Promovat
Pantelimon -Lebada- str.Olanesti(spre fabrica de Paine), teren intravilan 5000 mp
12
5

Pantelimon -Lebada- str.Olanesti(spre fabrica de Paine), teren intravilan 5000 mp, dubla deschidere: 30 m la soseaua Cernica si 166 m la str.Olanesti. Gaze si curent la teren.PUZ in lucru. Pretabil constructii civile sau industriale.

5,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M
9

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M, an 2004l la gri, 250 mp utili, ampreta de 90+19 mp, terasa, necopartimentata, constructie din BCA, si placi beton, gaze, curent,teren 600 mp. O puteti personaliza dupa nevoiile dumneavoastra.

640 EUR/m2 | 250 m2

Saftica, Ilfov

Promovat
Teren de vanzare, ultracentral  Saftica
2
1

Teren de vanzare, ultracentral Saftica

Ofer spre vanzare teren intravilan in localitatea Saftica (peste drum de primarie). 739mp + 29mp = 768mp *Calea Bucurestilor, nr. 88 *deschidere la drumul de exploatare 14,24m ; *latime drum 4,07m ; *suprafata drum exploatare 58mp (1 2 cota parte drept de folosinta din drum, 29 mp); *direct ...

768 m2

Saftica, Ilfov

Promovat
Duplex superb, 141 mp construiti, 295 mp teren, Domnesti
18
3

Duplex superb, 141 mp construiti, 295 mp teren, Domnesti

Vila moderna tip duplex – 141 mp construiti, teren 250 mp + 45 mp drum de servitute (latime 8 m) Descopera confortul unei case bine construite, perfecta pentru un cuplu tanar care vrea sa scape de agitatia orasului si sa se bucure de liniste, aer curat si spatiu! ✅ Constructie solida: fundatie, stalpi, ...

1042 EUR/m2 | 118 m2

Domnesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila individuala P+1E || 4 camere 2 bai || 250mp teren
20
1

Vila individuala P+1E || 4 camere 2 bai || 250mp teren

Aceasta casa cu etaj, situata in comuna Berceni, ofera un cadru linistit si primitor, ideal pentru o familie. La parter, te intampina o camera de zi, o baie si o bucatarie spatioasa, perfecta pentru gatit si petrecut timp impreuna. Bucataria are acces direct la terasa, un loc perfect pentru a te bucura ...

1347 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }
11

Vila P+1 ~ 4 camere -2 bai { Popesti - Leordeni }

Se vinde vila insiruita cu acces rapid la Soseaua Oltenitei ( aproximativ 600 m ) . Suprafata utila totala este de 91 mp + pod (izolat cu spuma poliuretanica) . Compartimentarea este dispusa astfel : Parter : hol, baie, bucatarie (inchisa) si living cu iesire in gradina ( aprox. 30 mp) . Etaj 1 : hol, ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere - 108 mp utili - Miorita
14

Casa individuala - 4 camere - 108 mp utili - Miorita

Te-ai saturat de vecinii zgomotosi si de aglomeratia urbana? Icirc;ti doresti un refugiu linistit, unde sa te bucuri de confort si spatiu generos? Atunci, aceasta casa in stil mediteranean din Berceni este exact ceea ce cauti! Aici, singurul bdquo;zgomot care te va deranja va fi cel al pasarilor cantand ...

1296 EUR/m2 | 108 m2

Berceni, Ilfov

Casa Individuala | 1 Nivel | 3 camere | Teren 250mp
9
1

Casa Individuala | 1 Nivel | 3 camere | Teren 250mp

Propunem spre vanzare o casa individuala amplasata pe un teren de 250 mp, situata intr-o zona linistita si prietenoasa, ideala pentru relaxare si petrecerea timpului liber intr-un mediu natural. Prin compartimentarea optima, livingul si bucataria open space ofera un spatiu generos si luminos, perfect ...

1549 EUR/m2 | 71 m2

Berceni, Ilfov

4 camere 2 bai 327 mp teren MOBILATA
14
2

4 camere 2 bai 327 mp teren MOBILATA

Casa cu etaj situata in comuna Berceni, intr-o zona linistita si placuta, ideala pentru o familie care isi doreste mai mult spatiu, confort si apropierea de oras. Locuinta are o suprafata utila de aproximativ 120 de metri patrati si este amplasata pe un teren de 327 de metri patrati, oferind un echilibru ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp
8

ASTRELOR || Teren cu AC - 35 apartamente || 2060mp

TEREN CU AUTORIZATIE P+2E+3Retras 35 apartamente Se mai pot obtine 3-4 apartamente dupa reautorizare 2060mp teren Autorizatie emisa Mai multe detalii la telefon

2,060 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex Mobilata si Utilata
20

Casa tip duplex Mobilata si Utilata

Va propun spre vanzare casa pe parter in orasul Popesti Leordeni, Aceasta dipune de o suprafata utila totala de 58 mp + pod amenajabil (aproximativ 40 mp) . Teren aferent : 188 mp . Compartimentare : hol intrare, living, doua dormitoare, bucatarie, baie si pod mansarda (izolat termic + utilitati) ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA BERCENI 4 CAMERE
11

CASA INDIVIDUALA BERCENI 4 CAMERE

Casa individuala situata in Comuna Berceni, pe strada Intre Vii, intr-o zona linistita, ideala pentru locuit permanent. Proprietatea are o suprafata utila de 115 mp si o suprafata desfasurata de 160 mp, fiind amplasata pe un teren generos de 455 mp. Din suprafata totala a terenului, 375 mp raman liberi, ...

1148 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

<Casa individuala> 3 camere 1 baie 250mp teren
5
3

<Casa individuala> 3 camere 1 baie 250mp teren

Casa pe parter situata in comuna Berceni, intr-o zona linistita si placuta, perfecta pentru cei care isi doresc un loc confortabil aproape de oras. Locuinta are o suprafata utila de aproximativ 71 de metri patrati si este amplasata pe un teren de 250 de metri patrati, oferind suficient spatiu atat in ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Berceni, Ilfov

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat
17

Metrou 5 min Ap 3 Cam mobilat utilat

Apartament 3 camere premium | Finisaje de lux | 73.3 mp cu balcon Va prezentam spre vanzare un apartament modern de 3 camere, cu o suprafata totala de 73.3 mp (67.1 mp fara balcon), amenajat cu materiale premium si finisaje de foarte buna calitate. Locuinta se poate achizitiona in doua variante: ? ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Popesti-Leordeni
6

NOU 2 camere Popesti-Leordeni

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 2 km de Primarie. Locuinta are o suprafata utila totala de 63,7 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, la cheie. Icirc;n cadrul imobilului mai sunt disponibile ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 30,8 mp | Etaj 3 3 cu lift | Loc parcare inclus | Popesti Leordeni, langa Metrou Dimitrie
8

Va propunem spre vanzare o garsoniera, semidecomandata, situata in cartierul Fermei , intr-un imobil construit in anul 2025 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 31 mp. ID intern: 1394.

2129 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium – Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni | Str. Biruin #539;ei
5

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou
20

3 Camere gata de mutare 5 minute metrou

Apartament 3 camere | 67 mp | 5 min metrou Berceni | Etaj 5 5 cu lift De vanzare apartament de 3 camere, suprafata 67 mp, situat la doar 5 minute de metrou Berceni. Complet mobilat si utilat Etaj 5 5 Bloc cu lift Ideal pentru locuit sau investitie Pret: 132.900euro; Detalii si vizionari: 0754 993 01 ...

1984 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare
17

Apartament 3 Camere | 2 Locuri de parcare

Apartament modern cu 3 camere, situat intr-un imobil nou finalizat in 2023, cu regim redus de inaltime, ideal pentru cei care cauta confort, intimitate si un stil de viata contemporan. Locuinta dispune de o compartimentare eficienta, cu spatii generoase si bine organizate, avand o suprafata de aproximativ ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala P+1E - 4 camere 2 bai  - 450mp teren
3

Vila individuala P+1E - 4 camere 2 bai - 450mp teren

Va propun spre vanzare o casa moderna, construita pe regim de inaltime Parter + Etaj (P+1), situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 450 mp, oferind spatiu exterior generos pentru ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Complex de vile | P+1E | 4 camere | 200 m fata de bulevard
12

Complex de vile | P+1E | 4 camere | 200 m fata de bulevard

Descopera un loc unde confortul, linistea si intimitatea se imbina perfect cu accesul rapid catre oras. Iti prezentam un complex exclusivist format din 16 case individuale, ideal pentru familiile care isi doresc un camin modern, intr-o zona in plina dezvoltare. Compartimentare inteligenta si spatioasa: Parter: - ...

1499 EUR/m2 | 110 m2

Berceni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala Bulevardul Principal - 4 camere - mobilata - 1 minut STV
19
1

O oportunitate excelenta de achizitie! Casa decomandata, situata pe bulevardul principal din Berceni, la doar 1 minut de statia STV, cu acces rapid catre transportul in comun si toate facilitatile urbane. Compartimentare: bull; Living spatios si luminos bull; Bucatarie inchisa, complet ...

1336 EUR/m2 | 116 m2

Berceni, Ilfov

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat
9

3 Camere 2 Bai | Bloc nou | Gata de mutat

APARTAMENT 3 CAMERE 2 BAI - POPE#536;TI LEORDENI Etaj 2 3 cu lift 63 mp Bloc 2025 Icirc;ncalzire in pardoseala + Centrala Se preda la cheie cu finisaje moderne Acte gata Statia stb langa ansamblu Pret : 90.700 euro + tva 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1440 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov
Salvează căutarea