Promovat
 Vila individuala, P+1+Pod, 234 mp construti, 227 mp teren, CHIAJNA
20
2

Case noi P+1+Pod într-un minicartier privat – confort termic și finisaje premium incluse MAI AVEM LA VÂNZARE DOAR O SINGURĂ VILA !!! Vă propunem spre vânzare 4 case moderne într-un minicartier nou, aflat pe o stradă asfaltată, la doar 3 minute de mers pe jos de stația de autobuz și magazinul Mega ...

1411 EUR/m2 | 163 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat- Parcare subterana
12

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 4 din 5 și beneficiază de lift, ...

1797 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila la Lacul Snagov deschidere 21 ml,  ponton propriu
14

Vila la Lacul Snagov deschidere 21 ml, ponton propriu

În Izvorani, într-un colț de liniște rar întâlnit, chiar pe malul Lacului Snagov, se află această proprietate care nu este doar o casă, ci un mod de a trăi. O proprietate cu deschidere directă la lac de 21 metri liniari, cu un teren generos de aproximativ 1.800 mp si front stradal de 26 metri liniari, ...

2473 EUR/m2 | 255 m2

Izvorani, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere  decomandat 67mp bloc nou Hills Splai
20

Apartament 2 camere decomandat 67mp bloc nou Hills Splai

NU se percepe comision pentru cumpărător! O oportunitate excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție – merită văzut! Apartament modern de 2 camere, decomandat, cu o suprafață generoasă de 67 mp, situat la etajul 5 din 6 într-un bloc nou, finalizat în 2023. Locuința impresionează prin compartimentarea ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat  79.900 euro
10

Apartament 2 camere Militari Residence mobilat utilat 79.900 euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare apartament 2 camere, situat la etajul 8, in bloc de 8 etaje, prevazut cu 2 lifturi, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 56, cu o suprafata totala de 46 mp. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte ...

1737 EUR/m2 | 46 m2

Chiajna, Ilfov

5000mp teren intravilan Dobroesti
5

5000mp teren intravilan Dobroesti

Primul proprietar detin titlu de proprietate in Tarlaua 30, parcela 811 pentru 5000mp teren intravilan situat intre str. Caisului si str. Stejarului Tote utilitățile sunt la capete. Se mai pot alipi unu, două sau trei loturi cu aceleași dimensiuni.

5,000 m2

Dobroesti, Ilfov

Promovat
Berceni - Casa individuala P+1E | Primaverii - 4 cam - Teren 385 mp
20
1

Nexus Homes vă prezinta o proprietate modernă, aflată în construcție (finalizata 90%), ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de personalizare. Imobilul este de tip P+1 și dispune de 4 camere generoase și 2 băi, fiind proiectat inteligent pentru a oferi funcționalitate ...

1222 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

De vanzare Apartament 2 camere Militari Residence
8

De vanzare Apartament 2 camere Militari Residence

Agentia Cristal Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc din anul 2015, clasa energetica A, cu o suprafata generoasa de 56 m2, aflat la doar 5 minute distanta de statia de autobuz. Imobilul se afla la etajul 1/7 orientat spre sud est, cu vedere pe fata blocului , loc ...

1482 EUR/m2 | 56 m2

Chiajna, Ilfov

Teren de vanzare.langa case
4
13

Teren de vanzare.langa case

Vand teren in Tâncăbești, 4000mp cu latime de 25m. Este sosea asfaltata, curent si gaze la 30 de metri unde sunt case. Pret 17 E mp Se poate mari la 7000 mp , pentru cei interesati

4,000 m2

Tancabesti, Ilfov

Casa + teren 1000MP Dascalu Ilfov ( langa Bucuresti, 20KM )
6
3

Casa + teren 1000MP Dascalu Ilfov ( langa Bucuresti, 20KM )

Teren 1000m situat pe colț ( două fronturi stradale, mai multă lumină naturală și o senzație de spațiu mai deschis ) Deschidere fata 21.5m Deschidere lateral 47m 15 x 10m suprafata construita 10 x 5m fundatie garaj in spatele casei ( se poate face garaj sau platforma extensie ) Parter : 2 camere ...

320 EUR/m2 | 250 m2

Gagu, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat si utilat Militari Residence 79.900 euro
20

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre inchiriere Apartament 2 camere situat la etajul 6, in bloc de 8 etaje, prevazut cu lift, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 84 cu o suprafata utila totala de 58 mpu, cu loc de parcare inclus. Pozitie: Situat pe strada ...

1776 EUR/m2 | 45 m2

Chiajna, Ilfov

Teren de vanzare
2
4

Teren de vanzare

Particular, vând teren în zona Berceni - Vidra, cu suprafața de 8142 mp, sola 22, parcela 314, lățime de 16,47 m, lungime de 494,70, acces din Drumul Județean 313, intravilan.

Vidra, Ilfov

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence  49.900Euro
6

Garsoniera mobilata si utilata Militari Residence 49.900Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera, situata la mansarda in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Rezervelor, nr. 27C, bl. 2 cu o suprafata utila totala de 27 mpu. Pozitie: Situat pe strada Rezervelor cu iesire foarte rapida spre bld. ...

1848 EUR/m2 | 27 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Horizon Pipera - 2 camere | Avans de doar 10% | 2 parcări Klaus incluse
10

Vă prezentăm un apartament semidecomandat cu 2 camere, parte din ansamblul rezidențial Horizon City, un proiect contemporan ce îmbină designul modern cu funcționalitatea, luminozitatea naturală și finisaje premium. Situat în zona de nord a Bucurestiului, acest apartament oferă nu doar un spațiu locativ, ...

2637 EUR/m2 | 55 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Horizon City - Apartament de 4 camere + 2 parcări incluse | Avans 10%
5

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 4 camere, situat în cadrul proiectului rezidențial Horizon City, un ansamblu nou, conceput pentru un stil de viață urban, sigur și confortabil. Apartamentul este semidecomandat, amplasat la etajul 5 din 11, și beneficiază de o compartimentare eficientă, ...

2698 EUR/m2 | 88 m2

Voluntari, Ilfov

20

Agentia Daryan Imobiliare va ofera spre vanzare Apartament cu 2 Camere, situat in complexul rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 86, la 1 min de statia STB. Imobilul este situat la etajul 2, intr-un imobil de 7 etaje, si are o suprafata de aproximativ 45 mpu. Acesta face parte dintr-un ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

20

1508 EUR/m2 | 53 m2

Chiajna, Ilfov

Teren 1900mpMagurele Centura Zero deschidere 24m stradală intravilan industrial toate utilitățile
5

Măgurele Centura Zero teren intravilan industrial deschidere strada 24m asfaltată, toate utilitățile, gaze, apă și electricitate, transformator trifazic, cadastru și intabulare, pretabil pentru orice domeniu de activitate, zonă industriala, parcelabil, terenul se poate închiria, în imediata apropiere, ...

1,900 m2

Magurele, Ilfov

OCAZIE Lot III teren intravilan 1023mp Izvorani
7
12

OCAZIE Lot III teren intravilan 1023mp Izvorani

Lot 1023mp, toate actele valabile, direct proprietar teren intravilan, pt constructii 1023mp + 204mp din drum acces servitute (lat5m) - acces din drum asfalt - acces curent electric - acces gaze naturale - acces apa curenta si canalizare Pret mp - negociabil

1,023 m2

Izvorani, Ilfov

OCAZIE Lot II teren intravilan 1023mp Izvorani
7
12

OCAZIE Lot II teren intravilan 1023mp Izvorani

1,023 m2

Izvorani, Ilfov

OCAZIE!!! Casă de vânzare în orașul Buftea
10
6

OCAZIE!!! Casă de vânzare în orașul Buftea

Vând casă cu etaj în orașul Buftea. Casa este poziționătă la ieșirea din orașul Buftea către localitatea Mogoșoaia, lângă sediul Poliției Locale Buftea (strada Fulger). Casă are o suprafață totală de 225 mp utili, iar terenul ce o imprejmuiește are o suprafață de 500 mp. La parter se găsește un hol, ...

922 EUR/m2 | 225 m2

Buftea, Ilfov

Teren de vânzare
1
2

Teren de vânzare

Teren de vanzare 1600m la sonde între Măgurele si Dărăști-Ilfov prețul 9E mereu negociabil mai multe detali la telefon

1,600 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Teren de vanzare
1
2

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dărăști-Ilfov mai exact pe Lunca la strada principala 2300m preț 16 negociabil mai multe detali la telefon

2,300 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Apartament 3 Camere, Mobilat Utilat in Militari Residence 87.900 Euro
16

Agentia Daryan Imobiliare Residende va ofera spre vanzare Apartament cu 3 camere, situat pe strada Tineretului, nr. 24, bl. 1, la 3 min de statia STB, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Apartamentul se afla la parter inalt echivalent etajul 1, al unui bloc cu 8 etaje, cu o suprafata de 62 mpu. BENEFICII: Complexul ...

1418 EUR/m2 | 62 m2

Chiajna, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea