 terase gradina  mare parcare
12
1

3 camere premium lux smart home parter 2 terase gradina mare parcare

Apartament tip boutique cu grădină și 2 terase în complex rezidențial Darwin Preț: 225.000 EUR (ușor negociabil) Complet mobilat și utilat | 2 dormitoare | 2 terase | Grădină privată | Loc de parcare inclus Descriere generală: Vă prezentăm un apartament exclusivist, situat într-un imobil boutique ...

3000 EUR/m2 | 75 m2

Tunari, Ilfov

Teren  de vanzare
1
7

Teren de vanzare

Vand teren in Darvari Ilfov , intravilan 570m.p. Acte in regula , stradal , 30 euro/ m.p.

Ciorogarla, Ilfov

Apartament 2 camere | Design Contemporan | Militari Residence
20

Apartament de 2 camere situat în Militari Residence, Str. Sergent Ilie Petre nr. 54, într-un bloc nou, poziționat excelent. Pret proprietate finisata + proiectul de design ( include mobilierul si electrocasnicele prezentate ) : 70.795 Euro + TVA Pret cu TVA inclus 21% : 85.662 Euro Zonă cu acces rapid ...

1375 EUR/m2 | 52 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Garsoniera | Mobilata & utilata | Ivory Residence | Direct Proprietar
15

Garsonieră Ivory Residence – investiție la cheie cu venit lunar 500–800€ Atentie! - Proprietatea nu este purtatoare de TVA! - Pret final 105.000 Euro Dacă îți dorești o investiție sigură, fără bătăi de cap și cu un randament excelent, această garsonieră modernă din Ivory Residence este exact ce cauți. ...

3000 EUR/m2 | 35 m2

Voluntari, Ilfov

Apartament 2 camere cu loc de parcare
8
3

Apartament 2 camere cu loc de parcare

Apartament 2 camere 60mp, cu loc de parcare inclus, complet mobilat, etaj 1, zona liniștită

1422 EUR/m2 | 58 m2

Bragadiru, Ilfov

Vand casa cu teren Pipera
10
1

Vand casa cu teren Pipera

Casa cu teren 580 mp, deschidere 24,7 m , adancime 23,3 m! Toate utilitățile functionale( curent,apa, canalizare,gaze) . Pretabil pt diferite construcții. ( mai ales pentru deschiderea mare) .Toate actele în regula. Proprietar persoana fizica. Strada foarte linistita! Pret 290.000 euro !

1611 EUR/m2 | 180 m2

Voluntari, Ilfov

 Casa P+1+Pod+Beci Metrou Dimitrie Leonida ( 400m)
7
8

Casa P+1+Pod+Beci Metrou Dimitrie Leonida ( 400m)

Casa P+1+Pod+Beci situata pe o strada privata cu porti actionate electric. Face parte dintr-un complex de 4 vile insiruite, construita in anul 2014. Amprenta casei este de 50m, curte libera 70m. Este situata la 400m (5 minute mers pe jos) de statia de metrou Dimitrie Leonida, 3 minute Parc Drumul ...

2433 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Teren intravilan 1.650 mp in Pantelimon - Cernica, construibil imediat
1
13

Vand teren intravilan situat in Pantelimon - Cernica in suprafata de 1.650 mp cu deschidere 42 ml direct la strada Plantelor. Terenul este imprejmuit in totalitate cu gard de beton. Terenul are o pozitie foarte buna fiind amplasat aproape de soseaua principala Soseaua Cernica si dispune de toate utilitatile, ...

Pantelimon, Ilfov

Teren Saftica str Padurii, pentru 2-3 case P+2+M, toate utilitatile, reducere
8
10

PRET TEREN 95 EURO MP OFERTA SPECIALA 10 EURO MP REDUCERE PENTRU PLATA INTEGRALA PRET FINAL 85 EURO MP. Vand teren intravilan situat in Saftica, pe strada Padurii, in suprafata de 1470 mp. Terenul are o pozitie exceptionala la 300 de metri de DN1 si 100 de metri de padure. Pe strada Padurii ...

1,470 m2

Saftica, Ilfov

Teren intravilan Greaca
4

Teren intravilan Greaca

Vând teren intravilan comuna Greaca jud Giurgiu, 2500 m2, cu deschiderea de 13 m , la intrarea in comuna dinspre București